Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Andrik
Do P20X: :) Nie nie zatęskniłem ale ciekawi mnie w czym masz takie samo zdanie jak ja? :) A co do związków to: znów jednego ubyło na jego własne życzenie. Z członków ZZ jedynie pan A.Misz i T.Nowak mają jakieś w miarę poglądy i chcą coś zmienić dla wszystkich i może coś by zrobili gdyby to oni rządzili ZZ. Odwołać pana P.Kowalskiego i niech Ci wyżej obejmą rządy to może będzie lepiej. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
A tak z ciekawości to ile osob liczy nasz związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcd
p253 u mnie to samo czyli zastraszanie przez kierowniczke i wyzywki. Wszystko nagrane na telefonie ;) zobaczymy co dalej zrobi. Im wiecej gada tym lepiej bo wiadomo jak sie to moze skonczyc ;) A wiec panie i panowie tel w dlon i nagrywamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do p253 Masz pojebaną kierowniczkę :/ Współczuje tym którzy musza ją znosić. ...tak więc telefony,dyktafony itd w dłoń.Może to ostudzi trochę takich porąbanych kierowników. A co za tym idzie -zapisujmy się do związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek Czesiu
Zapisujcie się! Będzie Was już siedmiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towar z gazetki
Związki liczą około 20/30 osób z tego co słyszałem i nie dziwi mnie to, wystarczy zajrzeć na stronę ZZJysk i praktycznie nic tam informacji o ich pracy nie ma, co działa na ich minus (większy przepływ informacji, świadczyłby o większym zainteresowaniu ZZ), a dużo się słyszy jak związkowcy kombinują na swoich sklepach (przykład 265 gdzie co chwile ktoś ma "wypadek" przy pracy itp itd), co dobrze o nich nie świadczy. Na miejscu P.Kowalskiego widziałbym osobę, której bardziej będzie zależało na pracownikach, niż na tym, jak tylko wykorzystać swoją "pozycję" i mieć bezpieczny tyłek, będąc przewodniczącym związków czy SIPowcem. Redukcja etatów, to szansa dla kierowników na pozbycie się pracowników, którzy mają prace w d*pie lub szczególnie im się narazili, dodatkowo obniżenie kosztów płacenia nadgodzin dla pracownika na pełen etat, ponieważ 3/4 lub 1/2 etatowiec dorabia do wypłaty i firma płaci mu na zasadzie 1h za 1h a dla zatrudnionych na pełen etat musi za 1h oddać 1,5h, co zrozumiałe zwiększa wydatki firmy na płacę. Firma JYSK lub obojętnie która, polega na tym samym, na wygenerowaniu dla właściciela firmy jak największego zysku, kiedy jest dobrze, to i pracownik ma dobrze, jeżeli cyferki się nie zgadzają dostaje się podrzędnym pracowników i taka jest niestety kolej rzeczy, najlepiej założyć własną firmę i wtedy zobaczyć, czy tak łatwo zadowolić tak samo siebie, jak i swoich podwładnych. System premiowania ma na celu jedno, zmniejszenie wydatków firmy na pensje dla pracowników, niestety w obecnej sytuacji na rynku, gdzie sprzedaż w całym Jysk spadła, sklepy nie są w stanie wykonać cele założone przez firmę, co niestety odbija się tylko i wyłącznie na premiach pracownikach, teraz nie będzie informacji kiedy chodzi TK, chociaż jak łatwo obliczyć, 20 rund po 2 tygodnie każda, to jest 40 tygodni, 5 odchodzi w grudniu i już 3 minęły we wrześniu, 52 tyg. jest w ciągu roku , więc czujność będzie trzeba praktyczni zachować przez cały rok i liczyć na informacji od innego sklepu o TK :) z drugiej strony jako sprzedawcy powinniśmy za każdym razem obsługiwać klienta tak jak firma tego oczekuję i to nie powinno nas dziwić, z drugiej strony obniżenie etatów na sklepach nie pomaga załodze w obsłudze klientów, ponieważ jest tyle samo roboty a mniej osób i mniej czasu na obsługę, bo musimy posprzątać, dołożyć towar, wydać złom z magazynu itd. tak ogólnie to mamy przej*bane i co gorsza, nie możemy nic z tym zrobić, tylko żalić się na tym forum i liczyć, że kiedyś będzie może lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinty
P253 a może powinieneś bzyknąć kierownik Ewę :-) i problem się rozwiąże...hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowmagnus
To jest wstyd, żeby sprzedawca w Jysk zarabiał 1600zł brutto, gdzie najniższa krajowa od 01.01.2012 wynosić będzie 1500zł. O premii w Jysk można zapomnieć, bo nie da rady jej wypracować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serekdanio
"tak ogólnie to mamy przej*bane i co gorsza, nie możemy nic z tym zrobić, tylko żalić się na tym forum i liczyć, że kiedyś będzie może lepiej." Jak to co zrobić? Szukać nowej pracy mi tam zajęło to równy tydzień więc zawijam żagle. Jak myślą, że będziemy pracować za niecały tysiąc na rękę (najniższa od nowego roku 1500 brutto!) to chyba na głowę poupadali. A tak na marginesie to co to za firma jak dopiero za 3 miechy mają się pojawić na DCR krzesła Mexico o Dużym Magnusie nie wspominając i czym tu handlować może super materacami które w 90% wracają na reklamacji? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mody22
Nowy system premiowania,jak dla Mnie kompletna głupota,chamstwo i kompletne poniżenie pracowników.Nowe zasady TK oczywiście też żeby UJEB*Ć LUDZI.No cóż nasza "kochana" "firma" upada na samo DNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 319
nie zgodze się z tym że TK to jakiś problem , a teraz jeszcze łątwiej będzie bo jak będzie miał interes to sam przyjdzie byle go poprawnie obsłużyć i 100% murowane , bo za podejście 15 nie zabiorą . jedyne co może nas pogrążyć w premi to ilość na paragon , tutaj żebyś nie wiem co robił to jak się uprze na 1 produkt to nic nie zrobisz, żadne gadane nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towar z gazetki..... pięknie się rozpisał na temat naszej pracy,premii i tajnego-popieram w całej rozciągłości. Co do szukania pracy to jeśli ktoś ma szczęście to na pewno coś znajdzie.Na moim rynku pracy niestety etatów dla kobiet jak na lekarstwo a jeśli chce się utrzymać rodzinę to się pracuje tam gdzie się załapało.... Nikt nie zagwarantuje że po 3 miesiącach w nowej pracy przedłużą umowę, a jeśli nie to co - znów szukanie i niepewność?! :( U nas w firmie nie jest jeszcze tak źle-chociaż było lepiej i za tym się tęskni.Rozmawiałam z dziewczynami z markowego sklepu tzw.butiku.One mają umowę zlecenie-to jest dopiero odjazd.Nie znasz dnia i godziny kiedy ci podziękują.Tak więc narzekajmy bo to trochę lżej na duszy ale pamiętajmy że są inni co mają gorzej A co do tajnego to podobno kołdry/ poduszki chociaż liczyliśmy że będzie na meblach ;) życzę 100% bo tylko to nam może za%ować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z pracy
Tak sobie czytam te forum i myślę sobie, że mówimy o zupełnie dwóch różnych jyskach. Pracuję w tej firmie już dobrych kilka miesięcy i nie narzekam. Bardzo zżyłam się z innymi współracownikami, mojemu kierownictwu nie mam nic do zarzucenia. Wiadomo są lepsze i gorsze dni. Każdy człowiek jest tylko człowiekiem i nieraz ma tam jakieś swoje humory, ale za chwilę wszystko wraca do normy i jest w porządku, niezapominajmy ,że na kierownikach spoczywa duża odpowiedzialność i presja, ale my jako podwładni powinniśmy się nawzajem wspierać i pracować w taki sposób, żeby kierownictwo było z nas zadowolone i nie miało nam nic do zarzucenia, ja daję z siebie wszystko i cieszy mnie to jak ktoś to chwali, tymbardziej, że mam dobry przykład z góry, dlatego, że moi kierownicy zapieprzają non stop, aż nieraz brkuje im sił, poświęcają się pracy, dając nam tym samym dobry przykład, są wymagający, ale zawsze mogę liczyć na dobre słowo. Jeżeli chodzi o Kierownik Regionu, to tak samo zawsze wita nas z uśmiechem i życzliwością, owszem jest bardzo wymagająca ale to chyba oczywiste, to wymaga objęte stanowisko. Reasumując współczuję wam że wy macie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczyl ktos juz wstepnie premie za ren miesiac? ja liczylem... wyszlo zero zlotych... czuje sie po stokroć zmotywowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Discontinued....dobrze liczysz :))) u mnie tez tak wyszło.No jeszcze tajny przed nami ale o tylko na otarcie łez.. Do zadowolonej z pracy....my tu nie piszemy o dwóch różnych firmach tylko o tej samej o dwóch twarzach. Piszesz że pracujesz kilka miesięcy - popracujesz dłużej to się przekonasz-my pracujemy już kilka lat więc wszystko przed tobą - czytaj ze zrozumieniem i wyciągaj wnioski. Fakt że niektórzy kierownicy i regionalni są ok ale to jednostki.Ja nie mogę narzekać ani na kierownika ani na regionalnego ale zdarzają się świry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Motywacja po ch... i troche. Olejki sprzedawac bo znowy te łby mają sraczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIER 37
SZKODA, ŻE NASZ KIEROWNIK PRZY KAŻDEJ DOSTAWIE DUPSKO PLASZCZY W BIURZE-MOTYWACJA ZAJE..... DLA NAS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Discontinued hahaha-na pewno zaszalejemy.Zapłacimy to co trzeba a na chleb i mleko weźmiemy kolejny kredyt :/ Może w Sigma banku bo do 12.10.2011 jest 0% :D Olivier 37 -dziwię się że tolerujecie takie nieróbstwo kierownika.Przykład idzie z góry-nie zapominajcie o tym.Skoro nic nie mówicie , to może kierownik uważa że taka sytuacja wam odpowiada?! Mój kierownik szarpie meble z palety i układa na regałach-pracuje na równi(jak nie więcej)z nami mimo że w biurze też ma co robić ale ogarnia-dobra organizacja to 1/2 sukcesu bo reszta to chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcd
a moja kierowniczka podczas dostawy siedzi w biurze a pozniej na fajeczke i dalej do biura i za 45 min znowu fajeczka ;) oczywiscie podejscie do pracy u mnie maja wszyscy analne odkad wprowadzili nowy system premiowania. Kazdy juz ma nowe CV napisane i rosyla gdzie sie da. Nikt do nikogo nie ma zalu, zapierdalac za 1400 na 5 etatach to lekko mowiac obóz pracy. v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia JADZIA
HiHi tyrajta dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CH.W.D.L.L.
do ciocia jadzia co ty taka uszczypliwa jestes?? jak ci dobrze,to siedz cicho i sie ciesz,ze nie masz na co narzekac....Nie wszyscy sa takimi optymistami,jak ty...Po to jest te forum,zeby kazdy mogl napisac,co mu lezy na sercu,a widze ze lubisz kpic z ludzi....jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia,to nie mow nic i daj sie ludziom wyrzalic,bo tylko to nam teraz pozostalo...jakos trzeba sie pocieszac i wmawiac sobie,ze moze kiedys bedzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia JADZIA
Wyobraź sobie że jak bys był jakims kierownikiem regionalnym i wyżej i jak byś to czytał to co byś sobie myslał ? bo ja bym się smiała z tych ludzi co tu narzekają i bidolą.Piszmy że jest super jysk jest naprawdę wspaniały i jest lepszy niż POLO MARKET i BIEDRONKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z-ca
Forum jest po to żeby każdy wypowiedział swoje zdanie i każdy ma do tego prawo. Obcinanie etatów nas też dotknęło. Cięzko będzie teraz ale pewnie damy radę no bo przecież zawsze dajemy. Jest ciężko no ale cóż nie mamy na to wpływu. A co do Kierownika to nasz zapieprza więcej niż pracownicy. Dostawa na magazyn, na sklep karton za kartonem. Jak trzeba to na kasie stoi no a swoje obowiązki też musi wykonać. A co chwilę DM coś chce, a to nowy raport, a to niska sprzedaż impulsu no i tłumacz się. Kierownik kierownikowi nie równy. Jeden siedzi w biurze, a inny zapieprza. Niestety Kierownik mimo swoich starań nie uratował etatu . "Góra " była nieugięta na jego argumenty. Niestety tracimy cennego pracownika. Przykre, no ale cóż my możemy na to poradzić :nic i to boli najbardziej. Pozdrawiam wszystkich trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrik
To może ruszcie tutaj Swoich kierowników. Na wpół anonimowo Imię i pierwsza litera nazwiska kierownika. Prawo tego nie zabrania. Waszych adresów ip komputera z którego piszecie i tak nie będą śledzić. Przykład jak zwykle: Jan K. - opierdalacz Zygmunt B. - Wporzo itd itp. Ciekaw jestem ile w Polsce jest wporzo kierowników a ile opierdalczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrik
To ja zacznę: Aleksandra L. - wporzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk 2.....
Uwaga!!! tajny na kołdrach,skupcie się i dobrze obsłużcie a premia murowana:))))pozdrawiam jyskowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
buahahha jysk2 na glowe upadles ? to ci po samym tajnym ? widziales nowy klkulator premi ? liczyles cokolwiek ? is, wiecej na paragon daj spokoj u mnie ze sklepu nikt juz nie liczy na premie kazdy szuka innej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk 2.....
Do vxd życzę powodzenia w znalezieniu nowej pracy o ile będziesz miał to szczęście ,ale póki pracujesz w tej firmie i skup się -pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfhfd
jysk2 jeśli tajny w żaden sposób nie podniesie mi premii (bo regulacje , paragon itd) to po co ja mam się starac? Mam to w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×