Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość SMT JYSK
Potrzebuje wiedzieć jaka jest gwarancja otrzymania pracy po szkoleniu, bo ze w trakcie trwania szkolenia jest praca i umowa to wiem!, Czy to prawda , ze JYSK mocno inwestuje w pracowników?, wynajmuje im mieszkania w trakcie szkolenia,?. Generalnie wszystko mnie interesuje.... nawet najdrobniejsze detale... Chetnie zdzwoniłbym sie z kims kto ma wiedze na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMT JYSK
CZY KTOS MOZE POMÓC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszeliscie o redukcjach etatu, bo u nas juz jedna osoba aut :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S.c to porażka, dzwonisz bo masz kłopot a oni zachowują sie tak jakbyś im przeszkadzał.. Wiele razy tak miałam, teraz dzwonie już wtedy kiedy musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do SMT JYSK- daj e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMT JYSK
Gościu podaję e-mail do Siebie mirek.edelwain@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W znajomym sklepie tez zwolnili etat. Nie da się we troje? od kilku miesięcy codziennie z wyjątkiem weekendów pracujemy po 3 osoby na zmianie, czy dostawa czy nie. Kogo to obchodzi? Nie ma indexów to wypad niepotrzebna para rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie paranoja ,ale skorio sklep ktory byl najlepszy w Piolsce moze pracowac na sklep ktory ma 5 tys obrotu i wygrac wycieczke do Rzymu to sprswiedliwe jest ? Smieszne i tak nsprawde to oni pracowali na nas na nasze biedniejsze sklepy ppozdrswiam P205... Jestesmy bez szans bo dzieki wam trzymaja nasze mizerne sklepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMT JYSK
mirek.edelwain@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt."dokladnie paranoja ,ale skorio sklep ktory byl najlepszy w Piolsce moze pracowac na sklep ktory ma 5 tys obrotu i wygrac wycieczke do Rzymu to sprswiedliwe jest ? Smieszne i tak nsprawde to oni pracowali na nas na nasze biedniejsze sklepy ppozdrswiam P205... Jestesmy bez szans bo dzieki wam trzymaja nasze mizerne sklepy usmiech.gif" Kompletnie nie wiem o co ci chodzi .Moze rozwiniesz mysl?Kto na kogo pracował?Kto be ,a kto cacy? A tak na marginesie - nasza załoga o tym konkursie z wycieczką dowiedziała się jak on juz ze dwa miesiące trwał .I nie tylko nasza.On chyba był tylko dla sklepów w zachodniej części Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakjej zachodniej Polski?byl dla wszystkich z calej Polski !!!!wiele sklepow nie przynosi dochodow i dobrze o tym wiesz bo co dziennie masz porownanie kto swiecil sie na zielono i na czerwono tylko w tym roku troszeczke sie zmienilo poniewaz otworzyli nastepny sklep gzie wiadomo ze indeks z zeszlego roku bedzie nizszy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
O czym wy tu towarzysze rozmawiacie ! to brzmi jak wymiana maili na meteorytowej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w sklepie z "zielonym" tabelkami. Szukuja nam redukcje. Taka nagroda za indeksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy piszecie! u nas od 2 lat zmiany dwuosobowe!!! trzy sa tylko w dostawe, weekendy i to i tak nie przez caly dzien. tak juz bylo dawno....i teraz czlowieku zrob koncept, obsluz, posprzataj...tak mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie sobie radzicie nawet w dwie osoby. A jak sobie radzicie - to mozna wam dokrecic srubke a wy jeszcze z usmiechem podziekujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mała popidówa to 3 osoby dadza rade. A my sklep z czołówki, zielono w tabelkach aż po oczach wali a z********ac za 2 osoby i tak trzeba. Jak nie bedzie zielono to ktoś zostanie zwolniony i trzeba będzie jeszcze wiecej z*********ć. ładna filozofia,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie prawo na to pozwala :) Toteż, rękawy zakasać i do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz swiecic sie i na rozowo-sraczkowo i przynosic z******te zyski albo mega straty. Kolor tabelki pokazuje jak się ma twój utarg do roku ubieglego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecznie w tyle
A ja mam takie pytanie. Do której macie zaplanowana prace a o której faktycznie wychodzicie do domu? U mnie zawsze było tak ze pracujemy do 21:15 ale wiadomo ze zanim sie człowiek rozliczy, zmianowy zamknie dzień bo sam wyjść nie moze, zanim sie ubierzemy, to te 15-20 minut ńie ma bata, wychodzi sie po czasie. Teraz cudowny Dzi Kej wcale nam zamknięcia dńia nie ułatwił, kasjer sie rozlicza fakt szybciej a ja sram sie w papierach i serio nie guzdrzac sie, znów wychodzę 21:30-35. Zmian nam przedłużyć pońoc nie można, i tak oto w miesiącu trochę sie uzbiera pracy za free..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 wg grafiku i tylko czasami wychodzimy 5,10 maksymalnie 15 minut później, ale to w wyjątkowych przypadkach. Często wychodzimy przed 20:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to macie generalnie wpisane pół godziny zeby zamknąć i ogarnąć. Ja mam wpisane na to 15 minut bo mamy do 21 a w tp do 21:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szew Wrzysztkih JYSKUW
Gąski Gąski do roboty a nie na forum o pierdołach pisać !!!!!!! tak Wam się powodzi że na internet stać ? zaraz upierdzielimy po etaciku na paru sklepach i cisza będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jego wice
Niby tak źle a luksusy są. Internety i zegarki i papierosy i jedzenie, oj chyba za dobrze płacimy prezesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schelp
GK czyli wielkie G, taki program to 10 letni chinczyk potrafi napisac. Niedopracowany pozbawiony wielu mozliwosci np funkcji kopiuj/wklej, w ogole gdzie jest kursor do cholery ? wejdz w zlecenie i juz z niego nie wyjdziesz itp błędów na 2 strony ale co tam kaske ktoś wziął a ty sie mecz człowieku. Klienci tylko sie smieja no i jest ich coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RB
Ad "Oprócz podpisanej umowy obowiązuje jeszcze prawo pracy. Co to znaczy : "... nadajesz się do skręcania długopisów" ?" Ile Ty masz lat człowieku, nie potrafisz przeczytać swojej umowy o pracę, jeśli uważasz, że robisz cokolwiek co wykracza poza jej zakres, lub jest łamane prawo pracy, to zgłoś to. Nie rozumiem w jakim celu pracujesz w tej firmie dalej, nic ci nie pasuje, wszystko żle, same problemy, trzeba stać na kasie, ogarnij się mamy gospodarkę wolnorynkową. Brak wam odwagi, odwage macie w przypadku anonimowości w internecie, ale jak przyjedzie DM to każdy chowa się jak mysz pod miotłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wy sami siebie nie szanujecie -zostajecie w pracy za darmoche , pozwalacie wchodzic sobie na glowe. To czy ktos bedzie was szanowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uizdonk
Wczoraj dostałem wymówienie. Myślałem, że to pryma-aprilis... pracowałem na 3/4. Jak to powiedział regionalny - Cięcia, cięcia. Wiesz... Cyferki muszą mi się zgadzać." Inne osoby u mnie na sklepie też teraz czekają z obawą na wyrok. Masakryczne w tej firmie jest to że jest na szkolenia, imprezy kierownicze, całą flotę samochodów (oczywiście dla tych na stołeczkach) i wiele innych naprawdę zbędnych rzeczy, ale już na etat za najniższą krajową niestety nie ma... Redukcja moi Kochani... Obyście nie podzielili mojego losu jak u Was w regionie krucho z pracą. No ale trzeba być optymistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wygląda stawianie na obsługę klienta. Albo jesteśmy śmierdzącym dyskontem (bo jesteśmy) albo udajemy ikea - z siermiężnym skutkiem , w przepoconych koszulach , z dwoma osobami na zmianie. Widzę ***** na niekonsekwencje w działaniu tej pożal się boże śmierdzącej firemki patykiem pisanej. z jednej strony cięcia , z drugiej - rozdwój się i roztrój bo my stawiamy na obsługę! Ludziku od tabelek - masz mózg ,czy twój nadszyszkownik eRem podaje ci jakieś leki? Sprawa druga - nie robisz nic , jestes bierny - nic nie zmienisz. Pogódź się z tym. Nie macie jaj ludzie , nie macie. Nawet do p*************ego związku sie nie chcieliscie zapisywac. To o co wam chodzi? A z************e aż wam garb wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do RB ! Oprócz odwagi każdy ma jeszcze rozum. Tylko gdzie podział się Twój ? Piszesz o gospodarce wolnorynkowej ! Człowieku ona może jest w każdym innym miejscu na ziemi, ale nie ma jej u nas ! To jest wolny rynek , ale dla pracodawców ! Nie odzywaj się tutaj, bo masz spore problemy z logiką. Żyjesz w świecie fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyglada rekrutacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×