Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinaa66

SCHUDŁA BARDZO DUZO BO AZ 40 KG I TERAZ...

Polecane posty

Gość pelnia jasnaosc
no i nagle zniknęła!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieccchaa...26
rozumiem zgubic tyle, ale w 4 miesiące? nie wierzę ci. Sama jestem w trakcie odchudzania, przez pierwszy miesiąc schudlam 10 kg, ale przez nastepny już tylko 4, potem przez kolejny 5, potem 2. Nie mozna schudnąć tak szybko, kłamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze nie mozliwe
To sciemniara ze tyle schudla w takim czasie,ale moze faktycznie tak jest to jestes dziewczyno zdrowo stuknieta i zobaczysz niedlugo skutki tego odchudzania i zgadzam sie z kims kto napisal ze jak zaczniesz znow jesc normalnie nawet sie ograniczac to 2 razy zrobisz sie grubsza chyba ze do konca zycia na diecie,a zreszta 40 kg schudnac zdrowo ze tak powiem to mozna w rok 1,5 roku a nie w 4 mce .Jestes mloda kobietą to napewno sa zmiany hormonalne u ciebie nie za dobre,skora pewnie tez nie jest taka jak trzeba .szkoda mi takich desperatek.odchudzac sie trzeba mądrze jakas dieta ale zdrowa i cwiczenia,cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ze cwiczenia sa najwazniejsze; ja cwicze codziennie min 1 h dlatego efekty obwisłej skóry mi nie zagroziły; jedynym minusem są rozstepy ale wole to niż sadeło na brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o znaczenie słowa "dieta" to wiele z was błednie je interpretuje; dieta to nie ogranicza sie tylko na pozbywaniu kilogramow ale jest to forma odzywiania w zyciu, zasady odzywiania; moznaby powiedziec ze na całe zycie; to styl; jestem wegetarianką od roku i nie mam z tym jakiegos problemu, nie jem miesa i to było moje postanowienie ktorego trzymam sie i trwam; jak rowniez nie zamierzam wrocic do jego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opra
Do Pauliny66. Gratuluje Ci sukcesu i wytrwalosci Prosze napisz mi: 1. kiedy zaczelas glodowke, ile dokladnie trwala, co pilas i jak wychodzilas z glodowki. Kiedy zaczelas dietowanie i kiedy zakonczylas i jak dlugo utrzymujesz nowa wage 52 kg. 2. Co jadlas po glodowce i jak wygladala Twoja dieta przez przez nastepne te 15 tygodni po glodowce - czy jadalas nabial i ryby? 3. Co aktualnie jadasz. Dziekuje z gory za odpowiedz i jeszcze raz gratuluje wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee
a czy pojawily ci sie rozstepy? bowiem musze tez gdzies tyle schudnac i martwi esie ze mi wyjda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odp. na pytania opry 1) głodówke jak wczesniej pisałam przeprowadziłam dokładnie rok temu i trwała 14 dni; przed glodowke ok 10 dni przygotowywalam sie do niej czyli odzucilam biale pieczywo i tuszcze 2) po 14 dniowej glodowce przestawilam sie na odzywianie zewnetrzne tzn przez pierwsze 3 dni piłam soki swiezo wycisniete, zrobione prze siebie w domu z jablek, cytrusow, gruszek, selera, pietruszki itp. przez kolejne 3 dni jadłam swieze owoce i warzywa surowe i oczywiscie soki kolejne dni to warzywa, owoce, suszone owoce rowniez, wafle ryzowe, gotowana kasza, yogurty naturalne itp. uwaga!!! najwazniejsza sprawa to przez 10 dni po tak dlugiej glodowce nie spozywac soli !!!! 3) aktualnie moja dieta opiera sie na rybach, yogurtach, owocach i warzywach (duze ilosci) i wszystkie formy ich przyzadzania, kasze, ryz brazowy, pieczywo ciemne lub chrupkie itp. nie jadam miesa (wegetarianizm), samych jajek (tylko w potrawach), oraz moj organizm nie toleruje mleka dlatego zastepuje go kefirami, maslanką i yogurtami naturalnymi nie jadam rowniez sera zółtego (bomba kaloryczna) makaronów i ziemniakow jem wyłacznie potrawy gotowane, gotowane na parze, grillowane lub pieczone bez dodatku tłuszczy i duża ilosc roznorodnych sałatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opra
Dzieki Paulino za odpowiedz. Odnosnie mnie - wazylam w dniu 6.02 wazylam 72,5 kg/ wzrost 168 cm. Obecnie jestem na glodowce - nie calkowitej - pije wode z cytryna i syropem klonowym, do tego dorzucam pieprz cayenne ( wiem ze jest taki topic na forum o tej diecie). Praktycznie jest to glodowka, ale nie czujesz sie oslabiona dzieki syropowi klonowemu. Od 6.02 nie jem miesa ani jaj i tak chce wytrwac juz do konca. Od Srody Popielcowej jem jedynie warzywa ( surowe, gotowane), owoce, czasami ciemny chleb i jogurt. W sobote 23.02 przeszlam na glodowke z mixem syropu, cytryny i cayenne. Na tej glodowce chce wytrwac przez 12 dni - do 5.03. Pozniej chce wychodzic z niej tak jak Ty wychodzilas czyli zaczynajac od sokow owocowych, warzyw i na koncu dorzucic ciemny chleb i ryz. Pozniej chce doloczyc jedynie jogurty i ryby. I tylko tak sie zywic. Dzis odnotowalam wage 65,5 kg czyli -7 kg w ciagu tych trzech tygodni. Nastepne pytanie - Paulino czy ty w trakcie glodowki pilas sama wode, czy rowniez jakies herbatki? Co praktycznie pilas w trakcie tych 2 tygodni? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w czasie głodówki piłam tylko wode mineralna niegazowaną i herbate zieloną (którą uwielbiam); pamietam ze chyba to było w 7 dniu glodowki mialam niepochamowaną chęć na kawę, ktorą niestety wypiłam; pisze niestety bo po niej zle sie czułam i zaczał bolec mnie zoładek dlatego odradzam a pozatym kawa wypłukuje magnez z organizmu i nie wspomaga procesu oczyszczania organizmu z toksyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedz mi jak można żyć 2 tygodnie bez jedzenia? Nie robiło Ci się ciemno przed oczami, nie bolała głowa? chodziłaś w tym czasiew do pracy?, spałaś dłużej?, PODZIWIAM ja tak chyba bym nie wytrzymała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściemniasz dziecko
40 kg w 4 miechy?!! hahahahahaha nie mozliwe , zrozumiem 10 kg w miesiac ale potem chudnie sie znacznie wolniej ok 4 kg w miesiac 2 sprawa niewierze ze wytrzymalas 14 dni na wodzie!!! w 7 dniu bys fikla wstajac z krzesla niewiem po co tak sciemniasz, jeszcze jakies naiwniaczki uwierza i beda jadly przez 4 miech jablka i jogurty naturalne! niewiem ale nie wierze za nic w te 40kg, wiem co mowie chorowalam na anoreksje i jadlammoze 500kcl dziennie i w ciagu miesiaca gubilam moze z 4-5kg ale w zyciu nie 10!!!!! chyba ze bylas non stop na ciagu amfetaminowym to jeszcze zrozumiem ze moglas 14 dni o wodzie a potem jogurt, ale inaczej jest to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak mozna zyc 2 tygodnie bez jedzenia ja jestem tego ZYWYM przykladem; najwazniejsze jest przekonanie ze z glodu nie umrzesz!!!! nagorsze bylu 3 pierwsze dni - tzn. lekki bol glowy, ogolne złe samopoczucie i tak jakby rozkojarzenie no nie wiem jak mam to opisac, pozniej energii mialam coraz wiecej, czulam sie lekko i mialam rozjasniony umysł, byla skoncentrowana itp. glodowka pomogla mi uporac sie z moja bezsennoscią; kiedy wazylam tak duzo nie moglam spac , czesto zasypialam o 2 /3 h w nocy i przez cały dzien moglabym spac... to bylo straszne uczucie. teraz wysypiam sie doskonale i wstaje naprawde wyspana i z energią na cały dzien:) a podczas glodowki budzilam sie nawet o 3 / 4 h nad ranem; wystarczylo mi snu tylko 4 - 5 h i czulam sie bardzo dobrze, moj sen obecnie jest w pelni uregulowany, pamietam jak czesto nie moglam spac, czulam sie rozdrazniona, rozchwiana emocjonalnie, kłebiły mis ie tysiace mysli w głowie; teraz jestem wyciszona, i patrze na wiele sparw z dystansem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisze tego aby kogos przekonywac; bo to nie ma najmniejszego sensu prawda... jesli ktos mi nie wierzy to trudno, jego sprawa; wiele ludzi nie moze pojac co organizm czlowieka potrafi zdziałac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinaa66 to życzę Ci utrzymania wagi i gratuluję oczywiście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.elle
Skoro jesz 500kcal dziennie, to zjesz jogurt, jakas salatke i juz masz limi dzienny wypelniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.elle
Ja tez uwazam, ze ona sciemnia, bo po 2 tygodniowej glodowce metabilizm kompletnie 'siada' i nawet jakby schudla na samej glodowce 10kg, to potem spadek wagi bylby znacznie wolniejsze, a z tego co pisze wynika, ze chudla 10kg miesiecznie. To jest po prostu niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222ww
mi się również nie chce wierzyć że w 4 miesiące. Moja koleżanka schudła ponad 60 kg!!! ale w 3 lata. jednak nie zgodzę się z tym co ktoś wyżej napisał - że ona teraz bardzo szybko przytyje. Czytałam ostatnio że to bzdury gdy mowią że po jakiejś diecie jest jo-jo, a po innej nie ma. Po każdej może być, jesli potem wracasz do obżerania i nie kontrolujesz wagi. Natomiast można utrzymać stałą wagę nawet po drastycznym odchudzaniu, głodówkach itd... jeśli tylko potem jesz z umiarem i wciąż dbasz o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina skoro tak duzo schudlas to wstaw swoje zdjecia przed dieta i teraz, nie moge uwierzyc jakos ze majac wage 90 kg tak szybko zrzucilas 40 kg ja schudlam 20 kg ale to trwalo rok, a nie miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.elle
Jesli ktos schudl jedzac 500kcal, to jak zacznie jesc 1000kcal(chyba mi nie powiesz, ze 1000kcal to obzeranie sie), bedzie tyl i to szybko. Poza tym organizm nie wytrzyma tak dlugo takiego rezimu i za pare miesiecy dziewczyna odczuje skutek swojej glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toszke sie czepiacie
mi w jej wieku tez udalo sie schudnac z 98kg do 60 w 3 -m-ce, nie powiem nie uczulam sie dobrze bo zbyt szybko sie to dzialo, ale udalo sie :)tez mialam wtedy 20 lat, teraz mam 30 i nie moge schudnac 20 kg w pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak ktos wyzej napisal
tyle w takim czasie schudnac i czuc sie ok i miec koncentracje i sily, to tylko na fecie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codziennie nie przekraczam dawki 1000 - 1100 kcal dlatego łatwo mi jest utrzymac moja osiagnieta wagę, poza tym cwicze codziennie wieczorem min 1 h nie jem kolacji i wiel innych zasad stosuje jestem wegetarianka a wiec moja dieta jest lekkostrawna i mniej tłusta jak rowniez zawiera mniej trujacych toksyn, ktore znajduja sie w sztucznej i przetworzonej zywnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trudno uwierzyc, ja stracilam te kilogramy pod okiem lekarza dietetyka bylam na diecie 1000 kcal + mialam roznego rodzaju wspomagacze, jednak utrata kilogramow rozlozyla sie w dluzszym czasie:) jeszcze raz poprosilabym o fotki przed i po kuracji :) glodowkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyczyna mojej wagi bylo spozywanie duzej ilosci weglowodanow polaczonych z tłuszczami, a spozywanie kalorii bylo znacznie wyzsze od zapotrzebowania mojego organizmu; wynikało to rowniez z mojego stanu psychicznego \" tzw. zjadanie kłopotów\" poza tym waznym aspektem jest ruch i sport bo bez niego niestety nie da sie utrzymac prawidlowej sylwetki; jestem przeciwna jakim kolwiek wspomagacza odchudzania; nigdy tego nie stosowalam i nie stosuje zdjec przed kuracji nie posiadam bo unikalam fotografowania jak ognia po kuracji oczywiscie mam podaj e-mail to ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko przypomnę, że aby spalić 1 kg tłuszczu potrzebny jest deficyt 7000 kcal na spalenie 10 kg tłuszczu trzeba więc aż 70000 kcal deficytu w skali miesiąca aby tyle "schudnąć" trzeba by było jeść o 2333 kcal na dobę mniej, niż wynosi realne zapotrzebowanie organizmu czysta matematyka! plus minimum wiedzy o fizjologii człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mozesz mi wyslac swoje fotki,,,moze to bedzie dla mnie jakas mobilizacja,,bo ja starama sie zrzucic kg,ale nie bardzo mi to wychodzi :( choc mniej niz ty do zrzucania,,,,,,, dzieki moj adres to magdalenka_f@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! gratuluje serdecznie wyniku i wierze ze Ci sie udalo, bo to calkiem mozliwe!:) a moglabys mi wyslac fotke nawet po kuracji zeby byla jakas motywacja:!:) moj adres to: agenka@amorki.pl pozdrawiam serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×