Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZATSANAWIAM SIE NAD TYM

WEGETARIANIZM KTO ZA, A KTO PRZECIW??

Polecane posty

Gość traumaaaa
talifero jak nie mozesz na to patrzec to nie patrz z tego co da sie zauwzyc najbardziej zaciekli i agresywni są wegetariani, witarianie i inne bajki żryjcie, co chcecie, aale skoro głosicie ckliwe historyjki o szacunku bla bla bla to szanujcie innych ludzi- padlinożerców skoro szanujesz psa, który wpi*prza mięso, świnię, która zje wszystko, itp itd, a do ludzi jedzących mięso odnosisz się z pogardą, zastanów się nad swoją ideologią, bo słabo konsekwentna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAŻDY INTELIGENTYNY ja nie wpierdalam parówek i ich nie kupuję jak ty , żaden chłop cię nie chce inteligentko to się smyrasz parówkami :P zakompleksiona panienka musi dać upust frustracjom , bo z kieszonkowego nie starczy na zakupy w sex shopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traumaaaa
i roślinki to se jedzą zazwyczaj Ci, co pracy ciężkiej na oczy nie widzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ci mówiłem ,że wpierdalam kupe z pod krów i wydłubuję resztki ziaren z kurzych gówien , przeciez to dopiero jest cięzka praca , a jak robię dżakuzi staremu to co kopanie rowóf to przy tym pryszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traumaaaa - pies je bo taka jego natura, ale nie urządza sobie rzeźni tak jak Wy, poluje tylko gdy jest głodny, a przez Wasz przemysł kupa gówna spływa do rzek, ponieważ występuje w takim stężeniu jak nigdzie indziej w naturze. Resztę zabitych a nie zjedzonych wyrzucacie do śmieci, co też zatruwa naszą planetę. Ktoś się pode mnie podszywa, pewnie wpisał sobie dzieciak neo nicka ze spacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAŻDY INTELIGENTYNY TAKIE OTO TUTAJ DEBILE SIEDZA, WDUPCYŁ 5 PARÓWEK I MU SIE PIE**OLI WE ŁBIE, JAK DZIECKO K**WA Z PRZDSZKOLA. taa a ciebie to nawet zapleśniały parówek nie chciałby wydupcyć , bo jesteś pasztetem i musisz się wyżyć pieprzone gimgówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traumaaaa
talifero ale skąd ta pewność, że psia to taka natura,a ludzka to juz nie? tez jesst bardzo różnych baardzo wiele, ja uważam że człowiek jest wwszysstkożerny, ale szanuje jesli ktos odżywia sie wg swojego uznania, o to chodzi, zeby czlowiek wybieral to co uwaza za sluszne dla niego, ale podkreslam DLA NIEGO, nie musi przy tym 'zabawiac' swiata;) co do przemysłu, proszę Cię...zwykły zjadacz mięsa nie ma wpływu na to co i jak się odbywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się składa ,że nie ma spacji :P my wiegetariane to inteligentni som , jasne moje IQ jest niszsze nisz Foresta Gumpa , facet potrafił nieźle biegać a ja pierdole od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traumaaaa
nie ma spacji;) jest I :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowiom kupe krów roslinozernych ,ale nie jemy sera i jogurtów ani nie pijemy kefirów bo jesli nie chcemy być hipokrytami to tego nie spozywamy są tam zywe bakterie i nie chcemy ich zabijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traumaaaa
podszywie rozwalasz temat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traumaaaa - to Ty przyczyniasz się do tego że jest zapotrzebowanie na rzeź, z każdym Twoim kęsem, to dla Ciebie zabija się niewinne stworzenia. Pewność stąd, że mamy XXI wiek, a Wy zachowujecie się jak troglodyci. W tym świecie doskonale znamy budowę anatomiczną, i rozróżniamy wszystkie stworzenia na ziemi, stąd wiemy że pies jak i inne mięsożerne gatunki mają szczęki przystosowane to rozrywania mięsa, poruszające się tylko góra - dół, mają 1 razy silniejsze kwasy żołądkowe od nas, a my jesteśmy ssakami naczelnymi, a wszystkie mają taką samą budowę ciała, i nie mamy nic wspólnego z mięsożercami czy wszystkożercami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŻDY INTELIGENTYNY
tak ktoś mnie rozgryzł , wsadzam sobie te parówki w odbyt podem biegam na około stodoły na golasa i goni mnie wściekły pies sąsiada, wścieknięty jamnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traumaaaa
ale do budowy układu pokarmowego krowy też nam daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traumaaaa masz rację człowiek nie ma celulazy do trawienia celulozy , a ja jem kupy moich wszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest możliwe że ten gość założył konto o takiej samej nazwie jak ja? Ta kafeteria to jakieś bagno jest. Pozdrawiam wszystkich kochających zwierzęta ( wszystkie, nie wybrane....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traumaaaa
a eskimosi? maja jakies inne układy pokarmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozrózniam moje fszy na głowie bo je czymam na smyczy oraz rozróżniam pchły na moim kocie , mają swoje imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traumaaaa - a dlaczego? Eskimosi jedzą tony cholesterolu, dlatego nie dożywają 18-tki swoich dzieci, bo żyją średnio 40 lat. Są chodzącą kupą zatkanych żył, a nadmiar omega3 prowadzi ich prosto do udaru mózgu, który jest problemem nr 1. Zobacz sama, na to umierają najczęściej http://alaskastroke.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traumaaaa
dlaczego? bo oni nie mają specjalnie w czym przebierać pod względem zywności;) dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×