Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
rscja delegacje, ,samoloty ,auta maja kase tylko boja sie o wlasne d**y zeby ich wyplata nie byla zbyt niska :) dostali wladze to rzadza i robia sobie z nami co chca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe z tymi cieciami ciekawe kto będzie pracował. Będzie typowy market bierz co chcesz i do kasy a osoba funkcyjna wyda z magazynu i na tym koniec. Dostanie się dodatkowo 1/2 etatu na dostawę i rozwiezienie towaru i wystarczy. Do czego oni zmierzają? A tak a propo ile do tej pory macie etatu na sklepie i jak godziny otwarcia. U mnie 6 etatów i 75 godzin w tygodniu mamy otwarte. Pracując na sklepie wiem że nie ma z czego obciąć a ciekawe jakie pomysły ma nasza dyrekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 h tygodniowo - 5,25 etatu od dawna. Obroty pierwsza 30 w kraju... ŻAL....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70h, 8 etatów, czołówka naszej kochanej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
79 h / 6.25 etatu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko to co się dzieje w formie zawdzięczamy kenetowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki zawodowe. Ponoć powstały, od czego one są ? Dlaczego biednemu kierownikowi kopać dołki ? Też człowiek i też chce pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co te związki maja zrobic jak maja ledwo setke? czlonkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez wy Tylko placzecie na forum jak wam zle i niedobrze.Czemu nic z tym nie robicie?W Radomsku sie zorganizowali i teraz maja lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kwietnia sieć Biedronka podnosi płacę minimalną do poziomu 2 tys. zł brutto - minimalna płaca w Polsce wynosi obecnie 1,6 tys. zł. W rezultacie najniższa pensja podstawowa w Biedronce będzie o 25 proc. wyższa od krajowej płacy minimalnej. Jak podają przedstawiciele sieci handlowej Biedronka, oprócz podniesienia pensji minimalnej do poziomu 2 tys. zł brutto, wszyscy pracownicy objęci zostali systemem premiowym i otrzymają pakiet świadczeń socjalnych. W ciągu ostatnich siedmiu lat, dzięki regularnym podwyżkom, wartość minimalnej płacy podstawowej wzrosła w sieci o ponad 50 proc. W tym samym okresie sieć co roku tworzyła kilka tysięcy nowych miejsc pracy. Tylko w 2012 r. przybyło ich około 5 tys. W konsekwencji dynamicznego rozwoju Biedronka jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce. Plany na 2013 r. zakładają dalszy wzrost zatrudnienia - do poziomu ok. 45 tys. pracowników. Podstawową formą zatrudnienia na wszystkich stanowiskach w Jeronimo Martins Polska jest umowa o pracę. Spółka, tworząc miejsca pracy, nie korzysta z usług agencji pracy tymczasowej, a wszystkie zatrudnione osoby są pracownikami firmy. Elementem polityki pracowniczej sieci Biedronka jest również pakiet socjalny. Pracownicy sieci objęci są m.in. programem profilaktyki zdrowotnej w postaci bezpłatnych badań specjalistycznych i szczepień. Do pakietu świadczeń należą również paczki okolicznościowe, wyprawki dla pierwszoklasistów i noworodków, a także programy pomocy dla potrzebujących. Aktywność sieci Biedronka jako pracodawcy była wielokrotnie nagradzana. Jest ona m.in. laureatem tytułu Pracodawca Godny Zaufania, przyznanego przez Krajową Izbę Gospodarczą. Zdobyła także wyróżnienie w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu za 2010 rok w kategoriach: innowacje społeczne i miejsce pracy. Z drugiej strony kilka lat temu Biedronka była symbolem wyzysku, szczególnie pracownic. Wielokrotnie zarzucały one swoim przełożonym zmuszanie do zbyt ciężkiej pracy. Część tych spraw znalazła swój finał w sądzie pracy. DOPÓKI NIE ZACZNIEMY WALCZYĆ BĘDZIEMY WYZYSKIWANI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uizdnok
popieram ostatni wpis (2014-04-03 21:28:05) "DOPÓKI NIE ZACZNIEMY WALCZYĆ BĘDZIEMY WYZYSKIWANI!!" Walczcie o swoje. Mnie niestety ostatnio wyje**** bo też na pewno bym zaczął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 6.75 etatu czynne 82 no i ciecia wiszą. Już z kilku sklepów poleciało po 3/4. To co sie wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. A gdzie związki? Oczywiście ich nie ma. Kartę do głosowania wyrzuciłam do kosza za dwa lata wielkiego nic z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
82h tygodniowo. Sklep na południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na zachodzie tez cięcia. Pora rozglądać się za inną robotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
82h tygodniowo. 5,75 etatu. Związki-hehe. Bardzo się do nich zraziliśmy. W czasie kiedy mieli już ponad 100 członków nagle przestali zwracać uwagę na przyjmowanie dodatkowych członków. Deklaracje z naszego sklepu od nowych osób leżały przez wiele miesięcy na sklepie. Przewodniczący przepraszał nas później za taki stan rzeczy i tłumaczył to tym, że ma częste wyjazdy do Radomska i dlatego nas zaniedbał. Obiecał oczywiście poprawę. Mijały kolejne miesiące i nikt się nie zjawił po deklaracje a nowe osoby nie miały odciąganych składek związkowych. Zraziliśmy się wszyscy i wypisaliśmy się. Uważamy jednak nadal, że związki są potrzebne w naszej firmie, ale takie prawdziwe. Nie takie, którym zależy tylko na własnych potrzebach, ale takie, którym zależy na potrzebach pracowników na sklepach. Czy ktoś z Was zna takie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% taki związek to nie solidarność. Ale może ktoś zorientowany, zorganizował by takie prawdziwe nasze związki. Bo to prawda, to co się wyprawia obecnie w Firmie przechodzi ludzkie pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szew Wrzysztkih JYSKUW
Co to za bunt ? Macie się wziąć wszyscy do roboty ino raz !! jutro rano jak wstanę i zagrzeje kawę odpale kąpa a później k i ę wszystkie inexy chcę widzieć na zielonooo !! Z I E L O N O !!! zrozumianooo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze was, wytłumaczcie mi gdzie tu logika. Obcinanie etatów u nas w sklepie przy dużym wzroście indeksów w stosunku do ubiegłego roku, przy ogromnej pracy do zrobienia na sklepie, w zasadzie codziennie dokańcza się dostawy, bo tyle przyjeżdża palet a miejsca brak. Mnóstwo towaru czekającego do rozwiezienia na sklep. A rak nie ma bo nagle ucinka. Ktoś sie zamienił z ch**em na głowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz będzie nowy DM, taki który osiąga wyniki bo pracuje i zmusza ludzi do pracy na czarno, i wtedy tabelki będą grały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek był ludzki, wymagający ale ludzki! I to się ceni a ci którzy Go zwolnili ci porozumiewający sie w obcym jezyku do piet Mu nie dorastają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby był w związkach nie mieliby tak łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JYSK to jednym słowem PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak firma szanuje tylko KASE - FORSĘ - SZMAL! a ludzie to roboty do zadań "spacjalnych" tak jak Ci z SMT! Ci co aplikują do SMT muszą byc desparatami! BYŁY DREKTOR JYSK - były, bo wyraził swoje zdanie na temat traktowania ludzi, zdaniem góry "BYDŁA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowiec
Ja ty czegoś nie rozumiem obroty idą w górę a tu ucinają etaty trzeba być debilem żeby coś takiego wymyślać może ktoś z góry to wytłumaczy a właściwie lepiej nie ta firma to zeszła na samo dno niżej to już się chyba nie da a może się mylę oby nie a w sumie już mnie nić nie zdziwi pozdrawiam tych którzy jutro idą do pracy do kołchozu ja idę a więc dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i SUPER SZEF z zagranicy zaczyna pokazywać swoje oblicze. Drzyjcie DM teraz pora na Was pewnie w regionie T. kiepsko wypadło badanie satysfakcji :-( . DM z ludzka twarzą do zwolnienia. Przyjdzie znów jakiś nowy i bedzie nas cisną zeby sie wykazać, Mroże kolejna redukcja przecież damy radę!!!!!!Super szef na sklepie DM do zwolnienia, ciecia etatów no i mimo ze zielone indeksy na sklepie to jeszcze zle, bo opakowanie z pościeli rozerwane. W przyszłym tygodniu idę na rozmowę obcym sie dostała bo nadzieji brak już w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hans klops
A ktoś wie za co tak naprawdę Tomasz P. popłynął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie... Czy może do kogoś z Was zgłaszali się jacyś dziennikarze którzy chcą porozmawiać o traktowaniu ludzi w tej firmie??? Bo ja miałem taki telefon z pytaniem czy zgodzę się udzielić wywiadu... oczywiście anonimowo. Podobno chcą zrobić reportaż. Oj jak by to wypaliło posypały by się głowy na samej górze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiej stacji się do ciebie zgłosili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy to prowokacja czy prawda z tym reportażem. Jeśli to prawda i agora zaowazy że tworzy się reportaż to będzie się działo oj będzie. A jeśli reportaż by się ukazał to będzie całkowity przewrót tak jak swego czasu w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×