Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Ważne jest, by gonić króliczka, a nie go złapać...?

Polecane posty

Gość Marciaa
:D:D:D mam nadzieje, ze jednak uda mi sie jutro podpisac z nimi umowe i dadza rade uszyc w ciagu 2 miesiecy trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane!:) my na pierwszy taniec chyba wybierzemy \"w perły zmienić deszcz\" kurs tanca odpada moj luby swietnie tanczy takze mysle ze sobie poradzimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Hej marcia slubujesz wtedy co ja 12 lipca:) co do sukni to zdecydowanie druga .Dziewczyny a te wkladki silikonowe sa dobre moze i je bym sobie jeszcze kupila tylko niewiem czy mi cycow w lipcu nie odpazy babka w salonie mowila ze bez stanika moge smialo isc ,ale dziwnie bym sie czula tak jakos nago gorset jest cudny taki przedluzony tylko bede miec probem jak mi sie siusiu zachce bede musiala delikatnie podwijac go do gory no i wtedy dopiero...ale to jest masakra dziewczyny bo ja sobie tego nie wyobrazam jak bede musiala do lazienki w tej kiecy leciec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na pierwszy taniec wybralismy" Wielka Milosc" Seweryna Krajewskiego bardzo nam sie podoba :)a co do kursu to nigdzie nie chodzimy jak zatanczymy to tak bedzie zreszta troche tancowac umiemy bardziej boje sie ze wywale sie przez suknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie wybralismy jeszcze piosenki, w ogole ejstesmy do tylu z takimi sprawami organizacyjnymi, a tanczyc ma nas 'ucyc' jakis znajomy tancerz, ale ja sie chyba zapisze na kurs tanca, chodzilam kiedys a teraz poszlabym na wyzszy stopien i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to juz slabo przez to wesele,a zostaly mi jeszcze 2 miesiace.grrrr:)do tego bedziemy z moim musieli wziasc kredyt bo juz splukalismy sie na zero ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa
No i mam Pronovias-Obelix z Madonny. Udalo się :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo...dziewczyny:) Marciaa gratuluje wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa
dubduss dziekuje :) jestem bardzo zadowolona, lepiej byc nie moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Zastanawiam się ostatnio nad atrakcjami weselnymi, szczególnie chodzi mi o fontanny czekoladowe:) czy któraś z Was będzie miała lub miała taką fontannę? albo fontannę alkoholową? fajnie to wygląda i byłaby to zupełna nowość dla mojej rodzinki:D ale jestem ciekawa jak to wygląda w praniu.. pisałam do jednej firmy bo interesowała mnie ilość godzin na jakie wynajmują daną fontannę i dostałam odpowiedź, że wynajem trwa 4-5 godzin.. a potem co? zwijają się w połowie wesela na oczach gości??? trochę głupio, no nie? A tak poza tym to kupiłam dziś torebeczkę na ślub:) mała, urocza i pod kolor sukni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądałam plytkie z wesela przyjaciol, kurde płakałam razem z nimi. na swoim chyba nie dam rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a ta torebeczka to na co jest? bo ja jakos nie widze tego, zeby do sukienki slubnej jakąs torebkę pakować, przeciez kwiaty bede trzymac a potem na sesji zdj. to i tak sie bez torebki robi foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata wydaje mi się, że taka torebeczka moze byc potrzebna potem w czasie wesela, jakis blyszczyk czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bede miec torebeczki bo troche przeladowanie jak to sie mowi bym wygladala suknia dosyc strojna do tego bukiet w dlugim rozku to troche tego za duzo blyszczyk i inne potrzebne zeczy weznie mi mama do swojej torebki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bede miec torebeczki bo troche przeladowanie jak to sie mowi bym wygladala suknia dosyc strojna do tego bukiet w dlugim rozku to troche tego za duzo blyszczyk i inne potrzebne zeczy weznie mi mama do swojej torebki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se blyszczyk chyba wepchne za stanik bo sie z nim nie rozstaje a z torebką bede wygladac conajmniej glupio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ta fontanna to na
4-5 godzin podana cena aby nie odstraszyc, ze za drogo i trzeba np zaplacic za 15 godzin... ja torebki nie bede miec. biore zwykla torebke, tzn. mama mi wezmie albo siostra do auta a pozniej bede ja miec na weselu w takiej specjalnej toalecie dla panny mlodej. w knajpie gdzie mamy wesele jest specjalne pomieszczenie z toaletą tylko dla panny mlodej. no i dla pana mlodego. daja nam klucz abysmy tylko my mogli z tego korzystac. podobno to specjalnie tak bo w normalnych toaletach jest zle sie pannie mlodej wysikac w wielkiej sukni bo sa za male pomieszczenia z kibelkami, a ta jest wieksza... :P no i tam bede sobie trzymac torebke z blyszczykiem, pudrem, bibulkami matujacymi itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nie mam niestety zdjęcia torebki ale jest mała, prostokątna i kremowa, taka w kolorze sukienki:) No wiadomo, ze nie będę jej miała idąc do ołtarza:D ale właśnie później na weselu będę ją miała przy sobie żeby włożyć tam drobne kosmetyki,zapasowe pończochy, chusteczki itp.. nie chce za każdym razem lecieć do mamy żeby chusteczkę np. zabrać:D A z tej fontanny chyba jednak zrezygnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja w czwartek do miary mojej pieknej sukni juz nie moge sie doczekac :)dzis pewnie przyjda zamowione zaproszenia wkleje wam link jak znajde i balony no a zawieszki dopiero kolo czwartku gdzies beda.Mam pytanie dziewczyny 12 lipca mam slub i nie wiem czy to nie za wczesnie wybrac sie juz powoli na solarium bo raz mnie szybko opali,a innym razem znowu za cholere...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wredniak:) tez masz sliczne zaproszenia:) mi wczoraj przyszly moje jeszcze ladniejsze niz na zdjeciach do tego juz gotowe kokardki do zalozenia i balony jutro do salonu jade do miary sukni,a co u ciebie slubujemy w tym samym dniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam juz zaproszenia, z rozowa kokardka :) zamowilam do nich koperty. Ja na przymiarke jade chyba 9 czerwca, badz wczesniej, jeszcze nie wiem:) szukam fryzury slubnej, zadna mi jeszcze nie wpadla w oko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dubdus i Wredniak śliczne zaproszenia macie:) Ja niestety moich nie znalazłam na necie:( Mi rzeczywiście sporo załatwiliście:) My wczoraj odebraliśmy musznik dla Młodego, dwa krawaty dla świadków i dla całej trójki butonierki:D zamówiliśmy jeszcze krawaty i butonierki dla ojców żeby mieli jednakowe:) no i kupiliśmy podziękowania dla gości, które będziemy rozdawać gościom kiedy będą odjeżdżać wraz z butelką wódki:) Niedługo jadę odebrać butki, bo musiałam wymienić na mniejszy rozmiar.. i może sobie wtedy diademik i biżuterię kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :)wredniak,wiosenka,mi mala,marciaa,sekata no wlasnie gdzie ona sie podziewa? Wiosenka dziekuje,Mi ale kurcze masz dobrze ze rozdaliscie zaproszenia to dopiero przedemna czyli zaczyna sie od tej niedzieli Mi odwazna jestes jak bierzesz tak wczesnie suknie do domu ja chce miec na ok.1-2 tygodnie przed slubem bo bywaja rozne wpadki mozna zgrubnac,schudnac i suknia do przerubki pobrudzic gdzies w domu jak tyle gdzies wisi pomiac poza tym nie mam jej gdzie dac a miejsca zabierze ze hoo..no i jeszcze moj by zobaczyl chociasz sie zapiera ze nie,nie on dopiero w dniu slubu chce zobaczyc hmmm..jakos mu nie wierze:D mi i co zalatwilas juz sprawy koscielne,usc itp. nasze zapowiedzi poszly juz u mnie i u mojego L.a sasiedzi i znajomi gratuluja nam i rodzicom ostatnio znajoma do mojego taty o slyszalam twoja cora sie zeni..:) i w sobote do pierwszej spowiedzi grrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×