Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkk

jak wyglądał roczek waszych dzieci?

Polecane posty

Gość mkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to mamy jeszcze przed sobą (9 marca) ale już wszystko zaplanowałam :) Zamówiłam trochę dekoracji z wizerunkiem Kubusia Puchatka (obrus, balony, napis, plakat, świeczkę) ... w cukierni zamówiłam tort w kształcie serduszka :) ... i zobaczymy jak wszystko wypadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl obiad(zamowilam z wyprobowaniej firmy kateringowej,,kilka rodzajow kotletow,i rozne takie dziwnosci,rosol zrobilam sama),byl tort w ksztalcie osiolka z kubusia puchatka---pochwale sie ze zrobil duze wrazenie na mnie i na gosciach,ciasta.kawka,dziecko na roczek wybralo różaniec :O ale to "wina" babci ,bo przyniosla nam bardzo kolorowy rozaniec.alkoholu nie bylo.ale przyjecie udane.jezeli chodzi o prezenty,to moja corka byla zadowolona nie z podarunkow tylko z opakowan tych prezentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bosz się, ze goście bedą zawiedzeni aha, nie zapomnij im powiedziec, że bez tysiąca w kopercie ew. laptopa niech nie wchodzą takie mam refleksje po wczorajszych topikach, nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilismy duzo kolorowych balonow czapeczki karnawalowe dla dzieci i mielismy pietrowy tort!!! maly byl zachwycony i wybral portfel hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie tez bez wodki to jest swieto dziecka a jak goscie byliby zawiedzeni to niech zmienia impreze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris...my to przyjecie mamy juz za soba.goscie nie byli zawiedzeni.imprezke z alkoholem mozna zrobic na inna okazje-a tych nie brakuje w ciagu roku:) kady robi jak lubi.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce ona żartowała
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczek dzieci
?? W sensie, ze niby jakos specjalnie mial wygladac? :D Przytulilam synka, powiedzialam mu "wszystkiego najlepszego", dalam buzi i juz ;) Codziennie zreszta to robie, no moze poza tekstem "wszystkiego najlepszego", pewnie i tak nie zakumal :P A juz napewno pamietac nie bedzie ;) Imprezke zrobie ewentualnie jak juz bedzie mial pamietac, zeby cos z tego mial ;) A teraz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×