Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinaa66

SCHUDŁA BARDZO DUZO BO AZ 40 KG I TERAZ...

Polecane posty

Gość Chcesz Schudnąć
Chcesz naprawdę schudnąć ?.....: www.OdchudzanieZiolaTybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna192
Ja również schudłam aż 40kg w 5 miesięcy, ale nigdy nie udało by mi się tego osiągnąć gdyby nie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl teraz wiem,że jak na odchudzanie to właśnie ten suplement;) ale ja nie zamierzam się już 2 raz odchudzać bo efektu jojo nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajcarze
Daliście się nieźle wkręcić. Po pierwsze dziewczyna pisała w 3 osobie. "Zrobiła,osiągnęła " . Ktoś ewidentnie chciał się ponabijac z ludzi. A teraz trochę prawdy: 40 kg można schudnąć ale nie w 4 miesiące. a nawet jakby , po takim żywieniu różne choroby stają się codziennością. Sama schudlam 40 kg ale w ciągu dwóch lat,a nie kilku miesięcy. Zwykły Troll dla naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat stary Ale napiszę.Uwazam ze to jest mozliwe, ale ze wspomagaczami. Napewno uzywala spalaczy termogenikow. Przy Tak ubogiej diecie- nie chodzi mi o kalorycznosc ale o Witaminy I mineraly- trudno byloby normalnie funkcjonowac .Ja schudlam 16 kg na diecie cambridge I termogenikach w 6 tygodni. Cwiczylam okolo 40 min dziennie cwiczenia silowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! CENA PAKIETU DZIK W PROMOCJI TO TYLKO 99 ZŁ !!! zamiast 400 ZŁ !!! opłata jest jednorazowa! PŁACISZ TYLKO RAZ! płacisz za plany na całą przemianę! Z PLANÓW KTÓRE DOSTAJESZ MOŻESZ RÓWNIEŻ KORZYSTAĆ PÓŹNIEJ I CAŁY CZAS UZYSKIWAĆ CORAZ WSPANIALSZE REZULTATY! po zakupie gotowy pakiet jest wysłany na twój e-mail w ciągu maksymalnie 2 dni UWAGA!!! jeden dzień do końca promocji !!! zamów już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 14 miesięcy zjechałam z 138 kg na 90 kg. Zostało jeszcze 14 kg do zrzucenia. Zgubic 40 kg w 17 tyg.... wg mnie watpliwa sprawa. Ale niezbadane są wyroki boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są sprawy o których nie wiemy
Znajoma schudła w 6 miesięcy 40kg na diecie dr Dąbrowskiej "przy okazji" bo tą głodówkę i potem dietę 800 kcal stosowała leczniczo i pomogło. W wieku 21 lat organizm ma wysoką przemianę materii i szybko się regeneruje więc to możliwe, że autorka postu tyle schudła bez konsekwencji. Sama schudłam w tym wieku 10kg w 3 tyg na diecie 1000kcal +ćwiczenia i śladu nie było na skórze ani włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne na kierunek Specjalista do spraw dietetyki (czesne 119 zł)- a zapisując się na Opiekuna medycznego z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią DWA KIERUNKI BĘDZIESZ MIEĆ ZA DARMO! Nauka w weekendy. BYDGOSZCZ ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178 facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×