Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Ważne jest, by gonić króliczka, a nie go złapać...?

Polecane posty

dziekuje mala:) ja bardziej bym chciala komplecik taki lancuszek z malym oczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała właśnie o to mi chodzilo. tn komplecik jest boski :) dziekuje ;* ja oczywiscie pochwale sie fotkami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Ja tak trochę z innej beczki, znalazłam w końcu moje zaproszenia na necie więc wklejam linka:D mamy z wyciętą naszą datą ślubu i imionami, są prześliczne:) Co do biżuterii to ja nie mam żadnych kryształków na sukni więc chcę coś naprawdę błyszczącego:D widziałam ostatnio taki piękny złoty łańcuszek z dużymi błyszczącymi kryształami, taki zwisający bo dekolt będę miała w serek jak to babka z salonu określiła:D drogi, ale naprawdę śliczny i złty więc na długie lata.. jeszcze się rozejrzę ale jak nic nie znajdę ciekawszego to po niego pójdę:) dubduss- śliczne te kozaczki:) bardzo mi się podobają ale w życiu do krótkiej sukni bym nie ubrała.. ta laska z tą podwiąchą wyglądała jakby ja spod latarni sprzątnęli:D ja butki odbiorę w sobotę to wkleję fotkę, ale moje są typowo ślubne i chyba na codzień ich nosić nie będę. Kupiłam w salonie takie w kolorze sukni, ale musiałam rozmiar na mniejszy zmienić:) Również bardzo bym chciała zobaczyć wasze ślubne zdjątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze mi mala, cze wiosenka ! Dawnoo mnie tu nie było, nie chcę przeszkadzać w przygotowaniach :P U mnie po staremu - czasem proza, czasem poezja, jak to w życiu ;) Udanych uroczystości i wszystkiego naj wszystkim przyszłym pannom młodym życzę :D trzymajcie się kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mi:) W ogóle to całość dekoracji chcemy w tonacji bordo-ecru utrzymać:) Dzisiaj przyszły pudełeczka dla gości, oczywiście bordowe z ecru wstażkami:P, w które włożymy słodkości:) A jeszcze mam pytanie, zakładacie bransoletki na swój ślub? Albo będzie któraś miała rękawiczki? ja chyba z rękawiczek zrezygnuję, bransoletka by mi nawet odpowiadała, ale nie wiem czy pasuje do ślubu bransoletkę zakładać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj poszlaola:) A Ty już mężatka? bo jakoś nie kojarzę:( Dziękuję bardzo za życzonka i również wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka, na waszym tle to jak staruszka się czuje - 9 lat po ślubie, dwoje dzieci.... normalnie babuszka :D Ech, zawsze mnie intryguje temat z króliczkiem.....;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten łancuszek który pokazałaś mi jest śliczny, ale ja właśnie z racji tego, że suknia nie jest niczym wysadzana chcę bardziej lśniącą i widoczną biżuterię:) Poszlaola, to Ty Nam tu mów jak to było kiedy Ty wychodziłaś za mąż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:D ja dzis lece pobuszowac po sklepach za bizuteria moze cos znajde Wiosenka piekne zaproszenia ,poszlaola :D wczoraj bylismy u fotografa wszystko bedzie tak jak chcemy doszly nam jeszcze zdjecia w dworku,ktory znajduje sie obok studia naszego fotografa ale tam jest pieknie:) ja tez jestem ciekawa jak wygladacie i oczywiscie tez pochwale sie zdjatkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bede miala rekawiczek, bo sa one dla mnie troche tandetne.. bransoletki tez miec nie bede jednak, bo pomyslalam sobie ze bede wygladac jak choinka, chyba sie skusze na wisiorek, ktory poelcila mi mi mala i delikatne kolczyki :) mysle jeszze nad takim czyms: 1. http://www.allegro.pl/item362787270_srebrny_naszyjnik_z_cyrkoniami_ejubiler.html 2. http://www.allegro.pl/item360313732_srebrny_naszyjnik_z_cyrkoniami_ejubiler.html lub numer 3, ktory polecila mi mi mala :) : http://www.stylea.pl/bizuteria/naszyjniki/klasyczne1/za_feniksa,p850454089 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala ja tez bym chciala cichy slub. budowa naszego domu po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ze tez mam taki problem tez wolalabym cichy slub bez tego stresu latania za wszystkim zalatwiania tylko sie wkurzam to za malo powiedziane!jeszcze tyle spraw na glowie mama biadoli zeby bylo juz po wszystkim bo tylko stres!moj sie uparl na weselicho bo jego wszyscy koledzy mieli i on tez chce no coz ale jakbym miala wybierac to uciec razem na jakas wyspe zdaleka od tego wszystkiego i sie hajtnac ehh..i w sumie zawsze tak jest ze kobieta zostaje ze wszystkim na glowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mi mala...rozumiem Cie w tych raz terkach...i tez sie czasem w kurzam bo nie dos,c ze jestem tu przez wiekszosc czasu sama, wszytsko zalatwiam to potem jakies dziwne pretensje, grr....no ale, jest ok, dajemy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozdawanie zaproszen dzien nr 1 :) rozdane 14 zaproszen :O nie spodziewałam sie, że tyle z tym schodzi no to jeszcze ze 100 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak my rozdalismy ostatnio zaledwie 7 zaproszen i do domciu przyjechalismy dopiero ok.22:00 a zaczelismy przed 15:00 no ale trzeba bylo na chwile spoczac ta chwila sie wydluzala i wydluzala tu kawka tu herbatka ciasto no i zeszlo..:) ale jestesmy zadowoleni bo wszyscy jednoglosnie stwierdzili ze przyjda na 100% albo i na wiecej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutka, właśne o to chodzi:) wczoraj wypilismy chyba z 7 herbat i 3 kawy :D i jak do tej pory, kazdy powiedział, że przyjdzie, a jakby coś wypadło to przedzwonią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez okropna pogoda ja chce sloneczko:) wlasnie czekam z obiadkiem na moje kochanie az przyjedzie z pracy:)jutro ciag dalszy rozwozenia zaproszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf. połowa zaproszeń rozdana :D ale męczące naprawde :) ale z drugiej strony, mozna odwiedzic rodzine, ktorej sie dluugo nie widziało. mam problem Kochane jaka kupujecie bielizne pod suknie slubna? mozecie cos doradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mi mala :) Ja zamierzam kupic jakis fajny komplecik i ponczochy. nie chce pasu do ponczoch, moja kolezanka na slubie miala to tylko sie z tym mordowala, bo co szla do lazienki to jej sie odpinal, i czula sie w tym zle, wkoncu to zdjela. :) ja mysle, ze dobre ponczochy zniosa wszystko, mialam teraz na slubie przyjaciol, nie bylo opcji zeby mi cos spadalo. Mi mala, masz ponczochy smietankowe? ja tez takie musze miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi twoj wybor i Twoja sprawa, to jednak nie jest topik dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)ja jak wybralam sie po bielizne to kupilam 3 staniki 2 string-ow i boksereczki koronkowe nie moglam sie zdecydowac pas to ponczoch tez kupilam nie uwazam aby byl zdzirowaty prawie kazda panna mloda ma go pod suknia co mam isc w rajstopach zeby tylek mi sie odpazyl jeszcze podwiazka no i ponczoszki:)wlasnie wroclam z 1 spowiedzi przed-malozenskiej bylam w takim stresie ze hej,ale wszystko bylo ok.jeszcze tylko jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajstopy w ogole odpadaja, tylko ponczochy, z tym pasdem to jeszcze sie zastanowie chyba :) ja mam w sumie suknie z ramiaczkami, wiec chyba bede miala silikonowe ramiaczka, jak myslicie? czy juz sobie to odpuscic, i bez ramiaczek szalec? :) my mamy isc do pierwszej spowiedzi koniec czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,wredniaczku u mnie urwanie glowy a przecierz mamy tylko miesiac powoli zaczynam sie stresowac:)zapraszamy gosci zamiast nam ubywac to grono sie powiekrza cos mi sie zdaje ze z 80 gosci zrobi nam sie 100 hehh..na dodatek latam i latam za bizuteria ale jakos jeszcze nic nie przypadlo mi do gustu w czwartek do miary do mojego salonu w piatek w koncu po garniaki mojego i wszystkie dodatki koszule ,buty,kamizelka,krawat itp. na przyszly tydzien po wodke,piwo,wino i szampan ja juz padam,a co u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) No u nas tez załatwienia, ale pomalutku, nie ma co wariować. Dzisiaj idziemy opłacić chór i ugadać się z organistą ;) Pozatym też szukam biżuterii, kilka zestawów mi się podoba, ale jeszcze nie to. Wódkę już mamy w domu od dawna, jutro jedziemy do kucharki naszej, a w przyszlym tyg. ugadujemy sie z zespolem, na grila (nasi przyjaciele) i uzgadniamy wszystko, oj ja tez sie stresuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×