Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Ważne jest, by gonić króliczka, a nie go złapać...?

Polecane posty

wredniak.- dzięki za odpowiedź 🌻 :) mi mała- twoja lista troszkę mnie przeraziła :P nie ma co ukrywać napięty masz grafik. Ja na razie do przygotowań ślubnych podchodzę na luzie, rodzinka mnie pospiesza a ja ciąąąąąąągle mam czas, oby tego czasu w końcu nie zabrakło :P sękata, wredniak, Wiosenka_555 - fajne są te zaproszenia, chyba zaryzykuje i kupie na allegro, poczytam komentarze i postaram się wybrać sprzedawcę z najlepszym towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do jakiego kraju? hmmm... :) bo ja to jestem specjalistką od różnych krajów z racji studiów :D poza tym że od nauczamia też jestem specjalistką tak jak sękata ale chyba w innej materii :P o umbrelli poczytam, thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi, a powiedz mi ;) po ślubie jak zamierzacie dalej żyć? też tak w rozjazdach, czy jak to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pewna ze
mi mała jest spod znaku STRZELCA, bo jestem dosłownie identyczna jak TY... Jakbym czytała o sobie sanej Twoje wypowiedzi...identyczne odczucia i przemyslenia...jekju...jakbys byla moja bratnia dusza... pozdrawiam Cie goraco mi mala, weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mi mała w razie czego chętnie udzielę odpowiedzi :D I coś pomogę :D Przepraszam, dziewczyny, że wpycham się w topik :) Gratulację dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboże, z literatury angielskiej! :P a dej mi spokój ;) takie nudy że szok :P już bym wolała amerykańską :P ;) ale odnośnie tematu..hm, niezłe wyjście w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już mamy dom ok 300m2, kupiliśmy go w tamtym roku dokładnie w kwietniu, niedaleko Tarnowa, przez ten rok wyremontowaliśmy większość, zrobilismy lazienke (druga wlasnie w trakcie remontu), pomalowalismy sciany, w salonie narazie tylko kanapa kupiona i telewizor przy kominku stoi, ale powoli powoli..na sylwestra rpzyjechala nam kuchnia no i od sierpnia zaczynamy tam mieszkac juz tak...razem... :) tylko nie wiem jak on to...będzie...pracowal, bo on ma takie kontrakty, ze np. jedzie za granice na 2 tygodnie lub miesiac i ptoem wraca na 2 tyg no i znowu jedzie a po slubie pewnie w tej kwesti narazie malo sie zmieni jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. dom byl w stanie niejako surowym, ale kanalizacja, prądy i okna byly jzu wstawione a my reszta, czyli od wylewek az po dodatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi, eh pamiętam te jazdy ;) ja zrobiłam prawko jakieś 5 lat temu ale dopiero od paźziernika 07' wreszcie jeżdże swoim ;) no i Tarnów to ofkors nie Kraków, masakra, ja bym tam zginęła smiercią tragiczną natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o spoko ;) my mamy sąsiadów, ale fajnych, a dookoła jakies pola bo to wiocha jest troche hhehe ale jest fajnie, blisko Tarnowa ale jednak juz na uboczu, las tez mamy blisko :P i ogródek tez jest ;) eh wlasnie wczoraj posadzilam pare kwiatkow, bo jak sie rodzina na wesele zjedzie to akurat jak przyjada chałupe oglądać to będzie ładniej, bo narazie z zewnątrz domek bez elewacji i tak troche łyso jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no choć tu, w Tarnowku zdasz z palcem w....yy..znaczy....NA PEWNO ZDASZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/chodź/ ... boże, sorry za te błędy, ale ja ostatnio po polsku to tylko na forum pisze i na gadu i ta poprawna polszczyzna mi troche kuleje, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok starszy ode mnie. bralismy kredyt, który byl polowa calej wartosci domu, wiec druga polowa my (znaczy w wiekszosci moj Narz.) i wszystkie pierdoly jak betony, farby, do lazienek sprzety, do kuchni, salonow, sypialni, podłogi, robocizny juz na bierzaco :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mi mała. Dzięki wielkie. Wód nie mam dużo, bo było to kontrolowane :). Także pod tym względem wszystko jest ok. Sprawa raczej dziedziczna, bo moja mama miała tak samo. Jak dla mnie on jest normalny, gorzej jak porównuje się z innymi przyszłymi mamami :D Ale widziałam dziewczyny z jeszcze większymi brzucholkami :). Co do lokum, to my mamy własny dom, czeka nas remont, ale narazie mieszkamy jeszcze w innym mieście i wynajmujemy sobie mieszkanie. :) Co do egzaminu na prawko, to ja bym chyba w Krakowie nie zdała. Mimo, że mamy auto, wolę być wożona, albo jeździć tramwajem. Daj spokój, tak panicznie się boję. Mimo, że prawo jazdy mam 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam powiedzieć jak śmigałam autem po szczecinie od 17 roku życia a teraz w tym dzikim paryżewie nawet z parkingu nie wyjadę ze strachu???? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odgrzebalam nasz topik :)hej no i co tam u was co juz macie zalatwione ??? mi mala ,sekata, narzeczona25,wredniak,wiosenka gdzie sie podziewacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh..dejzi. Witaj mi mala :)wow! grypa jelitowa wiem co to znaczy sama mialam 2 miesiace temu mozna sie wykonczyc,zycze szybkiego powrotu do zdrowka :) no a umnie hmm...wszystkie papierki czyli usc mamy juz zalatwione i oddane mojemu ksiedzu na zapowiedzi dane,protokol spisany jeszcze tylko proboszczowi mojego L.musimy dostarczyc kartke na zapowiedzi i wsiuuu..a jeszcze spowiedzi teraz czeka mnie pierwsza ehh..:( Suknia tez sie juz szyje bylam tydzien temu u krawcowej nastepna miara 15 maja:)a co z sekatom hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zaproszen to my dopiero bedziemy rozwozic gdzies pod koniec maja rodzinka mieszka blisko wiec jest jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze wystaczy my w usc bylismy w zeszly czwartek i u ksiedza w sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:) Rzeczywiście trochę rzadziej zaglądałam na forum, ale mam masę zajęć.. Załatwiłam w tym czasie parę rzeczy:) mamy już obrączki i zaproszenia:) śliczne wyszły:) Sprawy papierkowe załatwiać będziemy dopiero na początku lipca bo niektóre dokumenty są ważne tylko 3 miesiące więc spisanie protokołu będzie jakieś 2 miesiące przed ślubem:) Chyba będę musiała się przejechać do kosmetyczki żeby mi dobrała jakiś program pielęgnacyjny i oczyszczający dla mojej cery:) A tak poza tym to zamówiłam fajne zawieszki na wódkę:) takie chyba jak Lara27, krawaciki i podwiązki:) są świetne i super się prezentują na butelce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hołk hołk :P jestem, ale nie byłam na żadnych majówkach hehe a na żuzlu, co to w moim Tarnówku dzisiaj mecz był :P Poza tym my już zamówiliśmy obrączki i mój Ukochany kupił garniturek :P w sobotę ide na nauki przedmałżeńskie, no i może w przyszłym tgodniu załatwimy jakies papierki, chociaz mam troche lipę, bo mój Narz. wyjeżdza już 7 maja spowrotem do roboty i przyjedzie 4 czerwca dopiero, a dokumenty te różne są ważne 3 miechy, więc nie pójdziemy przed 7 maja (bo slub mam 9.08 i będą kurde nieważne...) cyzli wychodzi na to, że dostarczymy księdzu dopieor dokumenty w czerwcu....i ja zrobie kurs i będziemy mogli miec wszystkie papiery pozalatwiane...tylko czy ksiądz na to pójdzie....ile wcześniej trzeba się zgłosić z tymi zapowiedziami, żeby wystaiwli? heh, mam problema z tym...hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i zaproszenia tez już mam :P w sumie zostały mi sprawy kościoła i papierów + sukienka na poprawiny no i buty!!!!!!!1 których jesczze nie kupiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_888
A podróż poślubna? A może tak Paryż? Dzisiaj wujek zdradza jak tam pojechać za free. Wchodzisz na stronę orascubista.com układasz puzzle, rejestrujesz wynik i czekasz na losowanko... Być może będziesz miała szczęście, czego Ci życzę, choć ja też wziąłem udział w tym przedsięwzięciu. Aa, to nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie pogoni ja wszystko zalatwilam 2 miesiace przed slubem:) no tylko to tez zalezy od tego jakich macie ksiezy jak beda upierdliwi no to wiadomo,ale przeciez mozna podejsc do parafi i powiedziec co i jak i ze papierki beda dopiero wtedy czy wtedy przynajmniej pozniej nie beda sie czepiac ja tak wlasnie zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy jeszcze sporo moj L.nie ma jeszcze garniturka taki jak on chce to naprawde nie wiem gdzie kupimy no gajerek na poprawiny :)no i moja suknia na poprawiny,ale to juz rozmawialam w salonie gdzie szyja mi suknie slubna zebym przyniosla projekt na suknie na drugi dzionek i mi uszyja :D buty do slubnej sukni juz mam jeszcze na drugi dzien no i bielizna i bizuteria.Babki w salonie chcialy mi zrobic na szyje taka ozdobe z tej samej koronki co bedzie na sukni nie wiem jak to bedzie wygladac i czy sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sękata jest
goopia i rok po ślubie sie rozwiedzie, bo nie zniesie codzienności życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerf.
sprawia ci radosc pisanie o Niej? czlowieku, masz jakies problemy emocjnaolne, ze wyzywasz sie na kafie na nieznanej ci osobie? wyluzuj, bo na zawal zjedziesz z tego swiata ... btw- skad w ludziach tyle jadu? ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smerf
sprawia mi to wielką radość :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×