Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Tak sobie weszłam na te forum z ciekawości , parę wpisów przeczytałam i cóż , przez chwilę myślałam że się pomyliłam i jestem na forum pepco . Wniosek jest taki : pracujemy w firmach - korporacjach z tzw "zachodnim kapitałem " a tu jest inny model pracy , na co innego jest kładziony nacisk itd. Pracownicy najniższego szczebla są niezbyt dobrze traktowani , rotacja duża , najlepiej awansować chociaż na kiero sklepu . Ale tylko czasem jest mi źle - wtedy od razu przypominam sobie mego ostatniego polskiego pracodawcę - i odzyskuję siły i chęć do dalszej pracy . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałem 8 lat w jysk. I mogę powiedzieć tylko tyle że każdemu odradzam . Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk . Zostawanie po godzinach za darmo bo trzeba inwentaryzacje zrobić albo ceny zmienić. Magazyny takie ze nie ma gdzie czego włożyć i stosy Reklamacji . Każdemu odradzam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynierrr
Jeśli nie masz swojego zdania,i zgadzasz się na wszystko co stwierdzą przełożeni,ta praca jest dla Ciebie.Wtedy będziesz fajny,będziesz miał dobrze.Sprawa wygląda gorzej,jeśli nie zgadzasz się z wszystkim czym kieruje się firma.Wtedy jesteś już najgorszym złem,trzeba się Ciebie pozbyć,uciszyć,bo jaki dajesz przykład pracownikom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Dżysk
Przepraszam, że tak z innej rury, ale może mi ktoś podpowiedzieć jak się uzupełnia PDP jeśli jestem zatrudniony jak sprzedawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z magazynierrem jak włazisz w tyłek i pracujesz harytatywnie to jest ok a jak sie upominasz o swoje nadgodziny to juz jest problem jestes nie wygodny wiec albo zamykasz usta albo propozycja nie do odrzucenia u mnie w regionie juz 3 dostało no i zanosi sie na wiecej, mam tylko nadzieje że ktoś sie odwarzy nasłac na ten burdel odpowiednie kontrole czego życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa pytania: 1. Po jakim czasie od rozpoczecia pracy jako sprzedawca mozna dostac awans na zastepce kierownika? 2. Czy siano jest z tego tytulu duzo wieksze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając to wszystko stwierdzam, że pracuję w innej firmie. Wszystko wam nie pasuje. Życzę powodzenia w znalezieniu pracy gdzie nic nie trzeba robić! powodzenia. Jakie zostawanie w pracy po godzinach? Każda Chwila którą spędzam w pracy dłużej niż jest to zaplanowane jest wpisywane w TP i dostaję kwit do podpisania. Wybacz albo jesteś frajer i ktoś czytaj Kierownik cię dyma albo pracujesz w łagrze a twój przełożony nie powinien kierować sklepem! Premie świąteczne małe, ile by cię zadowoliło? idź do biedronki zobaczysz ile dostaniesz. Nie rozumiem ludzi, którym nie pasują warunki a nic z tym nie robią. szukasz jeden z drugim czegoś ? nikt ci nie każe się zwolnić bo wiadomo jeść trzeba, ale czy czy złożyłeś choć kilka podań do innych firm między czasie? czy tylko płaczesz?, zabiegałeś kiedyś o podwyżkę? ale nie u kierownika który ci powie że nie da rady, bo on przecież ma więcej albo już ją dostał. Podstawa to zgrana załoga która się uzupełnia i normalny przełożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego. Może znasz odpowiedź na te dwa pytania które zadałem wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma minimalnego czasu, zależy jakie masz chęci i jak szybko ogarniesz. No i czy jest miejsce, bo jeśli jest stała, zgrana załoga to możesz ew. zmienić sklep. Dużo większe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koledze powyżej chodzi pewnie o nadgodziny do zapłaty.Jeżeli nie chcesz nadgodzin to nikt Cie nie wzmusi bo nie ma do tego prawa, w w firmie zawsze są oddawane i musi byc zgoda DM na (do zapłaty).Ale najważniejsza jest atmosfera i ekipa w sklepie. U nas jest fajna zgrana i kazdy zna siebie i wady każdego.Ale jesli trzeba cos zrobic to zostanie sie godz dłużej jesli mozna oczywiscie, bo zawsze moze sie zdażyć że sami bedziemy potrzebowali tej godziny. Wiadomo że firma jest koncernem i praca jest ciężka za pieniądze do dyskusji ale jesli nie utrudniamy sobie na wzajem pracy w sklepie mozna naprawde dobrze i w miare płynnie pracowac.bo jesli sklep działa dobrze i ekipa zgrana to żaden DM nie bedzie niszczył (maszynki) tylko ją będzie wspierał rozmowa itd. Tak jest bynajmniej u nas.Pozdrawiam wszystkich harujących w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak długo jeszcze będziemy znosić obelgi i poniżenia od klientów?I dlaczego nie możemy bronić i chronić godności osobistej? http://markety.okazje.info.pl/jysk/opinie/ Ostatnio miałem sytuacje,że pan zmieszał mnie z błotem,bo kolor pościeli Bonnie w gazetce i "na komputerze" jest inny niż w rzeczywistości.Wg niego to były kolory brązu i beżu... Pan w okularach jak denka od słoików.I jeszcze jeden przykład-klient wmawia mi ,że koc Syblad kremowy jest "bardziej łososiowy" Pan w okularach notabene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P001 nie dyskutuje sie z takimi klientami. A w gazetce jest chyba napisane że firma nie ponosi odpowedzialności za błędy . A co do obelg to norma, krzyczą tylko słabi ludzie,a żaden klient nie ma prawa podnosić głosu na nas. A hasło proszę wyjśc i wejśc i zacznijmy rozmowę od poczatku lub proszę nie krzyczeć bo krzykiem się nic nie załatwi zawsze działa.Cierpliwości i spokoju życzę wszystkim na sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tak cicho na forum? Czyżby firma pozwalniala wszystkich narzekajacych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magazynierr
A może już się znudziło pracownikom narzekać?bo nic z tego nie wynikało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry socjal, pewne pieniądze i fajne premie dla kobiet myślę że spoko ale facetów wykorzystują na maxa głównie kobiety , Sprzedawca który z magazynu nie wychodzi i taszczy paczki 40kg do zdenerwowanych klientów którzy nie rozumieją że każdy coś od niego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie premie . Jeśli IP jest liczony do premii no to my nie możemy nic zrobić jesli klient nie przyjdzie jedynie DWO jakos to trzyma. Jeśli za cały miesiąc harówki ciężkiej nas wszystkich dostajemy coś tam z 20% podstawy ijeszcze podatki itd.Ale dobre i to. Najważniejsze że atmosferka w sklepie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dalej sprzedajecie Art świąteczne? Czy na magazynie macie schowane? Była już informacja o kasie?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tak czytam i czytam A tu tylko narzekanie mi też dużo rzeczy w tej firmie nie odpowiada ale nie jest źle z tego co się orientuje w swoim mieście w innych sklepach jest dużo gorzej ale ja nie narzekam tylko pracuję a w między czasie szukam innej pracy a ci którzy tu piszą tylko ponarzekać niech coś z sobą zrobią bo znając życie nawet jednego cv nie wysłali żeby pracę zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooooj
Hej, pytanko szybkie. Czy każdy sklep dostał tyle ile miał dostać w konkursie christmas? U nas za mało powypłacali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wydaje mi się, że dobrze wypłacili. Ale za konkursy kasa nie jest dzielona po równo dla każdego pracownika. Kto w danym okresie przepracował najwięcej godzin ten dostaje najwięcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynak90
Cześć Napiszcie mi proszę, ile dostaje netto wygrodzenia na początek sprzedawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2200 brutto + ewentualne premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indeks paragonów wspomniany został . System premiowania tworzy firma. Premia to jest coś ekstra , bonus od firmy . Jeśli firma zechce to da ci kasę,bo sprzedawałeś np materace w środy dobrze albo bo w maju było ponad pół miesiąca dni słonecznych .Ty się do tego dostosuj .Pomyśl i się dostosuj .A wtedy premię będziesz miał za ten parametr....My mamy .Wystarczyło pomyśleć i się dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwww
Wspominaliscie cos o skandynawksim modelu pracy, a ten zaklada przede wszystkim zero stresu. Zero stresu i spokoj. Szwedzka kasjerka nie denerwuje sie ze ma juz w kolejce 30 osob spokojnie wolno kazdego obsluguje w swoim tempie - zero stresu. ale klienci nie krzycza nie skarza sie... jesli juz to z kierownikiem moga porozmawiac, list wysla do glownej siedzieby z prosba o wiecej kasjerek... Skandynawscy pracownicy maja czas na toalete, wypicie herbaty, czy krotka pogawedke... I nie ma mowy o zadnych nadgodzinach, wychodza do domu punktualnie i koniec kropka. Bo pracownik musi byc zadowolony ze swojej pracy i chetnie do niej wrocic nastepnego dnia. Dzwiganie ciezarow do skandynawksiego modleu rowniez nie nalzey. Nawet sprzataczka jesli jest sama nie odsunie kanapy bo do tego musza byc dwie osoby. Tam ludzie szanuja swoje kregoslupy i stawy. Czlowiek nie wol, ciezkich rzecyz nie moze nosic! Zmowcie sie, zalozcie zwiazek zawodowy pracownikow JYsk i walczcie o swoje prawa, o takie warunki pracy jak w skandynawii! Zaslugujecie na nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś123454321
Jak leci na ogrodach? I co sądzita o SUPER WEEK!? Pomysł godny złotej malilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za cisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza bo ogród trzeba przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×