Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aw81

Czy to prawda,że w 9 miesiącu...

Polecane posty

ufli- pamietasz jak rozmawiałysmy o arbuzach? piwo mialo spowodowac apetyt na coś więcej niż arbuzy- to pzeszłam na arbuzy i lody i bitą śmietanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym nie ma co się oszukiwac - byłam bardzo mlodziutka- wierzyłam w ksiazki i ginekologów- kazał pic piłam . było jak woł w ksiażce że dziecko będzie spać - to miało spać - oczywiście nie spało- depresja poporodowa- pół roku- efekt zderzenia mitów książkowych z rzeczywistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
ja mialam smaka na redsa jabkowego , ale pól szklanki co jakiś czas nie wzmagało apetytu na nic innego jak-arbuzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz - bo to nie to piwo było poprostu;) 7 lat temu nie bylo takich wynalazków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
jadłam bardzo dużo warzyw i owocow bo na nie mialam ochote i nie wiem czy to przez to wpadłam w anemię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
bałam się że mały bedzie za mały-no i zeczywiście byk to z niego nie był bo warzył 2600, a teraz 5 miesięcy i jaki dorodny:)7kg żywej wagi.Szybbko nadrobil.i bardzo silny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
rzeczywiście przez rZ oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że poprostu są osoby sklonne do anemi- tak jak istnieja osoby skłonne do tycia ja niestety też głównie owoce i warzywa- tym bardziej że na widok mięsa robiło mi się niedobrze no rzeczywiscie urodzilas krusznke- dzieci na szczęscie bardzo szybko nadganiają - chociaz mój mały jak był bobas to się z niego wylewalo- dziś ma 7 lat i jest szczypior niesamowity- z tym że ja bardzo ale to bardzo nie chcialam żeby był przy sobie juz jako przedszkolak czy uczeń - chociaz absolutnie je jak inne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiniMin
wg mnie twoj synek to czysta mama naprawde bardzo duze podobiesntwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
podobno tycie w ciąży jest też genetycznie uwarunkowane-no nie wiem -moja mama w ciąży ze mną wyglądała jak wieloryb-dosłownie-nie mogła chodzić bo jej brzuch przeciążał-wszyscy byli pewni że ma pięcioraczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufliczku - u mnie było odwrotnie jak u Ciebie :P Też garściami jadłam owoce i warzywa. Naprawdę tuczących rzeczy było bardzo niewiele w moim jadłospisie. Wyniki miałam REWELACYJNE. Przytyłam...makabrycznie... 22 kg!! A mała ważyła zaledwie 2760. Więc co organizm to inaczej reaguje:) i weź tu przeczytaj w książce - że cos "powinno" być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama w kazdej ciazy przytyla nie wiecej niz 7 kg, nie ma ani jednego rozstepu czy wiszacej skory ja w ciazy przytylam az 22 kg, pod koniec 5 zaczelam dopiero tyc ale najwazniejsze ze udalo mi sie to zgubic, to dopiero wyczyn :-D w 9 mies tez przytylam, wg gina prawidlowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm pewnie kolejna dziwaczna regołka ksiażkowa- ja w jednej ciąży byłam bardzo chuda jak na ciężarną a w drugiej wręcz odwrotnie- a mame mam jedna ja podstepnie nie mowie po kim jest synek uflika bo czekam że tym sposobem zobacze jeszcze jej meża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
hahaha ike- w pracy nie mam zdjeć męża jakoś tak, aczkolwiek mogę ze skanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
o dobra, chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
ike jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike jesteś;) ike miala goscia w postaci teścia- jak dla mnie mały jest zdecydowanie po tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wątpię że tycie w ciąży
jest genetyczne:O moja mam przy jednej i drugiej ciąży przytyła raptem 7-8 kg i praktycznie do końca nic nie było widać po niej, a ja?:O porażka:O już w 8 TYGODNIU miałam 5 kilo na plusie i z tego co widać będzie jeszcze sporo tych kilosów choć pilnuję się, a tak jak mama jestem bardzo szczupłą osobą z tym, że ja mam 30 lat, a mama rodziła mając 21 i 23 lata, może ten fakt ma znaczenie? pocieszające jest jednak to, że przecież 30 lat temu nie było żadnych kremów na rozstępy, a mama nie ma ani pół rozstępu i pomimo swoich 51 lat cały czas figurę taką samą jaką miała 30 lat temu wiec łudzę się, że chociaż rozstępy mnie ominą:D obecnie jestem w 18 tyg. i na szczęście rozstępy na razie się nie pojawiły pomimo przyrostu wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
wiek chyba też ma dużo do rzeczy, z wiekiem skóra już nie jest tak elastyczna i napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×