Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Mody22
TAJNY NA MATERACACH!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkp2
A skąd to wiesz - w niektórych sklepach już zmienili na połówki. I co mają jeszcze zwalniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volter22
max 3 osoby na zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach oszczędności będą cięcia etatów-zwolnień nie.Ale kto zechce pracować na pół etatu za pół pensji,pół wymiaru urlopowego i połową stażu pracy????Firma twierdzi że to "przejściowe" ale nikt nie wie ile to przejście będzie trwało.A jeśli dojdą do wniosku ze takie rozwiązanie jest dobre(wiecie że prowizorka trzyma najdłużej ) bo przecież nikt się sam nie zwolni(przynajmniej do czasu aż nie znajdzie czegoś na cały etat.... Ja już się rozglądam za pracą bo przecież nie będę prcowałą na pół etatu i to jeszcze tak jak firma sobie zażyczy czyli od 12-18 czy jakoś tak?! Niech lepiej obniżą ceny art.bo są już niebotyczne... no i dzięki za info o tajnym :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volter22... mylisz się ...nie 3 osoby na zmianę tylko trzy osoby na cały dzień tzn.1 1/2 na zmianę :)))) uwierz mi damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorette
witam, a to już przesądzone z tymi etatami? i czy wszyscy będą przechodzić na połówkę? a co z tymi na okresie próbnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feqfgwerg
pracowałem było nuuuuuuuuuuuudno i tak jakos nie interesujaco./...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cięciami etatów to już pewne ale jeszcze nie wiadomo kiedy-najprawdopodobniej od lipca a na pewno w sierpniu.Nie jest też powiedziane że wszyscy dostaną 1/2 etatu.Jest to uwarunkowane ilością ludzi na sklepie ,indeksem sprzedaży no i decyzją regionalnego ile etatu chce zaoszczędzić.Ale tak czy inaczej cięcia muszą być :( na sklepie nudy straszne na sklepie-nie myślałam że doczekam takiego stanu że sprzedawców będzie więcej niż klientów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
no JAKIE CENY TAKI RUCH !!! powodzenia z tymi półetatowcami dopiero bedzie burdel a kto dostawy bedzie przyjmował i rozładowywał ? w tym czasie ciął cerate i towar wydawał ? pewnie kasjer zamknie na 5 min sklep pojdzie na magazyn załaduje bruxele na wozek zawiezie klientowi po samochod rzuci i wroci obslugiwac innych. O tej firmie zle sie w mediaach nie mowilo ale zmierza wlasnie do takiej sytuacji a wtedy bedzie juz reakcja lancuchowa kierujaca sie w strone dna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vxd...tez sobie nie wyobrażam pracowników na pół etatu i ogarnięcia całości żeby to jakoś funkcjonowało :( Już widzę jak będzie wygladała obsługa tajnego :D Każdy będzie patrzył na zegarek i wypad do domu...Może na początku tego chaosu będzie wszystko szło siłą rozpędu ale na dłuższą metę nie widzę tego.A co będzie jak 2 osoby w tygodniu złożą wypowiedzenie(bo znalazły pracę na cały etat)?!Czy taką wersję dopuszczają nasi pracodawcy??Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać bo łeb mi pęknie od kombinowania....ale przecież nie my jesteśmy od decyzji i organizacji ,my jesteśmy tylko (albo aż) siłą roboczą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to prawda z tymi etatami, to ja się zastanawiam który z facetów mając na utrzymaniu np. rodzinę zechce pracować 1/2 etatu. Pieniądze już teraz są dziadowskie, a co dopiero na pół etatu. 3 osoby na sklepie, niech jedna weźmie urlop na żądanie, druga na dziecko i co? Jeśli to wszystko prawda to niezłego samobója sobie strzela firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I będzie że źle zorganizowałeś czas pracy ( lub Twój Kierownik) :-)) bo mogłeś(-aś) przewidzieć że ktoś weźmie Urlop na Żądanie lub L4 i tego dnia wpadnie Tajny klient + Pani (Pan) audytor(ka). Jaja ....... Nie licząc dostawy tego samego dnia no i SiS- TAK JEST TERAZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co będzie później? ..............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkompletowana amanda
jacy wy jesteście podatni na plotki. Ktoś wam oficjalnie powiedział o redukcji etatów? Wymyslił jakiś mądry że wszyscy na pół etatu będą pracować a wy się tu podniecacie. Ruszcie głowami że to nie możliwe. Albo jak juz macie taka wyobraźnie to pomyślcie sobie że pewnie DM, RM też dostana połówki? Znowu ktoś odwrócił uwagę od tematu bolączek puszczając plotkę a wy łapiecie się na to jak muchy na lep. Po co się stresowac na zapas? Jeśli pstanowili zmniejszyć etaty to i tak to zrobią a to że reszta po zdaniu dopisze co im sie wydaje tylko nam wszystkim szkodzi a w niczym nie pomaga. Więc głowy do góry i nie wymyślajcie tylu plotek bo sami się nakrecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! Nowy jestem tutaj, pracuje już jakiś czas w bajkowej krainie Larsa. Na dziś mam tylko jedno pytanie może ktoś jest bardziej zorientowany w temacie. Kto odpowiada za fatalną dostępność ogrodówki w połowie sezonu ? Osobiście nie miałbym nic przeciwko, żeby ten cwaniak się ujawnił i powiedział "spierdoliłem sprawę, przepraszam" A następnie jeśli dysponuje chociaż resztkami honoru powinien odejść z roboty, której właściwa organizacja go przerosła. Chyba że to celowa strategia marketingowa, która ma uzasadnić brak premii i cięcia etatów, bo takowe już się zaczęły, jeśli ktoś nie wierzy w to że będą, to fakt takowy już ma miejsce. Jeszcze jedna sprawa może coś ktoś wie o nowym kierowniku regionu East 1 ? Nie miałem przyjemności ale ponoć ten Radzio to w Ostrowcu bez wazeliny do pracy nie przychodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mody22
Żle się dzieje w państwie duńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
MODY za przeproszeniem gówno mnie obchodzi co sie dzieje w państwie duńskim sie chłopie martw o państwo polskie co byś miał do gara swoim dzieciom włożyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkompletowana amanda...to nie plotki.U mnie na sklepie 3 osoby odstały 3/4 etatu.Tak więc to już realia.1/2 etatu będzie przypuszczam sporadycznie ale nie wykluczone.Faceci z 3/4 etatu już rozglądają się za pracą więc niedługo widmo zwolnień zagości na naszych sklepach. A dupek który odpowiada za takie zorganizowanie sezonu ogrodowego -mam nadzieję że już nie pracuje.Nie musi się ujawniać i nie potrzebuję jego zasranego PRZEPRASZAM bo to mi premii nie wróci i indeksu wstecz nie poprawi.Wczoraj mogliśmy sporo zarobić bo pojawił się klient na 2 pawilony Samo ale potrzebował na już...więc dupa-dostępnośc tylko po wpłacie zaliczki i oczekiwaniu przynajmniej tygodniowym :( Żal,żenada i czarna rozpacz... Może ktoś otworzy własną konkurencyjną dla Jysk firmą i przygarnie wszystkich tak wspaniale wykwalifikowanych sprzedawców?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_jyskowiec
Witam Każdy tak narzeka narzeka a może by poprostu nie otwierać sklepów przez pare dni i dać im do zrozumienia z kim mają do czynienia:) mysle ze jak by dania zobaczyła co sie w Polsce dzieje to też by inaczej zareagowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_jyskowiec
Polska by wtedy nie robiła obrotów tylko miała straty to może by Ci z góry troche sie obudzili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzony
witam. odnośnie zmian od września to: zredukują ilość regionalnych i będą pracować na pół etatu skody mają zamienić na Smarty zmniejszą ilość kierowników na sklepie do 1,5 etatu wszyscy w gdańsku pracują na pół etatu i zabiorą im klimatyzację w radomsku towar pakować na palety mają osoby z biura a na sklepach w wejściu postawią ladę i sprzedawać będziemy za lady, klient nie wchodzi do sklepu mówi co chce i sprzedawca przynosi towar na ladę MEGA OSZCZĘDNOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski4
ty linus vel....coś tam,ty może najlepiej poszukaj pracy jako grabaż,kopiąc doły na cmentarzu nikt ci nie będzie przeszkadzał. Też nie jestem zwolennikiem polityki firmy,każdy widzi z się źle dzieje,ale sprzedawca jest po to by sprzedawać,jeśli godziłeś się na pracę w tej firmie to byłeś chyba w pełni świadomy że kontakt z klientem to podstawowy obowiązek,wiec do łopaty....drogi kolego. A co do redukcji etatów,to już się zaczęło,u nas 2 osoby prawdopodobnie odpadają,wiadomo w pierwszej kolejności lecą osoby z umową na czas określony,i te najsłabsze,część załogi zacząła sobie już szukać innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiedzony...pomysł na sprzedaż zza lady jest niezły:) Chciałabym zobaczyć minę klientów(jakby ta idea weszła w życie) Paluszkiem by pokazywali co chcą bez noszenia piachu na wykładzinę,rozwalania opakowań i robienia spacerów po sklepie bez celu :D Prawie jak apteka :D Regionalni nie zmieściliby się do smartów a co najgorsze nie wyżyliby za te pieniądze które by zarobili...No i nie chciałabym przyjmować dostawy pakowanej przez biuro :( No chyba że palety będą opisywane imiennie a wtedy nie odpuściłabym pisania skarg na pakowanie towaru(oczywiście ze następstwami) itd :) zemsta jest słodka A tak poważnie to jestem przerażona tym co się dzieje - jakoś przyszłość do niedawna jakoś sprecyzowana teraz już bardziej niewiadoma.Pora ruszać za chlebem-może do Danii?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski to albo taki ciemny jest, albo to kierownik, który za bardzo się z "values" utożsamia, weź człowieku zejdź na ziemię.Gdybyś musiał codziennie pakować po 50 szlafroków, śpiworów itp rozwalonych po całym sklepie przez jakichś ćwiećinteligentów, to nie wiem czy byłbyś z tego taki zadowolony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
Smutno na to wszystko patrzeć,:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyssskku
Hej coś mi tu nie pasuje to po jaką cholercie otwierali kolejne sklepy i to jescze Hypera???!!! Przecież takie decyzje typu zwolnienia ciecia etatów to nie jest decyzja do podjęcia w tydzień czy nawet w miesiąc, a pozatym to jestem ciekaw ile osób pracuje w dani na sklepie ? Albo weżcie sobie takie Radomsko po co te wielkie magazyny przeciez nie po to inwestowali tyle kasy żeby teraz polowe ludzi zwolnić i już! Niech zatrudnią sobie konkretne osoby na górze czyli od reklamy logistyki itp. to sklepy będą zarabiac bo przecież w handlu każde gów... mozna sprzedać tylko musi byc reklama! Wyciąć połowe góry i bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
Jak to jest, że w tym samym mieście otwierają drugi sklep zabierając utargi temu pierwszemu i potem to już cięcie etatów zwolnienia brak planów co ta nasza "góra" kombinuje????????????? prawie jak z archiwum x a regionalni nabrali wody w usta i..................cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×