Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość audrey.

Dzieci na weselu.

Polecane posty

Gość NIE dzieciom na weselu
Niektórzy jeszcze robią wesela z dziećmi ale raczej odchodzi się od tego. Też już byłam na kilku weselach bez dzieci i uważam że ludzie lepiej się bawili. Przede wszystkim dzieci nie biegały i nie hałasowały, wesele dłużej trwało bo rodzice z dziećmi nie musieli jechać wcześniej do domu. Wszyscy dobrze się bawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE dzieciom na weselu
Widziałam już kiedyś ten film ale wiesz dla niektórych tego typu historie to jakaś fikcja, pewnie po obejrzeniu tego clipu napiszą że to zmontowane albo że te dzieciaczki słodko biegały dookoła. Podziw dla pary młodej bo ja po pierwszych sekundach wysłałabym je w kosmos albo szepneła do ucha że jak nie pójdą do mamy to je jakiś bebok zaraz wpierdoli (zeżre, zabije, porwie, nogi z dupy powyrywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE dzieciom na weselu
A tak poza tym gdzie byli rodzice tych dzieci ? Pozdrowienia dla niezrównoważonych rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas były dzieci:) nie wyobrażam sobie rodzinnej imprezy bez nich z tym, że było zaznaczone, że są do 22 a potem idą spać i jest osoba która ich pilnuje. Nie plątały się pod nogami, nie latały samopas. Muszę podkreślić, że mamy w rodzinie naprawdę wychowane dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllejajastarezbuki
Powaliło was? te dzieciaki z filmiku przecież nic takiego nie zrobiły - pobiegały dookoła i tyle, komu to przeszkadza? panny młode boicie się że dzieciaki wam zepsują wasze eleganckie wesele w remizie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci powinny być pilnowane pierwszy taniec jest dla państwa młodych a nie dla dzieci!!! ludzie nie potraficie zrozumieć, że dzieci trzeba uczyć, że nie zawsze są najważniejsze?! u nas dzieci wiedziały kiedy mogą poszaleć, a kiedy jest nas czas! Ale od tych rzeczy są rodzice, którzy potrafią wytłumaczyć na czym świat polega:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE dzieciom na weselu
Nie ważne gdzie jest wesele czy w remizie czy w pałacu jeśli już dzieci są zaproszone to rodziców zasranym za przeproszeniem obowiązkiem jest pilnować je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ciebie powaliło
To po prostu brak wychowania!!! Podczas tańca, toastów i innych zabaw dzieciory powinny być pilnowane przez rodziców. Tobie to nie przeszkadza nawiedzona krowo, ale nie każdy jest zwolennikiem "bezstresowego" zachowania. Gdyby to były Twoje dzieciaki to pewnie zachwycona robiłabyś zdjęcia. Wrrr jak ja nie lubię takich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ciebie powaliło
Aaaa i jeszcze jedno - uwierz że nie każdy miał wesele w remizie. Nie mierz innych swoją miarą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE dzieciom na weselu
Nie wiem o co chodzi ci w stwierdzeniu że niektórzy zmusili faceta do ślubu. Po pierwsze faceci mają swoje zdanie i nie dadzą się zmusić do ślubu bez miłości a jak dadzą się zmusić to znaczy że nie są facetami tylko jakimiś ciotami. Po drugie na przykład ja jestem z narzeczonym 6 lat. Sam mi się oświadczył. Nawet nic mu nie podgadywałam bo nie miałam parcia na ślub. Teraz też w ciąży nie jestem także mój facet na pewno nie jest zmuszany do ślubu. Po trzecie taniec weselny jest przede wszystkim dla nas. Nie twierdzę że goście mają się nim zachwycać ale skoro taniec jest tylko dla NAS to dzieci nie powinny biegać pomiędzy młodymi choćby tak jak filmie zostało pokazane. Moje wesele, moje zasady. Jak komuś nie pasuje to niech nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstrahujac
to ten pierwszy taniec jest tak zenujacy ze nawet biegajace bachory go nie zepsuly, wrecz dodaly mu komizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salcessone
"7487434 http://www.youtube.com/watch?v=N5wQIVtqs1o oto piękny przykłąd dlaczego NIE NALEZY brac dzieciorów na wesele, tylko obejrzyjcie do konca" O jezu jezu. Ten taniec jest tak tragiczny, że nikt i nic nie mogło go zepsuć. Nudy na pudy, a do tego kabaret. OK, niech będzie, że to całe przedstawienie pod tytułem pierwszy taniec to coś, gdzie dzieci powinny być trzymane na smyczy, bo panna młoda się przygotowała i chce miec nagranie i tak dalej. Chce - niech ma. Ale nigdy nie zrozumiem, jak można na własne zyczenie stanać na swoim weselu na środku i odstawiac klauna. Co innego elegancki walc, do którego po karu taktach dołączają goscie, a co innego taki kretyński pokaz. Te dzieci to wręcz uratowały to pośmiewisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE dzieciom na weselu
Mnie też bardziej podoba się np walc angielski niż taniec niespodzianka jak na filmie ale prawda jest taka że nie jest ważne to co podoba się komuś a co podoba się parze młodej. "Ale nigdy nie zrozumiem, jak można na własne zyczenie stanać na swoim weselu na środku i odstawiac klauna." - tylko udowodniłaś tym zdaniem, że jesteś dzieciuszkiem. Nie potrafisz uszanować czyjegoś gustu, czyjejś decyzji. Co roku średnio chodzę na 3 wesela i idę z nastawieniem że to ich dzień i będą tańczyć to co się im podoba, będą albo nie będą podziękowania dla rodziców (jedni chcą drudzy nie), może będą kolejne lampiony szczęścia albo fajerwerki, a może pokaz tańca albo pokaz barristów. Nie pokazuję wszystkim wszem i wobec że mi się coś nie podoba (nawet jak tak jest) bo to jest ich wielki dzień. A wracając do tańca dla was może to jakiś pokaz klauna ale nie wiecie co myślą rodzice państwa młodych a może babcie i dziadkowie pośmiali się i było im wesoło. Jesteście beznadziejni że oceniacie czyjś gust. To nie jest wasz dzień tylko pary młodej i to nie wam musi się podobać a to oni mają się dobrze bawić. Zapamiętajcie sobie to raz na zawsze że nie wy jesteście pępkami świata bo to nie wasze wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
na miejscu tej młodej pary wzięłabym za rękę te dzieci i odprowadziła do rodziców.Porażka normalnie, smarkacze biegają dookoła jak opętani, obijają się o młodego, cale szczęście że nie przywalił z łokcia żadnego w głowę.Byłby płacz i koniec pierwszego tańca. Wygląda to po prostu tragicznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my też nie prosimy dzieci
Nie potrzebne nam problemy na weselu i tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aDembko
Jeśli chodzi o dzieci na weselu to pamiętajcie jedno, że dzieciaki nie usiedzą długo na miejscu i potrzebują rozrywki, im więcej dzieci tym konieczność zorganizowanai im czasu większa. Najlepsze rozwiązanie to jakiś animator - http://hotelnabloniach.pl/blog/dzieci_na_weselu_dlaczego_warto_zatrudnic_animatora/ niech będzie to jakieś wyjście, oczywiście nie trzeba brać nikogo z zewnątrz można poprosić jednego z gości, świadków aby się tym zająl. Zresztą na blogu znajdziecie masę fajnych pomysłów na zabawy czy atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na weselu było sporo dzieci. Dlatego zdecydowałam się na wynajem animatorów, którzy zajęli się ich zabawianiem. Zgłosiłam się do firmy www.kaczki-dziwaczki.pl z Wrocławia, która oferuje usługi animatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×