Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinaa66

SCHUDŁA BARDZO DUZO BO AZ 40 KG I TERAZ...

Polecane posty

I TERAZ CZUJE SIE WYSMIENICIE. WRECZ FANTASTYCZNIE NIE POTRAFIE TEGO OPISAC. WAZYLA BARDZO DUZO BO OK 90 KG A TERAZ MOJA WAGA WYNOSI 50 KG CZASAMI 51 - 52 KG KIEDY ZBLIZA MI SIE OKRES ALE TO JUZ TAKA FIZJOLOGIA NASZA KOBIECA. POMIJAC TEN FAKT NIE PRZEKRACZAM WAGI 53 KG. KOSZTOWALO MNIE TO DUZO WYZECZEN ALE POKONALAM WLASNE SLABOSCI I OSIAGNEŁA CEL. WBREW OPINIA NIE JEST TRUDNO UTRZYMAC WAGE KTORĄ OSIAGNEŁAS BO MOJE ZALOZENIE JEST TAKIE ZE DIETA TO NIE TYLKO POZBYCIE SIE ZBEDNYCH KILOGRAMOW ALE TO STYL ZYCIA. I JA OSOBICIE SIE TEGO TRZYMAM. OD ROKU JETEM WEGETARIANKĄ. A MOJA DIETA OPARTA JEST PRZEDE WSZYSTKIM NA WARZYWACH, OWOCACH, RYBACH. JEM ROWNIEZ TYLKO CZARNE PIECZYWOLUB CHRUPKIE, KASZE, RYŻ ALE TYLKO BRĄZOWY. Z MOJEGO MENU ODZYCILAM DEFINITYWNIE BIALE PIECZYWO, SLODYCZE, CUKIER, ZIEMNIAKI, MAKARON, SERY ZÓŁTE, MASŁO, MARGARYNĘ ITP. ZACZEŁA SIE ODCHUDZAC ZE WZGLEDU NA WLASNE SMOPOCZUCIE, ABY CZUC SIE DOSKONALE WE WLASNYM CIELE. PAMIETAM JAK ZAWSZE WSTAWAL OCIEZALA Z LOZKA. PO PROSTU NIE CHCIALO MI SIE NIC ROBIC, LATWO SIE DENERWOWALAM NIE BYLA ZADOWOLONA Z SIEBIE A TO WPLYWALAO NA STOSUNKI MOJE Z INNYMI. WIELE OSOB TWIERDZI ZE WYGLĄD JEST NIE WAZNY ALE TO NIE PRAWDA. JA JESLI WIEM ZE NIE WYGLADAM DOBRZE I CZUJE TO I W DUZYM STOPNIU WPLYWA NA MOJE SAMOPOCZUCIE. DLA MNIE WYGALAD MA BARDZO WZNE ZNACZENIE. MOJE ODCHUDZANIE TRWAŁO 17 TYGODNI. PRZEZ TEN CZAS ZRZUCILAM 40 KG. SAMA ZAPLANOWALAM DOKLADNIE SWOJA DIETE BO JA TYLKO ZNAM WSLASNY ORGANIZM I WIEM NA CO MOGE SOBIE POZWOLIC. A WIEC ZACZEŁAM OD GŁODÓWKI KTÓRA TRWAŁA 14 DNI W TYM CZASIE SCHUDLAM 10 KG I CZUŁA SIE NAPRAWDE SWIETNIE NASTEPNYCH 15 TYGODNI PLEGAŁO NA BARDZO OGRANICZONEJ ILOSCI SPOZYWANYCH KCAL DOBOWA ILOSC NIE MOGLA PRZEKROCZYC 500 KCAL. I BYŁY TO TYLKO OWOCE (GLOWNIE JABŁKA) I JOGURTY NATURALNE. KIEDY WIDZIALA EFEKTY CZUAM ZE MAM CORAZ WIECEJ SILY I MOTYWACJI DO DALSZEJ WALKI Z KILOGRAMAMI. I MOJE STARANIA NIE POSZLY NA MARNE. JESTEM SZCZESLIWA:) WIEM ZE MOJA DIETA JEST BARDZO OGRANICZONA CO DO KCAL ALE JESLI CHCECIE ZOBAZCYC EFEKTY TO NIESTETY TRZEBA POSWIECIC SIE ABY POZNIEJ MOC Z USMIECHEM SPJRZEC NA SIEBIE W LUSTRO. TERAZ UTRZYMANIE MOJEJ WAGI JEST DLA MNIE PROSTE. ODZYWIAM SIE BARDZO ZDROWO. DUZO CWICZE OK 1 H DZIENNIE I WYKONUJE 500 BRZUSZKOW KAZDEGO DNIA. JESLI NIE MAM OCHOTY NA GIMNASTYKE TO TANCZE OK 1 H. KOCHAM TANIEC A DODATKOWO WPLYWA NA ZATRZYMANIE SMUKLEJ SYLWETKI. DLATEGO NAMAIWAM WAS KOBIETKI WŁACZCIE SWOJA UKOCHANĄ MUZYKE I ZACZNIJCIE SIE RUSZAC. JEST CUDOWNIE. A MUSZE JESZCZE DODAC ZE MOJA \"17 TYGODNIOWA \" KURACJA NIE OBYŁA SIE BEZ CWICZEN. KAZDEGO DNIA CWICZYLAM. NA POCZATKU BYLO MI CIEZKO ALE Z TYGODNIAMI BYLO CORAZ LEPIEJ. TERAZ MAM DOSKONAŁĄ FORMĘ. DAWNIEJ CHODZENIE SPRAWIALO MI TRUDNOSCI TZN. SZYBKO SIE MECZYLAM ITP A TERAZ MOGĘ CHODZIC PO 15 KM DZIENNIE. UWIELBIAM BIEGAC ALE TYLKO CIEPŁĄ WIOSNĄ I LATEM WIECZORAMI. DLATEGO Z UTESKNIENIEM CZEKAM NA WIOSNĘ ABY ZACZAC ZNOW BIEGAC. POZDARWIAM WAS WSZYSTKIE KOBIETKI ODCHUDZAJACE SIE I WIEZCIE ZE WSZYSTKO JEST MOZLIWE. OSIAGNIECIE CELU JEST NAPRAWE PROSTE. TYLKO TRZEBA MOCNO WIERZYC ZE WAM/NAM SIE UDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie duzo napisałas gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa bigosu
tak - a ja z tego nieduzo przeczytałam, bo męcza mnie te wielkie litery 40 kg w 17 tygodni to jest w 4 miesiace - nie wierzę, a już na pewno nie wierze, że dalej masz okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusinka223
gratuluje wytrwalości! pozdrawiam, amasz moze jakies fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam osobę
Znam dziewczynę,która schudła 20 kg przez 1,5 miesiąca na diecie 1000kcal,ale też nie była aż taka gruba jak założycielka.Niestety dieta skończyła sie w szpitalu,pojawiły się powazne problemy kardiologiczne,miesiączkę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie czytałam dokładnie i do końca bo męczy mnie taka ilosc duzych liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekasz na wiosne bo znowu
chcesz zaczac biegac? przeciez jak twoja dieta trwala 17 tyg. to nie bylo wiosny tylko zima. no chyba, ze odchudzalas sie rok temu na wiosne albo w lecie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudlam kiedys 20 kg
z 70 do 50. naprawde była wspaniale. w 5 m-cy to zrzucilam. jadlam okolo 1000 kcal i nie jadlam po 17. i troche cwiczylam. az chcialo sie zyc. teraz waze 75 kg. jestem zalamana. nic mi sie nie chce. ciagle jestem zla i niemila dla ludzi. nigdzie nie wychodze. siedze w domu w powyciaganych dresach z tlustymi wlosami. TRAGEDIA! i coraz bardziej sie zapuszczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - jestem pomarańczowy
a ja schudłam do 56, teraz na zimę mam 62 ale na lato będzie 54 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam osobę
może zaczniesz pisać małymi literami?Czytac się nie da tego:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - jestem pomarańczowy
ty tam na gorze - nie załamuj się tylko walcz!!!!!!!!!!!!!!!!!! też to przerabiałam kiedyś niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNAM DOSKONALE TWOJ STAN. PODOBNIE SIE CZUŁAM. KIEDY WAZYŁAM 90 KG NIE MIALA OCHOTY NA NIC,OGRANICZYLA KONTAKTY ZE ZNAJOMYMI DO MINIMUM. TERAZ JEST INACZEJ. DLATEGO ZMIEN TO BO SZKODA ZYCIA NA SIEDZENIE W DOMU I DOŁOWANIE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesuje mnie Twoje odchudzanie.Ale pisz małymi literami! można oczopląsu odstać :D Ja schudłam 25 kg(efekt ciąży) ale nie w ciągu 2 czy 3 mieisęcy.Jak dla mnie to jest nie ralne a nepewno nie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce się czepiać bo to nie o to chodzi :) Ale czy przez 15 długich tygodni jadłaś tylko owoce i jogurty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEHOOOO
a jak ze skora twoja ,pewnie ci obiwisla i nie sciemniaj ze nie jest tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze sa chyba docinki twoich najblizyszych na temat twojego wyglądu, wagi itp. dlatego dluzej postanowilam tegonie znosic i wziasc los w swoje ręce. nikomu nie mowilam ze zaczynam sie odchudzac bo wiedziala ze jesli pujdzie cos nie tak tzn. moja motywacja upadnie to beda miec jeszcze wieksza satysfakcjie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudłam kiedys 20 kg.
najblizsi nic mi nie docinają. tylko mama mi ostatnio delikatnie powiedziała, zebym pomyslala o odchudzaniu i ze tata tez tak sadzi ze powinnam schudnac... troche mnie to ruszylo. moze powinni czescierj tak mowic to by mnie zmobilizowalo... :P a moj chlopak nic nie mowi, ale wiem ze nie podoba mu sie to. najgorzej jest zaczac bo jak juz sie zrzeuci chociazby te 3 kg. to dalejk idzie. sam czlowiek tym ze chudnie ie nakreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to Ty-autorko topiku jadłaś owoce i Jogurty? A warzywek Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki-Pauliny
a co jadałas na sniadania i kolacje? Ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mojego wieku to mam 21 latek, 170 cm wzrostu. moze pomyslicie ze ta moja dieta ktorą pomogła mi spelnic marzenie jest chora i nieodpowiednia, głupia ale dzieki niej osiagnelam swoj cel i jestem szczesliwa; przyzeklam sobie ze juz nigdy nie doprowadze sie do takiego stanu; wolalabym chyba umrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuerte1
Zrobilas sobie wielka krzywde i nie sadze, aby organizm wyszedl z tego bez szwanku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle zes
oki schudłas, ale zjebałas sobie metabolizm doszczesnie!Teraz jesli tylko kiedykolwiek, wrocisz, zaczniesz jesc(bo znudza ci sie te zdrowe jogurty i warzywa),ziemniaki, pieczywo czy słodycze, to przytyjesz w podwojnym tempie i dwa razy tyle ile schudłąs!No chyba, ze bedziesz, całe zycie na diecie, na ktorej teraz jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle zes
ale trzeba byc zjebem, zeby jesc same owocy i jogurty!!przeciez to bezdennie głupia dieta, jednolita, pozbawiajaca witamin i minerałow..rozumiem kilka dni 2, 3 byc na takie diecie, ale zeby byc dłuzej trzeba miec ostro z garem..-anoreksja, albo inne psychiczne dolegliwosci, gdziekolwiek nie szłas, na impreze, na iminieny odmawiałas?i i co wyciagałas swoj jogurt z torebki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewdqweded
Twoj organizm jest wyłajowiony z witamin, nie wypadaja ci zeby i wlosy?nie chorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w2w2w2w
ale powiedz mi co żarłas, i ile zarłas, ze wazyłas az 90 kg??bo to mnie ciekawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w2w2w2w
opis masz w stopce, jak typowa anorektyczka!! one dąza do perfekci..czyli do skory i kosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenna extra
To jednal wielka sciema. Nie mozna schudnac 40kg w 4 miesiace!!!! Nawet jak schudla w I miesiacu 10kg, to potem zwalnia sie tempo chudniecia. Moim zdaniem przez 4 miesiace mozna maksymalnie schudnac 28kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu piszesz o sobie
w osobie 3ciej??? ''ważyła'' ''schudła''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w2w2w2w
bo pewnie pisze, nie o sobie, a o kims hehehe wydało sie szydło z worka wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×