Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Polać albo olać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fejsie wielkie pożegnania robią żeby ilością likeów zmierzyć swoją popularność nieudacznicy po SMT już wymiękają ale bardzo dobrze niech Ci co ten program tak propagują pomyślą trochę kogo werbują na kierowników.......Skończony program na SMT jeszcze o niczym nie świadczy trzeba jeszcze zapierd....ć i mieć jaja a nie sieczkę we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie? Jakie premie? Za beda 50 zł ? Za goldy około 70 ? 3 miesiące zap.... dolu i wielkie zero na koncie!!jakie premie taka firma- jedno wielkie zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie wrzucają co miesiac prognoz premii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo premii prawei nie bedzie. Oni dobrze to skalkulowali - że na tym stracimy. To beszczelne bydło robi co chce - ale czemu sie dziwic. Wasza biernosc jest porazajaca. Przypomne o uzwiazkowieniu w Danii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie po słabym marcu i maju premii prawie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co tam nasi drodzy dyrektorzy wymysla na rocznym spotkaniu. Jakies typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat niewiele dobrego wymyślili także teraz nie liczcie na więcej nie wiele się zmieni zapierdalać po dwóch na zmianie i nie narzekać oto motto tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typ: zabiorą kwartalną której i tak prawie nikt nie ma - to po co w sumie ma być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C*****o ale bojowo ha ha Kolejne wypowiedzenia w drodze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co by nie wymyslili , ode mnie zyczenia chuuu do d**y dla panów dyrektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ktoś coś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma być premia ale roczna ,oczywiście jeśli pobijemy indexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje premie 5 letnia. Dla wytrwalych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu też cenzura i wycinanie wpisów .... A można zawsze wykropkować część wypowiedzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny kwartał bez premii... No chyba ze te +/- 10 zł na osobę można nazwać premia.... śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre i 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kup sobie za tą dyszkę ciastko, kawę, loda czy inny chłam. Będziesz czuł(a) że firma dba o Ciebie i docenia Twoją prace!! Jyskowe lizusy powinny dostawać osobną premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie beda takie same tylko zmienia sie dla kiero i lidera( dodatkowe) napewno dojdzie produktywnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej i jak Wam sie podoba pomysł wspólnych szuflad? (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny pomysł! Zaoszczędzone 15 minut dziennie możemy przeznaczyć na obsłużenie 392736 klientów, ułożenie jednego regału więcej, rozładowanie 2 kartonów więcej z dostawy. Nobel dla meteorytowej! Geniusze! Ciagle zaskakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólna szuflada ok. Premie kwartalne poracha i wciskaja nam głupoty że miliony zarobimy. Impulsy, bedy i inne legolandy śmiech na sali. Dwie osoby na zmianie to standard najlepsze komentarze są klientów. Pan/i tu sam/a na tak wielki sklep? Ja mam tylko jedno pytanie i obsługujesz 5 klientów na raz... koniec jest taki że zostawiasz swoje obowiązki typu wózki, drobnice, dostawę, space jakieś "pilne" maile , reklamację i inne rzeczy a potem słuchasz od regionalnego dlaczego to nie jest zrobione albo dlaczego taki syf... ręce opadają . W pewnym momencie siadasz na kasie , ręce opadają a Tobie chce się płakać i patrzysz tylko w monitor kamer czy nikt nie kradnie bo przecież za ochronę też Ci płacą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólna szuflada ok. Premie kwartalne poracha i wciskaja nam głupoty że miliony zarobimy. Impulsy, bedy i inne legolandy śmiech na sali. Dwie osoby na zmianie to standard najlepsze komentarze są klientów. Pan/i tu sam/a na tak wielki sklep? Ja mam tylko jedno pytanie i obsługujesz 5 klientów na raz... koniec jest taki że zostawiasz swoje obowiązki typu wózki, drobnice, dostawę, space jakieś "pilne" maile , reklamację i inne rzeczy a potem słuchasz od regionalnego dlaczego to nie jest zrobione albo dlaczego taki syf... ręce opadają . W pewnym momencie siadasz na kasie , ręce opadają a Tobie chce się płakać i patrzysz tylko w monitor kamer czy nikt nie kradnie bo przecież za ochronę też Ci płacą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż tak źle, że bilety do Legolandu Jysk daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesrane ma ten,kto ma na drugą zmianę (zazwyczaj OM/OB) - rozliczyć dwie kasy i wyznaczyć winnych.Zazwyczaj ich nie ma. Ale bywa i tak ,że są.No i wtedy :"winni" są od paru godzin w domu.Mają swój wolny czas.A ja w ich wolnym czasie ,który mają dla siebie,dla rodziny dzwonię i szukam winnego manka.Dlaczego?Po co ten system zmieniano?Do tej pory dla pierwszej zmiany zazwyczaj udawało się wyłapać gdzie był błąd dość szybko i ustalić winnego,bo wszystko było na "świeżo". Jak zwykle za "dobrą zmianę" zabrał się analityk,który przekazał dane dalej i podjęto decyzje,które nic nie wnoszą oprócz kłótni między personelem. Ustal wieczorem pomyłkę 5 osób stojących na tej samej kasie! O to wam chodziło? Bo chyba nie o 10-15 minut kasjera z 1 zmiany,który miał na świezo w pamięci ,co mogło być nie tak i jakby co to dzielił manko z tym co razem z nim/nią był. Teraz NIKT się do manka nie przyznaje.... Poraża mnie ,że zmiany na sklepach wprowadzają analitycy. Analiza jest wspólna dla setek sklepów,a przegięcia są na kilkunastu.Zmiana na gorsze uderza wszystkich ,a nie tych najbardziej winnych. Tak jak i z rotacjami ,lewymi zwolnieniami, zwolnieniami wekendowymi ,regulatorami magazynowymi walczącymi o BED(przyjrzyjmy się tym konkursom ,a raczej STAŁEJ pierwszej 10-20),czy SAO(proszę o wprowadzenie kubatury rzeczywistej powierzchni magazynowej do systemu wysyłania towaru +powierzchnia półek) i regulacjami wynikłymi z braków z DCR sięgającymi w ostatnich czasach wyżyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podoba ze nie trzea sie rozliczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.06.2017 16:14 brak wpisów, cenzura, czy super działający portal????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie !! Sprawa jest prosta! Macie szczęście pracować na sklepie przynoszącym premie - to się starajcie. Pracujecie na sklepie "bezpremiowym" to mam to w D.. i nic nie robię!! A maile od regio ... haha ..!! Tak jest, że punkt siedzenia zależy od punktu widzenia. A kto nie sprawdza dostaw (mam gdzieś wytyczne "geniuszy") ten sam sobie jest winny!!! Karton nierówny kartonowi !!!! Czasem na plus - w większości na minus!! A te ich audyty do DCR - bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×