Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

oczywiście,że są jeszcze sprzedawcy którzy maja cały etat i ich zarobki wynoszą właśnie tyle ile aaaja napisał 2100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ aaaaaja i zozole.... chyba jakiś żart albo dywersja....nie wierzę że sprzedawca na niskoobrotowym sklepie ma cały etat i 2100 :/ ....na pewno zarobki sa zróżnicowane od regionu w Polsce no i obrotu sklepu więc różnice będą -jak wszędzie z tym ze nie tak kosmiczne chociaż pomału zaczynam wierzyć we wszystko bo nie dzieje się dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Iana , życie jest brutalne. Ale tak jest. Przykro mi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfs
co was dziwi w 3,75 etatu ? jeżeli sklep otwarty 6 dni w tygodniu od 10 do 18/19 a w sobote tylko pare godzin, to i tak wychodzi że mają lepiej od nas bo chociaż są po 3 osoby na zmianie a nie 2 i 3-cia na międzyzmianie, nie porównujcie sklepów wolno stojących do sklepów w centrach handlowych i tak samo zarobki są różne w sklepach gdzie obrót powiedzmy 200tys a sklep gdzie jest 500tys, co w tym dziwnego ? prawidłowo zarobki powinny być porównywalne na tych samych stanowiskach, za tą samą "robotę" ale czemu np: LS , OM czy sprzedawca ma tyle samo zarabiać na sklepie gdzie klientów prawie nie ma , z osobami gdzie są sklepy wysokoobrotowe?! Cięcia mają być teraz pewnie utną jeszcze sprzedawców tam gdzie mogą jeszcze i dostanie się OM bo OB już zredukowano na 3/4 w większości, od września pewnie z OM i OB zrobią jedno stanowisko, i tak na niektórych sklepach jest albo OB albo OM tylko, może będzie tak jak kiedyś kierownik - zca - kierownik zmiany - starszy sprzedawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wy wzieliscie te zarobki cało etatowców mam cały etat i to od niedawna i mam1800 brutto,i to nie jest sklep niskoobrotowy to ze sa róznice to mnie nic nie zdziwi w tej firmie tak sie dzieje kiedy nieodpowiednie osoby dorwia sie do koryta moze by sobie ucieli te wypasione wypłaty samochody słuzbowe i kart płatnicze...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhot
No to fajnie ale co wam powiem sklep Himountain powierzchnia 30 m2 4 pracownikow w weekend 3 w kazdy dzien. Sklep Jysk 1000m2 2 sprzedawcow codziennie w weekend 2,5 sprzedawcy a godziny pracy takie same po 11 godz. Nie wyobrazam sobie jak utna etaty kto bedzie obslugiwal klientow i doradzał. Chyba ze klienci beda pozostawieni na samopas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruxel
Niech utną etaty i dołozą więcej rund tajnego! Bo oczywiście obsługa nadal ma być na najwyzszym poziomie mimo braku ludzi do pracy rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość living
Czego Tajny szuka? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzys i jego brat Ramzes
Sprzedawca w sout 4 na cały etat ma 2300 brutto. Chyba jedyny w całym regionie który się ostał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk
jak jesteś taki cwany to przyjdź do sklepu gdzie miesięcznie jest 200-300tys i zobaczysz czy się siedzi też jest pracy co nie miara i nie wiadomo gdzie ręce wsadzić a 10 -go taka kasa że nie wiesz co z nią zrobić tyle jej jest . Wysmrodzą ci jeszcze i powiedzą że to i tak dużo macie a regionalni bawią się za naszą ciężką prace i spijają trunki .Ciekawe ile mają regionalni ?????????????? za to nieróbstwo LESERY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk
halo co się dzieje z centar 3 może trochę popiszecie na temat waszego byłego MWA ciekawe za co wyleciał to teraz niektórzy z tego regiony trzęsą portkami i boja się o swoje stanowiska .Cała prawda jest taka że kto liże du.e regionalnym ten ma dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość South 4
Czy ktos mi cos napisze na temat byłego regionalnego z south 4- Radka S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bombaj. Jak widzisz zarobki są różne w zależności od regionu i sklepu. W regionie w którym pracuje sprzedawca na 3/4 ma 1600-1650zł brutto. Niemal na każdym sklepie są jeszcze sprzedawcy na caly etat(jeden,dwóch). Być może za jakiś czas się to zmieni..kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Regionalny w Central 3 był Ok! Co do lizania dupy,to możesz wylizać moją:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padnij lub o out
Rozni sie tym ze sie opierdalasz i tyle, ze tylko prxychodzisz do pracy odpierdzielisz swoje i wychodzisz. Zyjemy w czasach ze to nie wystarczy. myslisz ze jak stoisz pomiedzy koldrami czy na magazynie to tego mie widac? Teraz widac kazdy blad i na tej podstawie jestes oceniany. Ja jestem omem nie sprxedawca pisuje do renaty i asi z pomyslami, wychylam sie pomoc firmie. Pisze prace ktore potem wysylam do administracji rozwiazuje sprawy z drazniacymi reklamacjami pomagajac innym w polsce i zarabiam 3600 ale nie siedze na dupie i nie narzekam. Naprawde jak sie nie podoba to zmiencie prace albo zacznicie sie udzielac w zycie firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
A do Świętego Mikołaja też piszesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jeeeeee
Radzia zwolnili:) Potwierdzicie info bo chce już świętować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
"Rozni sie tym ze sie opie**alasz i tyle, ze tylko prxychodzisz do pracy odpierdzielisz swoje i wychodzisz. Zyjemy w czasach ze to nie wystarczy. myslisz ze jak stoisz pomiedzy koldrami czy na magazynie to tego mie widac? Teraz widac kazdy blad i na tej podstawie jestes oceniany. Ja jestem omem nie sprxedawca pisuje do renaty i asi z pomyslami, wychylam sie pomoc firmie. Pisze prace ktore potem wysylam do administracji rozwiazuje sprawy z drazniacymi reklamacjami pomagajac innym w polsce i zarabiam 3600 ale nie siedze na dupie i nie narzekam. Naprawde jak sie nie podoba to zmiencie prace albo zacznicie sie udzielac w zycie firmy." A JAK W DOMU OTWIERASZ LODÓWKĘ TO NIE WIDZISZ TAM CZASEM USMIECHNIĘTEJ TWARZY LARSA?:) A o róznicach w zarobkach. Jak zaczynałem pracowac w jysk po trzech miesiacach probnych dostawałem umowe na czas okreslony i wieksza podstawe. Po jakims czasie tez cos tam mi podwyzszyli. Osoby przyjęte już w czasie "wielkiego kryzysu i problemów z potęcją jysk:)" po okresie probnym nie dostawaly zadnych podwyzek , a oferowana im stawka na wstepie juz była nizsza. Z moich obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jyskow
Witam Tajny prawdopodobnie na stołach:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwertyyyy
Na stołach gad - potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzys i jego brat Ramzes
Radzia nie zwolnili a zmienił region z Podkarpacia z Rzeszowem na Lublin bo tamtejsza regionalna jest na macierzyńskim a jemu to bardziej odpowiada. Taka jest wersja oficjalna. Nieoficjalna natomiast taka, że Radosław sobie tak nagrabił, że dostał alternatywę, albo zmieni region, albo adios ;) ale to nic potwierdzonego. Ciekawe jest to, że nowa regionalna już całą głowę trzyma w dupie u GBA... tak więc będzie tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Padnij lub o out. A skąd Ty możesz wiedzieć,że ktoś na innym sklepie sie opierdala...co stwierdziłeś to po wysokości pensji.. Znam ludzi którzy zarabiaja 1400 brutto i ostro zapierdalają a są osoby,które maja 2000 i nic nie robią tylko ściemniają. Jesteś kierownikiem i masz dość śmieszny sposób myślenia... Widać,że lubisz włazić innym w dupe!!!!!!!!!!!!!!! No gdzie jeszcze piszesz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padnij lub o out
To wlasnie jest podejscie o ktorym mowie psioczenie i nic innego. Lars w lodowce, list do mikolaja itd. nic innego jak gadka zwyklego szarego polaczka co nie ma na siebie planow. Zal mi was macie racje ze zalorzyliscie to forum bo tylko na to was stac zamias wziac sie w garsc i zrobic cos ze swoim zyciem az zal ze jysk zatrudnia takich ludzi. Pytasz gdzie jeszcse pisze? Do pism z tematyka komputerowa i chyba trzeba sie zajac tym malym forum. Mam na nadzieje ze wiecie ze mozna znalezc ludzi po IP i chyba jestescie tacy na tyle jeszcze rozumni ze macie zmienme IP:) pozdro polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynier rr
Czlowieku nie osmieszaj sie.Kogo Ty chcesz śledzić?To nie agencja detektywistyczna.Na forum każdy może pisać co chce przestrzegając regulaminu.Małe forum?Nie wiem czy takie małe skoro ten temat jest od 2008roku i zawiera juz ponad 140zakładek.A co Ty piszesz do pism z tematyka komputerowa?To też masz w obowiazkach pracy?Pierwszy raz slysze o takim stanowisku.Powiedz mozę wprost czym sie zajmujesz?Bo napisac do administracji moze kazdy kto posiada poczte email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o2o2o2
W dyskusję z tobą wchodził nie bede - ale poziom swój juz zdarzyles wystarczajaco pokazac. Pomysł na zycie na siebie w Polsce? Mam wiele pomysłow , tylko zawsze na drodze musi stanac jakis polaczek z piekla rodem taki jak ty. Wiesz dlaczego Polska jest trzecim swiatem jezeli chodzi o warunki placowe , wymagania co do pracownikow - przez takie monstra jak ty - to jest typowa myśł menadzerska z Polski. Tam gdzie rzadza polscy menadzerowie od siedmiu bolesci , tam pojawiaja sie redukcje , obniazanie plac , ciecie kosztow ,srubowanie norm, ogolny stres i brak szacunku. Kto mlody i mądry nie traktuje juz tego polskiego bantustanu powaznie i juz nakreca sobie wyjazd z tego grajdołu , albo już jedna nogą jest poza granicami. Lepiej warzywa segregowac w holandii niz wegetowac i byc tresowanym przez takich "menadzerow" jak ty. Straszysz IP? Może popsprawdzaj wszystkich ktorzy tu pisali i negatywnie wypowiadali sie o firmie i wyslij maila z nazwiskami do gdanska. Na pewno zaplusujesz , moze cie Pan dyrektor po plecach po klepie i zdjecie do gojyska zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padnij lub o out
Jak chcesz ciagnac ten temat to taka lista to zajebista sprawa:) a jak ci w polsce nie pasuje to krzyz na droge polaczku. Jak jestes jedna noga za granica yo dawaj kolejna i wypad, idz zbierac truskawy bo tylko na tyle cie stac. Haha A jesli chodzi o to ze kazdy moze pisac na forum to macie racje ale jak sie znajdzie taki skurwiel jak to to macie pozamiatane:) ale niepowiem rozbawiliscie mnie truskawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynier rr
Pozamiatane to mozesz ty miec w domu.Takie proste podejscie jak nie pasuje to dowidzenia,bo innych argumentow nie potrafi polski manager przedstawic.Widze ze kozaka sie uwazasz a nie potrafisz odpowiedziec na moje pytania.No chyba ja tez zaczen kozaka udawac co i jak ja moge zrobic och i ach Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Padnij lub o out - żal człowieku ,żal co sobą reprezentujesz. Nie odpisujcie temu przyjemniaczkowi bo on żywi się kłótniami jak każdy trol jaskiniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskinowiec
halo cetral 3 nic nie napiszecie na temat waszego byłego MWA przecież to spoko gościu był a takie ploty słychać .Wypowiedzcie się na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padnij lub o out
Macie racje nie odpisujcie mi bo kazdy moj post bedzie pokazywac jak bardzo wasze zycie jest nedzne i jak bardzo nie mozecie nic z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×