Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bakterie

czy to może być przyczyną złego wyniku????

Polecane posty

Gość bakterie

witam.moze uznacie że jestem troche nienormalna ale mam problem , a mianowicie: jestem w 35 tc.i wyszły mi liczne bakterie w moczu ale nie wiem czy nhaprawde je mam ponieważ mam mocno duże brzucho i bardzo nisko i mam problem z nasikaniem do słoika i po 1 próbie z nocnego moczu nic nie wyszło , naleciało mi tylko troszke i dopiero po 3 godz. wylałam te trochę ze słoika i udało mi się troche złapać moczu , byłam jaszcze na czczo ałe mocz nie był ranny, i zastanawiam sie teraz czy to całe zamieszanie z tym sikaniem mogło być przyczyną tych bakterii, czy naprawde je mam?? proszę o pomoc jeśli ktoś się orientuje jak to jest z tym badaniem.dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze mogly
koniecznie powtorz badanie z czystym i sterylnym sloiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakterie
pierwszy raz zdazyło mi coś takiego i aż mi wstyd z tego powodu bo to głupia i śmieszna sytuacja , i dodam jeszcze że nigdy nie miałam w ciąży bakterii w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup w aptece sterylny pojemnik- są takie specjalne- zaznacz że ma być sterylny- jak robisz siusiu to nie sikaj od razu do pojemnika- bo najlepiej ominac pierwszy strumien- miem że to troche karkołomne- ale coz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaka ilość tych bakterii - mnie prawie zawsze wychodzą (też w ciąży), ale śladowe ilości - najczęściej przyczyną jest zanieczyszczenie próbki wydzieliną z pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkim zapaleniom towarzyszy obecnosc leukocytów w moczu- tego akurat się nie zlapie przez zle pobranie- jesli masz leukocyty i są ponad normę - to masz i jakies zapalenie- tylko wcale nie musi być ono od bakterii w moczu i zapalenia pęcherza albo przydatkow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×