Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Dobra, spieprzaj idiotko bo nabrac to możesz regionalnych a nie pracowaników na sklepach. nie jestes klientką, to widać po samym tytule postu. Won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym się wk.... gdyby jakiś łoś wszedł do sklepu tuż przed zamknięciem i zapłacił 400 zł pieniędzmi ze skarbonki !!! spróbuj iść do jakiegoś urzędu przed 15-tą to już są niemal gotowi do wyjścia i nic nie załatwisz , ale w sklepie to już obowiązuje inna kultura a raczej jej brak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że chamem można nazywać też osobę, która właśnie zachowuje się jak Pan od tego materaca. Chociaż nie pracuje w Jysk, to znam taki typ klienta... Tylko ja taki typ człowieka nazywam "biznesmeni z wyp**dówka". Zawsze wszystko wiedzą najlepiej, uważają, że sprzedawca nie ma życia prywatnego i do sklepu wchodzą 5minut przed zamknięciem i jeszcze robią problemy, a później jeszcze wyjeżdzają Ci z tekstem "należałoby powiedzieć dziękuje i zapraszam ponownie". Masakra po prostu! Wydaje mi się, że jakaś kultura osobista i zrozumienie dla innego człowieka, powinno zakazywać wchodzenia do sklepu kilka minut przed zamknięciem. Nie pomyślałeś człowieku, że może ta kobieta ze sklepu ma małe dziecko i musi się nim zająć, a taki burak jak Ty, jej to uniemożliwia? Szlag mnie trafia, jak tacy ludzie mają czelność jeszcze kogoś pouczać! Weź się Panie ogarnij i przestań wylewać swoje smutki i żale przez Internet, bo to żałosne. Napisz gdzie Ty pracujesz, to zobaczymy jak Ty się zachowujesz w pracy i jaki poziom sobą reprezentujesz- biznesmenie z wyp**dówka. Z poważaniem, Pracująca Klientka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trintyy
Chamstwo na BIS jak już mówiłam hehe-pewnie z twojego chamstwa materac który tak wspaniale zakupiłeś nie posłuży ci za długo bo los jest przewrotny i mam nadzieję,ze wkrótce wszystkie sprężyny powbijają ci się w d.....ę i wyjdą gardłem :) nie pozdawiam cię pozdrawiam za to Panią Opiekun Biura -powinna cię kopnąć w du..ę jak tylko przekroczyłeś próg sklepu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRAVO dla tej pani ! beneficik jak nic sie nalezy ! buractwo tępić buraczanymi odzywkami juz tak dawno mowie. Ludziom w głowach sie popierdo....myślą ze po 10 maja wyplate to mogą wszystko i rządzić jak sie da ! Najgorsi są własnie tacy pseudobiznesmeni co maja swoje małe intersiki (tanio kupić drogo frajerowi sprzedać) i myślą że są bogami sklepu. Nie ma co sie przejmować zawsze jakiś burak sie znajdzie a dzisiaj po sklepie ich chodziło...normalnie jak w niedziele !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako zastępca z poza firmy w sklepie na zadupiu (zamość, łęczna, biłgoraj??) dostaniesz ze dwa i pół brutto i widoki na premie miesięczną w porywach do stu kilkunastu złotych i nadzieję na premie roczną (co raczej wątpliwe). Ale tak naprawdę dużo zależy od tego jak się dogadasz na rozmowie z DM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś zarejestrował się do benefitu? chciałem utworzyć konto ale nie przyjmuje nr ewidencyjnego ? o który nr właściwie chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy te testy cubiks pojawiają się na każdym szczeblu rekrutacji? Czy są tak samo na stanowisko opiekuna działu jak i na lidera sprzedazy? Czy ktos moze mi przyblizyc ich strukturę i podac ewentualne przyklady pytan? Zastanawia mnie tez fakt, czy na ten test jest przeznaczony jakis czas ? A tak poza tym, to czy faktycznie praca w Jysk jest taka beznadziejna i ciężka? Mało kto tutej pozytywnie się wyraza o tej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda praca w naszym kraju , w sieciówce to syf. Polska myśl menadzerska wszedzie w kraju taka sama. Polak polakowi wilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testy są na czas o ile pamiętam. nie wiem czy na wszystkie stanowiska sa takie same. Są to pytania wykrojone pod kątem przyszłych obowiązków. albo odpowiadaj zgodnie z prawdą albo wyobraż sobie kim firma chciałaby byś był :). Co do pracy to jest po prostu przej***** jak w ruskim czołgu. A co najgorsze z czasem tylko się pogarsza. Generalnie pracujesz coraz sprawniej i wydajniej i jesteś "nagradzany" redukcjami = dorzucanie obowiązków. Wymagania są czasem z kosmosu. No a comiesięczna zapomoga hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrą stroną tej pracy jest to, że jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko w jysku jest zodzysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R B
Testy pojawiają się na stanowiskach kierowniczych, są to testy które mają sprawdzić twoje zachowania, oraz umiejętność myślenia analitycznego, przykładów jest mnóstwo w necie, wystarczy wygoglować. Sama praca nie jest zła, większość osób piszących tu narzeka, gdyż nie potrafią nic innego, osoby zadowolone z pracy tu nie zaglądają bo i w jakim celu. Wiadomo, że dla tych ludzi którzy tu piszą to najprostsze wyjcie, a może jedyne, gdyż brak im odwagi i pewności sobie. Tutaj są anonimowi i mogą sobie poużywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JYSK znów ogłosił rekrutację. 40 nowych miejsc pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny Romuald
Beatyfikacja już była, teraz kanonizacja sieroto. Ale góra ma to w d***e, więc nie ma sensu rzucać pereł przed wieprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza przed wieprze z wyższych STRZEBLI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanO
test cubiksa polega na sprawdzeniu jak radzisz sobie pod presją, masz 12 minut i 50 pytań typu 2+2 i trzeba szybko odpowiadać bo inaczej czasu brak. przykładowe pytanie: a. uderz w stół a nożyce się odezwą b. przyganiał kocioł garnkowi. zdania te są o podobnym znaczeniu, przeciwnym czy nie związane ze sobą. test thomasa to test osobowościowy i tutaj zaznaczasz cechy które w zestawieniu z innymi cię najbardziej i najmniej opisują, nie ważne co odpowiesz coś wyjdzie z tym że wyjść może ze lubisz ludzi uczyć ale nie potrafisz utrzymać odpowiedzialności i wtedy jak na osobe funkcyjną wypada słabo. do tego się go robi. Podobnie jak mowił R B tutaj wchodzą narzekający a reszta jeszcze kiedyś wchodziła sprawdzić czy tajny klient gdzieś nie chodzi bo tu pisano a teraz po co ma wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak oni wybieraja kierowników za pomocą takiej bzdurnej haerowskiej łamigłówki to juz wiem dlaczego taki zjeb został u nas kierownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
jak zalogowac sie do benefitu poda ktos link ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link do benefit podany jest na JYSKnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowiec
Czy ktoś może wie o jaki sklep chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ten kiero zmajstrował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dawał zadania a wiadomo nie wszyscy maja ochote cokolwiek robic ,,,bo za mało zarabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to jest stary list..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Młodzi" kierownicy , których to wyhodowano w smt niech się wiele uczą...jak być człowiekiem. Jak dostałeś 4 tysie boś kierownik to nie podnoś głowy jak paw , nie zapominaj ,ze do nie dawna kolegą dla obecnych podwładnych byleś - tylko twórz z nimi ekipę. Tu się nikt obrażał nie będzie ,ze wydajesz polecenia (niech durne jednostki nie myślą sobie ,że nam sie robic nie chce) polecenia polecaniem - ale sposób w jaki wydajesz polecenia , jak odnosisz sie do sprzedawcow wiele o tobie mowi. Kocia morda przed regionalnym nie pomoże jak ci swinie ktos podłozy. I pisze to ogolnie - nie mam na mysli zadnego ze sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonsilowiec
W TV leci nowa reklama. Już widzę te tłumy po blokhusa w komplecie z DWOMA (2) krzesłami Greneaa za 45zł. Co za debil to wymyślił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy nie widziałem ale w gazetce wyraźnie jest napisane że stół lub krzesło za 45 zł WOLNY WYBÓR a jak klient to idiota i pomyśli że dostanie stół i 2 krzesła za 45 zików to tylko smucić się że tacy ludzie mają prawa wyborcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×