Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Nie biegac - robic swoje bez biegania i spinki. upelnie tak samo jak pracują w Danii. Nie dajce z siebie zrobic murzynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, a co to się tam w Warszawce na Towarowej dzieje, ponoć już cztery osóbki pomachały Gąsce na do widzenia ;) Na Głębockiej nie lepiej. Coś się nam najlepsza sieć NA świecie zwija, Ania za słabo HRrzy czy co :)))) U mnie brakuje tylko sprzedawcy-magazyniera, cztery osoby jak by bry kły to trzeba by budę zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim regionie odeszlo w ciągu 2-3 miesiecy jakies 7 osób. Zawijają się bo ile można czekac na podwyzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ktoś odważny się znajdzie i na rocznym powie co boli gąskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na roczne jadą ci, którzy akurat na biedę nie narzekają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rocznym bedzie za pozno. We wrzesniu nastepny sort doswiadczonych pomacha pa pa. tylko teraz grubiej niz rok temu, bedzie bez zmian w premiach, podwyzki na poziomie 50-100 brutto dla sprzedawcy... gdy OM i SM dostają już 2/3 tego co biora w innych firmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za miesiąc 10 lat w Jysk. Czekam tylko na 2 500 od firmy Jysk za przepracowana lata.Nowa robota juz nagrana pn-pt w systemie zmianowym.Znam grafik,praca co drugą sobotę,niedziele wolne. Czy to tak duzo? Dziękuję za te lata .Dłużej się niestety nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli odejdę po 2 miesiącach kwartału dostane kwartalną za ten okres proporcjonalnie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Cale 3 miesace musisz przepracowac. Wez l4 albo zalegly urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz pracowac 3miesiecy zeby dostac kwartalna, dostaniesz tyle kwartalnej ile przepracujesz. Wiem z doswiadczenia w moim sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie regulamin premii kwartalnych. Jak byk jest napisane ze ttzeba przepracowa pelny okres rozliczeniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie poczytaj ze zrozumieniem jezeli ktos nie zostanie zwolniony dyscyplinarnie, to dostanie premie "matole"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ,nie dostaniesz- premia kwartalna jest jak wskazuje nazwa za kwartał . Nie można wypłacić jej za 2 miesiące bo nie wiesz czy w 3 miesiacu sklep nie poplynie na obrotach albo regulacjach i wtedy osoba która się zwalnia w 2 miesięcu dostaje a reszta załogi nie bo popłynela w 3miesiącu proste że tak nie może być nie jest to chyba skomplikowane zresztą regulamin mówi o tym jasno . I ktoś kto pisze ze jest inaczej jest ładnie suknie ty . Jeśli wypowiada się też na inne tematy to biorę poprawkę na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś coś wie na temat premii jak to będzie wyglądało od września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten od " matola " to pewnie lizodup fejsbookowo jyskowy. Jesli nie potrafisz czytac prostego regulaminu to wspolczuje twoim wspolpracownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sklepie jak na sklepie ja pracuje na magazynie glownym meble i inne artykuly wrzucam recznie sam bo malo kto pomaga chyba ze kumplom i nie narzekam dziennie ok 6ton wiec nie wiem na co narzekac albo chce sie pracowac albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już widzę jak na rocznym jaki kolwiek kierownik się odezwie hahaha swojej d**y pilnuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To odezwij sie sam na gsm do regionalego albo jak dyro przyjedzie. Miej jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Wy chodzicie na te gsmy, asy, i inne magazyny ??? Za pięć dych dawać d...y to jest śmieszne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U was tez kazali przyczepić na witrynie plakat o aplikowaniu na sprzedawcę do jyska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowe etety na sklepy? Prima aprilis juz byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to mega-pomysł regionalnego - niby taki straszak dla pracowników. Zobaczcie ile mamy CV !! Jak się nie podoba to wypad !! U nas tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wiedza co się swieci po "premiach" kwartalnych i po całym roku finansowym. Podwyżki zapewne będą (o ile będą) śmieszne i nieodczuwalne, tak na zamknięcie buzi pracowników. Słyszałem ze w kilku sklepach wiszą ogłoszenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki mają być dla wszystkich. W jakiej wysokości - to już zależy od budżetu regionu i dobrej/złej woli regionalnego w porozumieniu z kierownikami sklepów. Tyle, że podwyżki nie od września, a zapewne od listopada. Pytanie kiedy dowiemy się o naszej indywidualnej kwocie "podwyżki"? W najgorszym wypadku doczekamy do premii świątecznej i zabieramy sanki z tej firmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik JYSK
Ile waszym zdaniem,powinien zarabiać sprzedawca na pełny etat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOAOIAJ
dziś odeszłam z Jysk:), pierwszy raz od zatrudnienia jechałam tam taaaka spokojna. Moje odejście nie zrobiło na kierowniku najmniejszego wrażenia. Koleżanki i koledzy byli zdziwieni, a mi było ich szkoda, mieli tyle pracy.....nową pracę znalazłam i za kilka dni zaczynam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie czemu kiero z 207 się zwolnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie czemu kiero z 207 się zwolnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla pomysłodawców.... dwie kampanie do zrobienia w ponoedzialek( bo wtorek wolny a gazetka wyjątkowo od środy wchodzi) plus VIP day plus skręcanie mebli.... ja się pytam kto ma to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze inwentaryzacja i zmiana planogramu na pościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×