Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Ważne jest, by gonić króliczka, a nie go złapać...?

Polecane posty

Gość smerf.
gdybys miala wlasne zycie, cudownego Narz.nie siedzialbys tu najezdzajac na Nia. jednak...ktory facet chcialby za zone taka mala zmijke? heh ktory? :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sękata jest
hehehehehee, gdybyś znałą moje życie... - drogi Smerfie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerf.
rozumiem ze do mnie Twoje slowa sa takze skierowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sękata jest
ha! chwyciłyście haczyk, a to mi chodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczki spadac :P hej mi mala :) ja zaproszenia dopiero bede zamawiac z allegro,zawieszki na wodke,organtyne do zdobiena auta itp.dzisiaj bylismy w kosciele i juz wisza nasze zapowiedzi jupiii:D buty juz mam ,welon bede brac w salonie gdzie szyja mi suknie bedzie z tiulu taki jak dol sukni obrobiony ta sama koronka co suknia ;) jeszcze musze kupic jakas ladna bielizne pod suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy...przepraszam bardzo? bo coś tu o mnie zdaje się? pomarańczko, jak masz cos do mnie to się nie ukrywaj tylko powiedz kim jestem bo nie ozumiem na jakiej podstawie wysnułas wniosek, że jestem goopia i się rozwiode szybko, bardzo mnie to ciekawi... a do NORMALNYCH dziewczyn... hej hej :) ja już część zaproszeń rozdałam, zaczęłam chodzić na kurs dla narzeczonych, niestety SAMA :o kurcze, w każdą sobote i niedzielę do końca maja :o ale nawet spoko wczorja było, więc jakoś przeżyję :) poza tym zastanawiam się...bo mój Narz ma tylko gajerek na 1 dzień...a na porpawiny niby ma jakieś stare, ale są one jakoś niezbyt ładne....ale czy warto kupować nastepny? hm.... ja 10 przy wypłacie idę kupić buty i sukienkę na poprawiny, i już będzie chyba wszystko, bo obrączki tez już zamówiliśmy :D ej, a nie wiecie, czy mogę zrobić tak, że idę np. jutro do USC i przy babce pokazuję xero dowodu mojego Narz i mogę z tym xerem wziąć te papiery z USC dla niego? No mój niestety jedzie w środe i przyjedzie dopiero w czerwcu, a bym sama załatwiła te wsyztskie papiery tylko nie wiem, czy mogę tak z aniego to tam załatwić...a tak w ogóle to jaki mi jest papier potrzebny z USC? jak to się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak narazie wszystko w pełni:) tak jak kiedys pisalam, sala, fotograf, kamerzysta, zespol, kucharka wszystko to jest zalatwione. teraz kupilismy: -wodke -zaproszenia- zalatwilismy samochod -fryzjer jest, skosmetyczka tez teraz w tym tyg. jedziemy zebrac wszystkie dokumenty i fruu z nimi do kosciola ;) musimy jechac do kucharki, i zrobic grila z zespolem i ugadac sie co i jak uffff;) a jak Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wszystko jasne
aaa, to dlatego wczoraj wieczorem Poznan huczal od plotek, ze w zoo widziano samice orangutana w ludzkich ciuchach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ja jak już pisałam mam w domku obrączki i zaproszenia:) pierwsze zaproszonka już rozdane:D trochę szybko ale co tam, goście już potwierdzili przybycie:D A poza tym to mój Narz chodzi na przymiarki gajerka i ja z nim oczywiście, odbiór za 3 tygodnie:) I to chyba na tyle.. szukałam torebki ślubnej, ale nic nie znalazłam na razie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
Wredniak skąd jesteś? bo trochę pasujesz do znajomej mi osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siakaTaka
wg to wcale nie jest za szybko, ja zostałam 2 dni temu zaproszona na wesele w lipcu - i teraz obraza, że mam inne plany. Tak się złożyło, że mój chłopak dostał wcześniej zaproszenie na ten sam dzień. Obiecałam, ze pójde. Niby moja rodzina itd, ale sama nie beardzo chcę iść, moja rodizna nie jest zżyta, a ja mieszkam daleko od niech więc wogóle jesteśmy sobie obcy. Pozatym jechać dosyć dlaeko nie uśmiecha mi się, rodzice będą wtedy poza krajem. Wiec podziękowałam, nie mówiąc z jakiego powodu, ale po prostu dizęki za zaproszenie. Niestety mama mama wygadała cioci :/ i teraz zaczeło się, ze do obcyh pójdę a do kuzyna to nie chce... Litości czy naprawdę państwu młodym tak zależy na jednej osobie, która widzieli ostatnio 4 lata temu?! W dodatku przysłali zaproszenia i wyszło, ze mam 1(!) dzień do namysłu, bo do wtedy trzeba potwierdzić...Reszcie rodziny rozwieźli miesiąc temu, widać mozna było wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrediak.
Viss - swietokrzyskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej dziewczyny witam was cieplo;) my wczoraj wkoncu zamowilismy zaproszenia slubne,zawieszki na alkohol,balony no i jeszcze zostal material do dekoracji ehh ile na to kasy idzie to szkoda gadac...Mi mala i Sekata do usc musicie isc razem ze swoimi musicie miec dowody i skrucone akty urodzenia babka ktora sie tym zajmuje bedzie wam wypelniac 3 druczki ktore pozniej zaniesiecie ksiedzu bedzie pytala z tego co pamietam czy nie ma sie zawartego jakiegos zwiazku malozenskiego,jakie chce sie nosic nazwisko po slubie i dzieci o zawod ,gdzie sie pracuje gdzie bedzie slub i ktorego i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
a nie "moja" panna młoda jest z olsztyna;] dzięuje za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies indziej czytałam, że cos sie rodzina mieszała czy coś takiego, ale to na pewno chwilowe zalamanie i juz dzisiaj jest lepiej1 (mam taką nadziej!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze juz wszystko wpozadku ? ja dzis kupilam bielizne pod suknie slubna przymiezalam w sklepach biustonosze ale jakies dziwne byly tu gdzies lecial tu gdzis maly i wogole takie malo ladne zbuwersowalam sie i poszlam na targ kupilam 3 biustonosze i 3 majtusie ale ladne w poronaniu do tych ze sklepu i leza idealnie no i cena w porownaniu do tych sklepowych :)mama stwierdzila ze oszalalam ale na drugi dzien w poprawiny sie tez przyda sukienke na drugi dzien bede miec jasna takze bialy stanik w sam raz:)no i pas do ponczoch,podwiazka ponczochy juz mam z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mi mala to dobrze ze wszystko oki.:) jeszcze bizuteria mi zostala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa
ja mam nadzieje, ze bede miala suknie, do ktorej nie bedzie potrzebny stanik, nie znioslabym go:) ja tylko majtusie kupuje,ponczochy i podwiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mi super, że wszystko się u Ciebie dobrze ułożył:) nie ma nic gorszego niż rodzinne nieporozumienia krótko przed ślubem.. heh.. My zamówiliśmy dzisiaj takie śliczne małe pudełeczka - prezenciki dla gości, które wypełnimy słodkościami:) Marciaa, obie sukienki są ładne, choć nie w moim stylu;) Ale ładniejsza chyba jest ta pierwsza, przodu drugiej nie widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa
mi mala wyzej masz dwa linki do tej sukni :):) ja i tak chudziutka jestem to mozgloby mnie pogrubic:D ogolnie chcialam kuic uzywana lorne lub rondalle, mimo to ze jestem szczupla zawsze jak jezdzilam przymierzyc nie miescilam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa
12 lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia, przymierzlam tą pierwszą Sweethearta w Karolinie w Krakowie, jest piekna na żywo, bardzo ładna, jeśli tylko mas zochote kupuj! ja mialam dylemat pomiędzy tym modelem a 5831 i wybralam ten drugi. na żywo sa naprawde bardzo ladne ;) hej mi mala! ale sie usmialam z Twojego: turbo sexy majty hahahahaha ja jesczez nimam nic, dopiero robie kurs, papiry bede miec w czerwcu :o porażka no ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa
mi mala :) podobaja mi sie wlasnie takie, w stylu lorna, rondalla, welasnie ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zmieniam zdanie, druga duużo ładniejsza:D Kurcze, też się muszę za bielizną jakąś sexi rozejrzeć i tą pod suknię też:P ale jeszcze mam troszkę czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×