Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinaa66

SCHUDŁA BARDZO DUZO BO AZ 40 KG I TERAZ...

Polecane posty

MOJA DIETA BYŁA PRZYZNAJE UBOGA BO 500 KCAL JEST TO NIEWIELKA DAWKA ZYWNOSCI DLATEGO ODRADZA OSOBA, KTORE CIERPIA NP. NA ANEMIĘ; SZCZERZE JEST TO DAWKA ZYWNOSCI TYLKO DLA WYTRWALYCH: ALE DAJE OGROMNE EFEKTY MOJ PRZYKLADOWY JADLOSPIS BYL NASTEPUJACY: sniadanie ok 8 rano - yogurt naturalny 0,1 % tłuszczu + jabłko obiad ok 12 tzn - gotowane warzywa (moga byc mrozonki) m.in brokuła, brukselka, marchew, kalafior, kabaczek; porcja mrozonych warzyw ma ok 30 kcal/100 g -inne opcja to yogurt naturalny zmieszany z ryzem brazowym i startym jablkiem podwieczorek ok 15 same owoce tj. jablko, gerfrut, pomarancza itp do wyboru kolacy nie jadlam i obecnie rowniez nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
dziękuję:) a czy jogobella light slodkajest ale bez cukru bylaby dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
dziekuje w nietylko moim imieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze jesli ktos nie lubi yogurtow naturalnych to niech je zwykłe słodkie ale odtłuszczone; ja osobiscie jem tylko yogurty naturalne, tak sie przyzwyczaiłam i dla mnie pozostałe są po prostu za słodkie, wole zjesc dodatkowo jakis owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
aha....to chodzi o to, ze odtluszczonych u mnie dostac niemogę, tylko 3%, od jutraprzygotowania do godowki, 10dni warzywno owocowej co najwyzej jogurt sobie pozowle:) mam nadzieje ze Twoj sposob mi pomoze... a jednak sadze, że przytyc niemusisz tak jak niektorzy sadzą, bo jak bedziesz zwiekszac np.co miesiac dawkekalorii o 100, to dojdziesz nawet do 1600 ijuz bedzie wiecej jedzonka!:) gratuluje wytrwalosci!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam ze w czasie mojej diety jadlam yogurty 0,1 % ale one byly kupowane w Niemczech w Polsce takich nigdzie nie widzialam; teraz jem rowniez 3 % naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
są są napewno widziałam w wiekszych miastach w supermarketach,ale u mnie w moje malenkiej miejscowosci niema nic takiego, jedynie jogoobelke light znaalzlam, a powiedz Paulinka ile gdzies ubywalo Ci na tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
nie chodzi mi o glodowke:) tylko jak stosowalas diete 500kcal:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
ale dzieki o te glodowania napewno skorzystam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
to pozniej ile gdzies na tydzien w diecie 500kcal ubywało Ci Paulinko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
aha dzieeeeeeeeeeeki!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
ja mam 170cm , 92kg, no i chce do 60!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
wiek mam 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifinka
Paulino autorko - gratulacje! Zaczęłam czytać ten topik, ale przerwałam bo wkurzały mnie te krytyczne i w dodatku niekulturalne wypowiedzi. Ja też warzyłam 90kg, teraz 87-88:P. No ale jestem na początku drogi. Chcę schudnąć do 65kg, więc jakieś 25kg.Twój przykład pokazuje, że może się udać:). I masz rację, że dieta, to sposób odżywiania na całe życie, zwłaszcza jeśli ktoś - tak jak ja- zawsze był raczej \"przy kości\" i ma tendencję do tycia. Pedałuję na rowerku po 45min dziennie, tak, że pot leje się ze mnie strumieniami:), i robię po 100 brzuszków, zacznę zwiększać ich ilość. Jeszcze raz gratuluję i trzymaj za mnie kciuki:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifinka
ups ważyłam 90kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa jogurty 0.1% tluszczu w Lidlu:) niemiecki sklep w 3/4:) wiec jak cos to tam szukajcie, jest wiele produktow dietetycznych, pozdrawiam i zycze wytrwalosci!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifinka jasne ze schudniesz, bo pamietaj chcec to móc; tylko cierpliwosci a efekty napewno zauwazysz; a jesli widzisz ze twoje zmagania nie ida na darmow to masz coraz wiecj siły na dalszą walkę z kg, dlatego glowa do gory , bedzie dobrze, musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
dzis zaczelam przygotowania do glodowki ale jakos mi niebardzo wyszlo dzis, bo skusilam sie na obiad niebyt zdrowy:o jutro warzywa i owoce wszystko gootwasne bo juz zeby zaczynaja bolec:ood gryzienia jablek:o Paulinka pomyslalam sobie ciekawe czy po tej 2tyg glodowce i po wyjsciu gdybym przeszla a 6tyg post wazrwyno owocowej to daloby rade schudnac czy to zaszkodziloby ...ciekawe..?:) jak sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze schudniesz; mialam zblizoną wage do twojej po glodowce schudlam 10 kg; tylko musisz byc bardzooo wytrwala zeby tego nie zaprzepascic rozumiesz? to bedzie twoja pierwsza glodowka? gdzies czytalam ze organizmowi dziennie jest potrzeba ok 250 kcal aby nie doszlo to powaznych zmian ale oczywiscie nie dlugi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
wiem wiem Paulinko:)naczytalam sie o facecie ktory po 15dniach glodowki najdl sie makaronu i umarł...:(o zgrozo!:o bede uwazac to napewno!:) tak sobie mysle, ze moze bym przeszla na same wazrywka i owocki na 5-6tyg po glodowce a pozniej zacznesie odzywiac zdrowo i moze bede jeszcze chudnac....:) ale powiedz o co chodzi Ciz tym 250kcal?bo nie zrozumialam;) oj chcialabym byc szczuplutka na wakcje wiem, ze zycie jest jedno i zdrowie tez:)a poza tym to co to jest te kilka tyg w porownaniu z całym zyciem:) wiesz moj problem polega na tym, ze jak jem juz wazrywka to sie na ncih skupiam, a trudniejbyloby mi chyba ograniczyc sie z wszystkim, choc na wszystko smak leci..:o ale wiosna idzie to moze kalafiorek w koncu stanieje, to zaczne wcinac!:) pzdr:) Ps.oczywiscie nie zapominam o cwiczeniach, tak pieknie na dworze ze rowerek aby wzywa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
pierwsza pierwsza oczywiscie:o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
podnosze topik!:D moze sie zjawi Paulinka i odpowie...hmm...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi 250 kcal to mi chodzilo o to ze gdziesz przeczytalam ze czlowiekowi wystarcza do przezycia min dawka kcal tj 250 kcal; ale oczywiscie nie mozna stosowac tak dlugo rygorystycznej diety bo moze doprowadzic do np anemii itp. jakie wykonujesz cwiczenia? polecam serie cwiczen Joanny Zapolskiej a z tym makoronem i smierci to nie bierz tego do konca na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kropeczka*w*mgle*
zaczelam a6w a jeszcze pajacyki rower, no i rozne rozciagania!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluśka
Moze uda nam sie podnies topik ? Iekawe czy nadal Paulina utrzymujesz swoja wage ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królowa bigosu ma racje ... Jeśli po takiej hartowce masz okres to chyba jakaś zmutowana jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×