Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Tu właśnie jest cały czas ten sam problem - krawaciarz decyduję , planuje - ale nie ma w ogóle świadomości jak to wszystko wygląda w praniu. Jednym słowem - krawaciarze z meteorytowej , zapraszamy na miesiąc popracować w sklepach. Odechce wam się głupich pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan E
Moim zdaniem BO jest znacznie bardziej funkcjonalne w porównaniu do S-Bossa i to jest zmiana na duży plus. Pewne rzeczy należałoby rzecz jasna dopracować (np. możliwość wyświetlania zleceń i rezerwacji przy danym artykule), ale ogólnie jest lepiej (choćby robienie cen). Szkoda, że nie można nigdzie zgłaszać jakich życzylibyśmy sobie funkcjonalności... W przypadku GK mam mieszane uczucia. Faktem jest, że nie można pomylić się na terminalu - tutaj olbrzymi plus, zwrot i faktura też lepiej. Sporo rzeczy jednak skopane: kaucja i rezerwacja początkowo masakra, zupełnie nieintuicyjne. Pole z wyświetloną treścią paragonu zdecydowanie za małe i raczej nieczytelne. Kretyńskim pomysłem jest wyświetlanie w formacie normalna cena minus rabat. Niech i tak będzie, ale co za problem dodać jeszcze wynik tego obliczenia??? Zresztą dotyczy to także treści na paragonie, klienci nierzadko są zdziwieni... Zmiana nazw mebli z perspektywy 3-4 dni to moim zdaniem jest czysty sabotaż pracy na kasie i magazynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfonimonika
nie pracuję w Jysk jakiś czas i......do dzisiaj nie umiem znaleźć jakiegokolwiek plusa tej pracy, bo że płacą na czas trudno nazwać plusem bo to ich obowiązek, to co wyprawia ta firma to szok, po prostu nie umiem zrozumieć celu działań tej firmy...pozdrawiam wszystkich pracujących w Jysk- wielki szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam teraz odbyć rozmowę kwalifikacyjną na kierownika sklepu. Podpowie mi ktoś o co pytają na takiej rozmowie ? Będę wdzięczny :) Pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze i najwazniejsze pytanie czy dobrze umiesz lizac d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn że nie pracowałeś w dżysku na innym stanowisku i walisz na kierownika? Da się tak? w sumie trochę już tu pracuję, nie powinno mnie to dziwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm a gdzie na tego kierownika? kogo znowu wymieniają??? i na kierownika czy na stażyste bo to różnica,jak na stażyste to czy umiesz sprzątać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, mam pytanie! Za odpowiedź wyjasniającą będę bardzo wdzięczny!. Wyjasnijcie mi proszę na czym polega program szkoleniowy SMT - kierownik sklepu - stażysta ? Mega interesuje mnie ten program, choć do niego nie startuję i nie mam takiego zamiaru w przyszłości.... Dziekuję za info i pozdrawiam wszystkich tu obecnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R B
kwestia pierwsza: cena na paragonie jeśli nie potraficie dodawać i odejmować w pamięci (cena minus rabat), tylko potrzebujecie do tego kalkulatora, uważam, że nie nadajecie się do pracy w handlu, przecież tabliczka mnożenia i matematyka, to podstawy w handlu; ale to też wina waszych przełożonych, że was zatrudnili, nie sprawdzając, czy umiecie liczyć kwestia druga: przełożeni jak wiecie większość waszych przełożonych pochodzi z awansu wewnętrznego, czyli są to osoby które jak wspomniałem maja/miały kłopot z tabliczką mnożenia, a poganiaczem może zostać każdy, więc nie wiem czego oczekujecie, a odnośnie wykształconych głów na górze, pokażcie mi jednego regionalnego, dyrektora który skończył studia MBA kwestia trzecia: nadmiar pracy tu trzeba sobie jasno powiedzieć, że załogi liczą coraz mnie osób, i faktycznie jest nas mało, ale spoglądając prawdzie w oczy, praca ta jest do wykonania przy obecnych obsadach kwestia czwarta: narzekanie płace są jakie są, każdy dostaje tyle ile na ile zasługuje, a że nie są to kwoty duże, sam nad tym ubolewałem i odszedłem szukając innej pracy Nikt w tej firmie (przynajmniej za moich czasów) nie trzymał nikogo na siłę, weźcie sprawy w swoje ręce, są związki zawodowe, a jak macie dosyć to się zwolnijcie, ale się nie zwolnicie powiem wam dlaczego bo się boicie, co tu w ogóle mówić o zmianie pracy, jak się boicie zmiany nazewnictwa mebli kwestia piąta: nowa praca w nowej pracy nie jest tak kolorowo jak mi się wydawało i czasami tęskni mi się za jyskiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli na rozmowie kwalifikacyjnej będzie egzamin z matematyki ? Jakieś jeszcze ciekawe pytania będą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, mam pytanie! Za odpowiedź wyjasniającą będę bardzo wdzięczny!. Wyjasnijcie mi proszę na czym polega program szkoleniowy SMT - kierownik sklepu - stażysta ? Mega interesuje mnie ten program, choć do niego nie startuję i nie mam takiego zamiaru w przyszłości.... Dziekuję za info i pozdrawiam wszystkich tu obecnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMT Jysk
Ma ktoś z Wam info w tamcie szkolenia SMT Jysk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku z ogromnym rozwojem sieci poszukujemy kandydatów na stanowisko kierownik sklepu. Dla kandydatów z zewnątrz firmy, które nie mają doświadczenia w pracy w handlu i zarządzaniu, JYSK ma przygotowany konkretny program szkoleniowy, skrótowo nazywany SMT (z ang. Store Manager Trainee – kierownik sklepu stażysta). Jest to roczny program edukacyjny skierowany do osób, które chcą pracować na stanowisku kierownika sklepu. Stażyści 5 razy w ciągu cyklu szkoleniowego spotykają się na warsztatach, gdzie poznają m. in. metody zarządzania zespołem, zasady planowania pracy w sklepie czy pracy z celami. Praktyczne wykorzystanie poznanych narzędzi i metod stażyści ćwiczą już w sklepach, pod okiem swoich mentorów – kierowników sklepów osiągających wysokie wyniki pracy i świetnie zarządzających zespołem. Warunkiem przystąpienia do programu SMT, oprócz pozytywnego przejścia przez proces rekrutacji, jest mobilność kandydata na terenie regionu. Mobilność rozumiana jest tutaj jako gotowość do zmiany miejsca zamieszkania na obszarze obejmującym około 5 województw. Źródło : http://www.wspa.pl/offers/view/188 Mnie interesuje pytanie : Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna na SMT :) Czy ktoś przeszedł już taką rozmowę ? O co pytają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R B
kwestia rozmowy rekrutacyjnej: nie wiem jak teraz wyglądają takie rozmowy, z tego co się orientuje, to są testy + rozmowa z przełożonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testy już przeszedłem, teraz czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna. Jakie pytania padają na takiej rozmowie ? Chciałbym się przygotować, zależy mi. Tyle czasu szukam pracy i w końcu jakaś szansa! Jestem dobrym handlowcem i lubianym przełożonym, ale na rozmowach różnie bywa, stąd moje pytanie. Jeśli ktoś odbył taką rozmowę i jeszcze odpowie mi na pytanie, to będę ogromnie wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kwestia pierwsza: cena na paragonie jeśli nie potraficie dodawać i odejmować w pamięci (cena minus rabat), tylko potrzebujecie do tego kalkulatora, uważam, że nie nadajecie się do pracy w handlu, przecież tabliczka mnożenia i matematyka, to podstawy w handlu; ale to też wina waszych przełożonych, że was zatrudnili, nie sprawdzając, czy umiecie liczyć" co ty za przeproszeniem p*********. ciekawe czy po 5,8,10h stania na kasie i robienia trzech rzeczy na raz jesteś takim koazkiem że liczysz wszystko w pamięci, jednocześnie przeglądając listę z nowymi nazwami, pokazując pani gdzie leży to i tamto oraz odbierając infolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMT JYSK
Czy ukończenie szkolenia SMT gwarantuje prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SMT nadajesz się jak mało kto ,,,już piszesz głupoty ,niby cie nie interesuje aplikowanie ale testy już przeszedles......ściema jak nic otrzymanie pracy po SMT? a po co ?przecież są kierownicy ,musieliby wszystkich pozwalniać nie ty jeden jesteś bądź chcesz pracować jako stażysta,,,,umowa na rok a póżniej? jak nie ma sklepu to chyba dalej sprzątasz na cudzym za stawke kierownika i wpis w papierach wiec chyba się oplaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMT JYSK
Drogi gościu, ja nie aplikowałem na SMt to wypowiedź innej osoby, która z pewnościa aplikowała na to stanowisko. Ja nie jestem zainteresowany praca w sklepach JYSK ! Mam do załatwienia jedna sprawę, niestety związana z JYSK i ich programem, dlatego zalezy mi, aby uzyskać jak najwiecej informacji... Gdybys chciał, moge się z Toba skontaktowac telefonicznie..., szukam tutaj pomocy bo jest w śród Nas wielu byłych a także i obecnych pracowników.... Tak więc , reasumując, wypowiedź odnosnie tego, że zakwalifikowałem się do programu nie jest moja!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMT JYSK
Chciałbym wiedziec ile rocznie sklepów JYSK urochamia?. Ma moze ktos z Was taka wiedzę.. np. ile nowych sklepów powstało w 2013 roku? Orientacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o to ile rocznie sklepów otwiera firma to jest ich kilka-kilkanaście, nie ma reguły... czy masz gwarantowaną pracę - tak. Dostanie się do programu SMT wiąże się z podpisaniem umowy o pracę. Jakie pytania zadają na rozmowie? Zastanów się nad sensem tego pytania...Nie ma tych samych pytań dla wszystkich. Firma szuka pracowników w/g pewnych kryteriów, bądź sobą... do SMT JYSK jakich informacji potrzebujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMT JYSK
Potrzebuje wiedzieć jaka jest gwarancja otrzymania pracy po szkoleniu, bo ze w trakcie trwania szkolenia jest praca i umowa to wiem!, Czy to prawda , ze JYSK mocno inwestuje w pracowników?, wynajmuje im mieszkania w trakcie szkolenia,?. Generalnie wszystko mnie interesuje.... nawet najdrobniejsze detale... Chetnie zdzwoniłbym sie z kims kto ma wiedze na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochany a na chuuuu ci to wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R B
"ciekawe czy po 5,8,10h stania na kasie i robienia trzech rzeczy na raz jesteś takim koazkiem że liczysz wszystko w pamięci, jednocześnie przeglądając listę z nowymi nazwami, pokazując pani gdzie leży to i tamto oraz odbierając infolinie" z tego co piszesz to mam wrażenie, że nawet do pracy na bazarach się nie nadajesz, jak po 5 godzinach pracy się zatracasz, z drugiej strony napisz proszę co ty w ogóle chciałbyś robić w pracy, bo sprzedawać na kasie, uczyć się nowych nazw mebli i pokazywać towar;to za dużo dla ciebie. Przecież podpisałeś umowę o pracę, masz tam zakres swoich obowiązków, jak ci nie pasowało, trzeba było jej nie podpisywać, może twoje przeznaczenie to np sprzątanie, albo kopanie rowów, a może praca w chałupnictwie np składanie długopisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan E
@RB Nie jest większym problemem podliczyć sobie wszystko czy to w głowie czy na kalkulatorze. Pewnie jedni liczą szybciej drudzy wolniej, ale każdy sobie z tym poradzi. Rzecz w tym, że wprowadzając nowy, bardziej zaawansowany system do obsługi kasy nie pomyślano o najprostszej funkcjonalności. Gdyby wyświetliła się jeszcze jedna cyfra (wynik odejmowania) to przyśpieszyłoby to pracę kasjera i pozwoliło uniknąć głupich pytań klienta (a może i nie głupich, tylko całkiem uzasadnionych). Nie wiem czy widziałeś jak działa GK, ale niestety okno z liniami paragonu jest zwyczajnie małe i niezbyt wyraźne w porównaniu do Extendy. Czyli miało być lepiej, a nie jest... To samo dotyczy zrobienia kaucji czy rezerwacji - masakra, ile trzeba się tam naklikać. Nie wspominam już o ręcznym wypisywaniu transportów, jak za króla Ćwieczka... Niestety, ale w kilku przypadkach GK nie jest ułatwieniem dla kasjera. A odnośnie zmiany nazw to przede wszystkim są one bardzo podobne (jakieś skandynawskie nazwy własne) i zwyczajnie trudne do zapamiętania. Zmiana cen na meblach to jest tragedia, co drugi artykuł trzeba po prostu sprawdzić z listą czy BO. Ja nie mam problemu z nauczeniem się nowych nazw (choć wolałbym tego nie robić rzecz jasna). Problem w tym, że te nowe nazwy dotyczą setek artykułów na raz i są niezwykle trudne w zapamiętaniu (z uwagi na podobieństwo oraz "obcość").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a propo SMT było ostatnio rozdanie dyplomów za ukończenie programu i były tylko 4 osoby a przyjeli chyba z 10 to co się stał z resztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie!!!Geniusz się znalazł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMT JYSK
Widzę, że tutaj nie da się z nikim merytorycznie porozmawiać, no trudno.... Pozdrawiam Wszystkich tu obecnych !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ja też nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie. Widzę też, że kilka osób ma problem ze zrozumieniem przeczytanego tekstu i z wyciąganiem wniosków. Pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej w każdej firmie są bardzo podobne. RB - Twoje uwagi są niezwykle kąśliwe i nietrafione. Oprócz podpisanej umowy obowiązuje jeszcze prawo pracy. Co to znaczy : "... nadajesz się do skręcania długopisów" ? Każdy pracodawca wie, że tak rygorystyczne zmiany są bardzo niedobre do prowadzenia biznesu. Nikt, absolutnie nikt, nie jest w stanie przyswoić sobie w tak szybkim tempie nazw obcych, chyba, że zna dany język i to jest oczywiste. Każdy handlowiec wie, że najważniejszy jest klient. Właściciel / prezes Jysk też o tym wie i dla niego liczy się zysk ze sprzedaży, toteż sam nie wprowadzałby zmian w taki sposób. On nie będzie zadowolony ze spadku sprzedaży i to z takich powodów. Źli doradcy bardzo szybko mogą doprowadzić do upadku nawet największego biznesu. Pracę należy ułatwiać, nie utrudniać. Każde ułatwienie powoduje większą koncentrację na kliencie i w konsekwencji większą sprzedaż a to jest właśnie priorytetem w handlu. Niepokojące jest to, że zamiast pomocy można usłyszeć : Nie nadajesz się, po co podpisywałeś umowę, zwolnij się i idź gdzie indziej....itd.itp. Nie tak ma wyglądać współpraca, dzięki takiemu podejściu nigdy nie będzie nic dobrze funkcjonować. Mania wyższości jest bardzo zgubna i zazwyczaj bardzo szybko dzięki niej spada się w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do RB;Naogół głupie wypowiedzi na tej stronie śmieszą mnie,ale Ty mnie wybitnie wkurzasz.Skoro już nie pracujesz w firmie to nie masz prawa komentować naszych zastrzeżeń.Może nie miałeś do czynienia z GK i pojęcia nie masz jak wygląda paragon z np 10-ma pozycjami z rabatem.Co do umowy to nie wiem jak inni ale ja nie mam tam"lodejmowanie w pamięci ''-po to mamy komputery.Skoro już tu nie pracujesz to tez zadowolony nie byłeś,a teraz co,sentymenty Cie dopadły?To wracaj do firmy a nie ludziom ubliżasz.No chyba że Cię wylali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×