Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Ważne jest, by gonić króliczka, a nie go złapać...?

Polecane posty

hejo :P kurde, mam problem z butami, łazilam po salonach i ksizka straszna :o boje sie zamawiać z neta no ale tma jets przynajmnije wybór a nie 1 rozmiar w fasonie jak dla starej babci :o poza tym mam tez problem ze stanikiem :o będe mieć suknie bez ramiączek więc pasuje mi mieć bardotkę, babka w salonie powiedziala, ze lepiej z wykończeniem koronkowym zeby sie nie odznaczala na sukni. kurde, a takich bardotek, zeby jesczez mialy silikon zeby nie zjechaly nie ma prawie w ogóle :o kupilam dzisiaj z braku laku taką w końcu jedną i z silikonem i z koronka, ale w ogole mi się to nie widzi, jak podskocze to mi cyce wypadają prawie, to jak ja mam w tym tańczyć? niby dobrze to trzyma i jesczez jak suknia dojdzie to moze to jakos...nie wiem, suknia ma z tylu duzy dekolt, im nizej ten stanik bedzie tym gorzej ebdzie mi sie trzymal :o poradzcie coś :o poza tmy baba w USC powiedziala, ze NIE wyda mi zaswiadczenia bo musimy przyjść RAZEM :o jacieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie w USC juz wszystko zalatwilam w poniedzialek. ufff. bylismy u ksiedza, dalismy mu wszystkie dokumenty, ale byl nie w sosie i kazal nam przyjsc po niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boisz sie ze do tego czasu np schudniesz? ja teraz bede szła na ostatnie miare i tez zabieram juz do domu. nie patrz na te swoja często bo jeszcze ci sie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki ;) ale mam farta, wczorja kupiłam sobie buty na ślub :D w zwykłym sklepie z butami za 59.90zl :P białe, palce i pięty zakryte, obcas 6cm, baaaaardzo wygodne, bardzo ładne, tanie jak barszcz i mi będą pasowac, może nawte gdzies je poza slubem ubiore :P bo normalnie nigdzie nie mogłam znaleźć ładnych i wygodnych :o więc ogolnie- jetem zadowolona, bo już myślałma, że bdę mieć problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bez nich tyle :P zreszta ja bym w takich wysokich nie wytrzymala przez 12h czy wiecej...może, że Ty dajesz rade, ale mi by nogi odpadly niestety :o zreszta sexi to ja bede w nocy, w dzien i tka nikt butow ogladac nie ebdzie a pan mlody zwlaszcza dlatego postanowilam, ze nie bede sie katowac, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam buty, na rynku w krk, na 2,5 cm obcasik. bo sama mam 175 wiec nie chcialabym byc wyzsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie, naprawde sa bardzo wygodne, pod palcami, tzn. na całej tej płaskiej powierzchni mają taką wbudowana gobkę, że się ma wrażenie, że się chodzi po dywanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHRUMKA PIGI
ale brzydkoe, sory nie podobja mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHRUMKA PIGI
ale ponoć modne z tym czymś z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tez sa bardzo wygodne, no i na niziutkim obcasie, to dla mnie dodatkowy plus :) trzeba mojemu K. garniak wybrac, gdzie kupuja Wasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi dalabys sobie juz spokoj , bo nikogo twoje posty nie ruszaja, ahhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i witam :) nie bylo mnie ostatnio, ale duzo spraw mam na glowie bo slub tuz,tuz:) wczoraj rozwiezlismy czesc zaproszen,myslalam ze padne suknia sie szyje jestem zachwycona tafta inteligetna,ktora babki z salonu mi kupily na draperie sukni sliczna ahh..dzis jedziemy do naszego fotografa+kamera uzgodnic szczegoly. A jaka wodke macie juz lub kupujecie bo ja nie wiem mamy pojezdzic po hurtowniach i pozprawdzac ceny ale podejrzewam,ze wezniemy Sobieska:) ahhh Dejzi ##!//?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dubduss a jaka bęziesz miala sukienkę do tych kozaków? tylko nie mów, że taką krótka z ogonem i podwiąchą na wierzchu jak miala ta pana z inengo topica ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie suknie bede miec dluga:) nie odwazylabym sie zalozyc takiej krotkawej sukni sa okropne i nie podobaja mi sie,a kozaczki nie musza byc akurat tylko do krotkiej sukni do dlugiej wygladaja super chcialam miec cos takiego innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczeee podobaja mi sie te kozaczki:) musze przymierzyć bo może też bym sie skusiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dubduss nie bedzie ci za goraco w takich kozakach w lipcu? :) My juz wodke kupilismy miesiac temu, gdzies tam w hurtowni. Idziemy popoludniu do ksiedza zalatwic wszystko do konca, i zaczynamy od dzisiaj zaproszenia roznosic, jak mi przyjda koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz dla wygladu trzeba pocierpiec:) zreszta slyszalam ze lipiec nie ma byc taki upalny mam nadzieje ze nie bedzie padac:( po zdjecach i tak bede przebierac buty mecze sie teraz z zawieszkami na wodke i wino doczepiam wstazeczki do zawieszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze nie bedzie upalny lipiec :):) my na wodke nie bedziemy mieli zadnych zawieszek, tylko ewentualnie na bimber (za bramy) mamy naklejki ;) jaka macie bizuterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam problem, bo mam taka suknie, ze musze miec cos naprawde baardzo delikatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała, no wlasnie, ja mam suknie na ktorej jest mnostwo krysztalkow swarovskiego, i dlatego mam problem, chce delikatniukie kolczyki, baardzo delikatny lancuszek i delikatna bransoletke, ale nie mam pomyslow. moze ktos podpowie? da jakas propozycje?? dzisiaj zaczynamy rozdawac zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×