Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Planogram poscieli, a tuż za nim tekstylia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach pomyśleć co jeszcze wymyśla. Chyba sobie nie zdają sprawy jak jest ciężko to wszystko ogarniać przy tak małych zespołach. Jedna osoba robi za 5 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwyżki są za-budżetowane. co oznacza że DM wie jaka kwota jest na sklep. Kwota ta jest podzielona na pracowników. DM poinformował SM kto i ile dostanie. Jeśli masz w porzo kierownika to Ci powie ile dostaniesz. Większość dostanie około 10%, chyba że Twojemu DM-owi jakoś specjalnie włazi kierowniczka w d.... to pewnie ona dostanie więcej, a pozostałym zostanie po 5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowanyjyskiem
sprzedawca conajmniej 2700 brutto w wiekszych miastach robota zj****a, weekendy w pracy.. dwie osoby na zmianie a teraz skrecanie mebli przygotwanie sezonu meblowego w dwie osoby do tego obsluga klienta a a miedzyczasie planogray kogos na górze zdrowo p****ało.... jesli nie bedzie znaczacych podwyzek conajmniej 200 na glowe to ludzie beda ochodzic.... juz lepiej isc do monopola za troche mniejsze pieniadze niz do tego smrodu robic za 5ciu za te smieszne kwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 zł to nie jest znacząca kwota... chyba ze na rękę. Bo za taka prace powinni co najmniej 300 zł na rękę dawać. Za to co robimy i ile żył sobie musimy codziennie wypruwać żeby te ciołki u góry były zadowolone z indeksu.... a jak coś nie idzie po ich myśli to zje*** dostajemy ze nic nie robimy. Kpina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A system premiowania się zmienia? Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jakich my tu podwyżkach w ogóle dyskutujemy? Pracuję tam już blisko 7 lat i tylko raz dostałem podwyżkę w kwocie...50 zł. 7 lat i 50zł. przy dziennym obrocie sklepu na poziomie 12-16 tysięcy. Teraz jeśli takowe będą, to zapewne w podobnym przedziale. Na więcej nie ma co liczyć. I nie ważne czy to Warszawa, Kraków czy Kutno. Ważne że dzisiaj Jysk Day wiec cieszmy się chwilą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe dlaczego Jyskowy HR się sypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kvitikulen - ja pracuje 3 lata i podwyżki były już 2 razy. Jeśli dostałeś od 7 lat tylko jedną 50 zł, to coś z Tobą jest nie tak. Wg zarobków sprzed 7 lat pewnie Twoja podstawa to około 1350 brutto ;-). Pensje sprzedawców w dużych miastach to nie 2,7 tyś, bardziej 2,4-2,5 tyś oczywiście brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak podwyżki będą po około 200 zł ale dopiero od listopada, także na dwa miesiące jesteśmy wydymani najwyraźniej w jysk każdy grosz sie liczy. Firma chyba robi wszystko żeby pozbyć się pracowników jeszcze trochę to te nasze dyrektorki będą z********ac na sklepie. A to co chucherko wymyslilo z urlopami woła o pomstę do nieba, niech się teraz weźmie za robotę na sklepie to schudnie a nie tylko żre i żre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Magazynuuuu
Tak źle a tak niedobrze.Typowy polak.Wiecznie nie zadowolony.Zamiast zmienić pracę,bo przecież tutaj jest strasznie.Woli płakać i żalić się na forum jak mu jest źle.Aha i nie jestem żadnym kierownikiem i valuowcem.Również uważam że nie wszystko jest idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ł
To po co wchodzisz na to forum ćwoku? Jak Ci dobrze to to siedź w krainie kucyka i tęczy! I bądź happy! Nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekunek wypełnił jakieś debilne testy i teraz myśli, że zostanie kierownikiem!! Firma i tak Cię wydyma!! Albo będziemy dbać o swoje i nie zgadzać się na wszystko co chcą, albo przyjmujemy wszystko jak leci i zostajemy korporacyjnymi ku...mi. Staraj się staraj to dostaniesz dychę na ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dziale hr zostal juz sam dyrektor? Co do podwyzek to jestem bardzo ciekaw jakie to beda kwoty. Nie spodziewam sie kokosow dla sprzedawcy, ale te 250 brutto to minimum wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od nowego roku więcej etatów na sklepach ( nieznacznie ale więcej ) i podwyżki około 200 zł brutto. nie oczekujcie na nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Top Gun dla małych karierowiczów. Co za czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy dowiemy sie o systemie premiowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O systemie premiowania dowiesz się za jakieś 3 miesiące, kiedy zobaczysz czerwone pole z napisem brak premii. Najwazniejsze ze teraz sklepy sa kosmicznie przygotowane do nowego sezonu i kazdy liczy na zielone indeksy. Reszta chyba nie wymaga komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na co ty liczysz? System premiowania bedzie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie do końca taki sam. Chcą wprowadzić dodatkowy parametr, np. wysokość paragonu. Jak nie będzie zielony to ewentualna premia będzie mniejsza lub nie będzie wtedy przysługiwać. Taki myk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest premia bo nie widziałem jak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego opiekun magazynu i biura nie ma żadnego dodatkowej premii przecież też prowadzą zmianę tak jak kierownik i zastępca otwiera sklep i zamyka i w ogóle odpowiada za cały sklep. A może mogliby by wprowadzić tak jak we wszystkich większych sieciach płatność z niechorowanie rozliczne co miesiąc, koniec roku finansowego się zbliża a my nadal nic nie wiemy jak będziemy mieć system premiowania to tylko w jysku chyba tak się traktuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe opiekum biura i magazynu mieliby miec premie jak kierownik hehe dobre hehe. Za brak odpowiedzialnosci? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Kubiś
Może ktos mnie oświeci i odpowie po co jako OM/OB mam wypełniać testy Tomasza i Kubisia? Ale tak na poważnie,bo nie wiem jak do tego podejść - to jakas łapanka na ewentualne talenty ,parametr ewentualnej podwyżki(o moja naiwności!) czy też firma postanawia trochę kasy w koszta wpuścic? Ktos coś wie ,ale tak naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał ktoś już informację o podwyżce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System premiowania się sprawdził (dla zarządu i reszty "dyrektorkow") wiec pozostaje bez zmian.... czyli możemy zapomnieć o jakichkolwiek premiach, chyba ze dla kogoś podział 500 zł na 8 osób raz na 3 miesiące to premia... Czas spadać. Podwyżek pewnie tez nie dadzą, będą się tłumaczyć ze nie ma z czego ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak zasady premiowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jakie zarobki są na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początek to gorsze od innych sieciówek i pracujesz w 2-3 osoby na zmianie a zajecia masz na 6 osób. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×