Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aw81

Czy to prawda,że w 9 miesiącu...

Polecane posty

Gość aw81

Czy to prawda,że w 9 miesiącu nie przybiera sie juz na wadze ?? Jestem w 35 tyg przytylam 13 kg, czy duzo jeszcze przede mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjoanna
wszystkie ciąże są inne niektóre dziewczyny przytyją inne nie, nie martw się już dużo nie przytyjesz ja też tyle przytyłam a teraz wyglądam lepiej jak przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
ja też w 9 nic nie przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw81
dzieki za odp, czyli cos w tym jest, ze nie zawsze juz trzeba przybierac w tym 9 miesiącu, a jak jest u innych... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferfi
a ja wlasnie przybralam i to duzo tak samo moje kolezanka gin mowil ze to normalne bo dziecko tez musi nabrac tluszczyku mysle ze spokojnie do 15-tki dobijesz ja w 9 przytylam prawie 4 kg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet w książce
"W oczekiwaniu na dziecku" jest wyraźnie napisane, że w 9 miesiącu waga nie powinna przyrastać już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co w książkach to w książkach, ale ja przybrałam 2 kg własnie w 9 miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że przytyłaś 2 kilo
nie oznacza, że powinnaś przytyc własnie 2 kilo w 9 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy inaczej przybrałam i dziecko urodziło się zdrowe.:) Lekarz prowadzący ciąże również nie wspominał o tym, iż jest to nieprawidłowością. Zresztą, z tego co pamiętam , to własnie w 9 miesiącu dziecko nabiera najwięcej tkanki tłuszczowej, więc mysle że waga w tym okresie analogicznie moze sie zwiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa- jakie te książki to mądre- ja w 9 miesiącu za każdym razem przybieralam ok 5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a tamta przytyła tylko
2 kilo i co?:O i który przyrost wagi jest prawidłowy 2 czy 5 kilo?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna- to tak jak każde dziecko rośnie w swoim tempie i jak każdy człowiek jest innego wzrostu jak w książce jest napisane - że po urodzeniu dziecko tylko jje i spi- a dziecko za diabla nie chce ksiązkowo spać to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w której ksiązce tak jest niby
napisane?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w której ksiązce tak jest niby
że dziecko tylko je i śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam w pierwszej ciazy- każda publikacja zawierała słowa tego typu- w pierwszym okresie noworodek głównie spi ....... ablabla stad potem wielkie zdziwienie- czemu nie śpi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz sobie w google " glównie spi" a zobaczysz;) właśnie się dowiedziałam że śpi dokładnie 21 godzin- i co mierzycz czas zegarkiem??? a jak nie spi 21 tylko 20,5godz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, ja też naczytałam się że "zdrowe noworodeki do trzeciego miesiąca życia powinien spać 20 godzin na dobe......." Nie byłoby na świecie depresji poporodowych gdyby tak faktycznie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd autorzy książek biorą niektóre mądrości - ale potem niestety dziewczyna która jest 1 raz w ciąży albo urodzi pierwsze dziecko - zaczyna panikować - bo w ksiażce wyraźnie jest napisane inaczej- owszem wszelkie bardzo duże odchylenia od normy są niepokojące ale zazwyczaj zauważa je lekarz prowadzacy czy też potem pediatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike dobrze pisze! Moja koleżanka wychowuje dziecko z książką i średnio UWAGA, średnio TRZY RAZY W TYGODNIU JEST Z MAŁĄ U LEKARZA!!! A bo nie śpi, a bo przespała karmienie, a bo ma często czkawki, a bo waga powinna być taka a ona ma inną, a bo jakaś krostka pojawiła się jej na skórze. Dziwię się, że lekarz nie zabrał jej tej książki. Coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dziewczynie się nie dziwię w końcu po to kupiłaa książkę żeby być mądrzejsza- ale autorom niektórych książek dziwię sie bardzo i mam wrażenie że nie dośc że sami nie mają dzieci to i niewielka mieli z nimi styczność - ot jeden od drugiego przepisuje te same formułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w każdym razie nie raz przekonałam się o tym, że książki jedno a życie drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normą jest ze tyje sie okolo 13 kg podczas ciazy. ale sa wyjątki.ja przybralam 8 kg a kolezanka 22 a jest teraz duzo chudsza ode mnie:)to samo wiec z tym 9 mcem,jedne tyją, drugie nie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
a ja w sumie przytyłam w ciąży 5 kg, bo najpierw waga bardzo padła a potem poszła do góry, w 9 miesiącu ważyłam 50 kg przy wzroście 160 i co - jakoś urodzilam zdrowe dziecko, które nie choruje (odpukać) i według mądrych książek skomentowaliby mnie jako chory przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm- ja w pierwszej ciaży przytyłam coś ok 9 kilo- urodziłam chłopca 62 cm i prawie 4 kilo w drugiej przytyłam bagatela 15;) (ach te lody) i urodziłam drobniutką dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby wszyscy jesteśmy tacy sami, ale tak naprawde każdy organizm ludzki jest zupełnie inny i zupełnie inaczej może reagować na te same bodźce. Staram się o tym pamiętać czytając jakiekolwiek informacje dotyczące statystyk czy rozwoju, a w przypadku dzieci zwłaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa- przy czym po pierwszej ciaży zrzuciłam wagę dopiero po ponad roku przy drugiej w jakieś 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×