Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość tajny
O zgrozo a u nas tajny w kiblu :O:O:O i jak z tym zyc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm24
tajny na koldrach/poduszkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
budzet obcieli bo przeciez kurwa musza byc nowe akryle na ceny bo po co stare ? mebli mniej niz polowe mamy skrecona nie spiesze sie bo i po co wpadnie ekipa skreci na odpierdol i bedzie git. Co do tajnego to wystarczy jak sie POLEPSZYŁA obsluga tajnego....ponad3/4 sklepow nie podeszlo do tajnego w ciagu 3 min bo kurwa jak sie pytam jak 2 osoby na zmianie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CH.W.D.L.L.
YEBIEMNIETO - popularny w Polsce odłam filozofii zen i radze sie stosowac do tego jak bedziecie mieli jakis dylemat w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związek
TK to widzę jak z tą mgłą w smoleńsku coraz ciekawsze teorie....hahahaha życzę zdrowia na bani przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CH.W.D.L.L.
hmmmm wypowiedz bardzo wyczerpujaca.Kazdy ma swoja kolego(koleżanko) wiec jesli masz cos madrego do powiedzenia,to chetnie cie wyslucham.Nie wszyscy musza sie zgadzac z tym co inni pisza na tym forum,ale jesli juz krytykuja,lub oceniaja to niech chociaz sie troszke sie postaraja i skorzystaja ze zwojów.Wiec mam prosbe...jak masz powiedziec cos glupiego to morda.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskjyskjysk
tajny na meblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikozja
tajny na zasłonkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikozja 2
Tajny na zasłonach prysznicowych! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze na koniec perełka. Po burzliwej wymianie zdań przy przyznaniu mi kary nagany, na koniec zapytałem regionalnej: "Dlaczego mnie nie zwolnią?" Jeśli jestem takim złym pracownikiem, to co ja jeszcze robię w tej firmie? Odpowiedz: "Bo jesteś wartościowym pracownikiem" ??? Rozumiecie coś z tego? A jedynym moim przewinieniem jest to, że otwarcie krytykuje firmę i mówię to co myślę, więc zawsze znajdzie się paragraf i dla przykładu trzeba mnie ukarać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluś
SPIERDALEJTA LUDZIE A tak poważnie, jest mi przykro jak od pewnego czasu zaczęło traktować się pracowników firmy JYSK. zwalnia sie pracowników z kilkuletnimi stażami, którzy wiązali jakieś plany z Jyskiem, którzy planowali długoterminowe kredyty itd. Nie wiem gdzie podziały się wartości przekazane przez Duńczyków,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkp
Tak pora sie ewakuowac z tej firmy, moze jak sie zaczan duże rotacje znów zadzwoni Lars i się spyta co sie dzieje, kilka lat temu podobno dośc szczegółowa sie wypytywał czemu tylu pracowników odeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buzz
Ten kto pracował w Jysk od kilku lat pamięta w miarę dobre czasy....więc ciężko mu będzie wmówić,że teraz jest o wiele lepiej. Jeśli nie chce poddać się dobrowolnie procesowi zreformowania, jeśli nie będzie przyklaskiwać, jeśli nie daj Boże zacznie wyrażać swoje opinie....nie ma dla takiego niewiernego miejsca we "wspaniałym" koncernie. A to,że wypruwało się żyły, cóż..... Ci którzy wdrapali się na wyższe szczeble " kariery" w Jysk najczęściej w jakiś dziwnych okolicznościach martwią się o swoje kredyty... Chcesz mieć za co jeść i spłacać zobowiązania - stań się kopią np. DM tylko nie zbyt wierną aby nie poczuł się zagrożony, przestań szanować kolegów, zacznij poniżać. Módl się do logo firmy, poproś o obniżenie podstawy wynagrodzenia....a nóż widelec pozwolą dalej wylewać ci pot na niebieską wykładzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjemcikaszke
tajny na kwadraciakach u nas!!!.pilnujcie się.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was przyszedł mi swietny pomysł może przy okazji ciecia etatów polaków pozwalniać zatrudnić3 made in china oni bedą jeb....ć za 20 etatów miska ryży i wody(po co bony zywnościowe) swietna sprawa tk nie trzeba bo premi nie dostaną gorzej z dm jak sie dogadaja może na migi?co do P253 masz racje beda cię gnębić poematy z nagan bedziesz dostawał(może książke wydasz) co do hr to oni i tak swoje wiedza masz pracować modlić sie do gaski i prosić o wiekszk skuteczność w impulsach( jak sprzedaż imp. średnia wyrobiona niedługo może jakieś lepsze gadzety bedziemy sprzedawać wibratory lub dmuchane lalki).Głupota ludzka nie zna granic.pozdrawiam region lubelski i trzymajcie sie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas był normalnie tajna na karniszach ale nie wiedziała jak wygladaja wiec wzieła masażer do głowy.serio kołdry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CH.W.D.L.L.
MASAŻERY........hahahahaha smiechu warte......Ja p...ole masazery do zrytych gdanskich baniakow by sie przydaly.Bardziej na glowy niz do .... brakuje jeszcze,ze impulsem bedzie szczotka do kibla price star...... ''Zachecam do kupna szczotki do muszli klozetowej,ktora znakomicie zetrze gowna wszelkiej masci z pani kibla"tzw.transakcja wiazana.Tak to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Masażer już okazuje się "hitem":) Wogóle sie to u mnie nie sprzedaje. Torby były , rolki były , może teraz frytki albo cola;) Tajny ? Jaki tajny - tu się meble skręca ,Bo wielki brat patrzy. Juz za chwileczkę wyrosną sciany dzialowe tworząc po raz kolejny wielki pierdolnik do ktorego dojsc nie mozna nie zawadzając o stojak z impulsem. A potem zima , jyskowe - świateczne bzdety , potem wielki SALE itd itd. W miedzyczasie ,moze dojda jeszcze jakies nowe procedury na kasie - np - pisemna zgoda kierownika regionu o wyjscie do toalety (oczywiscie zaautoryzowane karta pracownicza i dokladnie i szczegolowo wytlumaczone co jak i dlaczego tak dlugo robisz kupę narazajac firmę na straty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Masażer już okazuje się "hitem":) Wogóle sie to u mnie nie sprzedaje. Torby były , rolki były , może teraz frytki albo cola;) Tajny ? Jaki tajny - tu się meble skręca ,Bo wielki brat patrzy. Juz za chwileczkę wyrosną sciany dzialowe tworząc po raz kolejny wielki pierdolnik do ktorego dojsc nie mozna nie zawadzając o stojak z impulsem. A potem zima , jyskowe - świateczne bzdety , potem wielki SALE itd itd. W miedzyczasie ,moze dojda jeszcze jakies nowe procedury na kasie - np - pisemna zgoda kierownika regionu o wyjscie do toalety (oczywiscie zaautoryzowane karta pracownicza i dokladnie i szczegolowo wytlumaczone co jak i dlaczego tak dlugo robisz kupę narazajac firmę na straty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczotka do kibla jest ok. bardziej przydatna niz masażer :D trzabylo dzis odpowiedziec na meila DM ze to zarąbisty temat na kase :p jeszcze sedes na kase i kasjerka pokaze szczote w akcji! bedzie schodzic jak buleczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussan
czy jak tak sie nanarzekacie to wam ulzy? kazdy z nas chodzi do pracy z własnego wyboru, koledzy nikt nie trzyma tu nikogo na siłe. do pracy idziemy na 8 godz , pewnie ze nie jest łatwo,ze trzeba pracowac ,ale wkoncu po toidziemy do pracy.,totak samo jakbyscie pracowali na produkcji na tasmie, 15-20 min przerwy i praca,praca ,i do domku, no a jakby sie chciało popracować 4 h i reszte miec labe, no niestety to nie ten adres,tu mamy ciezkaprace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Sussan - to oczywiste ,że do pracy idzie sie pracowac. Każdy z nas tylko chce odpowiedniego traktowania i docenienia - wszak jesteśmy ludzmi i jak cywilizowanie ludzie i w cywilizowanych warunkach chcemy pracowac. Z takim mysleniem jak Twoje - niczego nie zmienimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
sussan mylisz prace bo praca na tasmie to co innego jak na sklepie. Na tasmie robisz swoje i idziesz do domu i robisz ciagle to samo. Na sklepie robisz milion roznych rzeczy obsluga klienta, wykladanie towaru, kasa, sprzatanie sracza itp, na dodatek moj sklep jest w miescie do 50 tys mieszkancow i widze niektorych ludzi na miescie i sie patrza dziwnie, niektorzy zaczepiaja i pierdola ze dlaczego im sie plyty w meblach wykrzywiaja czy poduszki zbrylaja po 1 praniu itp. Za zawracanie dupy w czasie wolnym firma za to nie placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CH.W.D.L.L.
a poza tym to nie jest praca tylko hobby.....bo za prace sie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski4
te masażery do bani,kto to ku....wa wymyślił....,skuteczność 0 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkp
nikt nie narzeka na ciezka prace tylko na to jak ona jest zorgnizowana-tzn ostatnimi czasy firma nie umie jej zorganizowac w ogóle, 1. jaka efektywnośc kolezanko susan przyniesie redukcja etataów? kto i jakei korzyści z tego bedzie miał? 2.co się stanie z pieniędzmi które zostaną po tych zredukaowanych etatach? 3.czemu firma co jakis czs nie przeprowadzi rzetelnych ankiet co nam sie podoba a co nie w kwestii organizacji pracy itp. 4.czemu sami nie mozemy wybierać impulsu spośród jakiejs grupy artykułów? obawiam się ze sklepy lepiej by ucelowały z wyborem impulsu, ku obawie dyrekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrik
niebieski4 Chyba lekko przesadzasz z tą skutecznością 0% :) Może nie macie masażerów na stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty piszesz jaka skuteczność u nasj jest tego gó....na naje.....ne ze szok dzisiaj stałam na kasie dosłownie 3 szt sprzedałam każdemu proponowałam to patrzyli sie na mnie jak na idiotke masakra, ani to jakiego kolwiek certyfikatu czy temu podobne masakra normalnie.robimy z siebie debili czemu nas nie zapytaja co by można dać za impuls czemu nie ma kilku rzeczy tylko jedno gów...o.co za debil to wymysla kto to zatwierdza czy on zna obyczaje klientów ich zasrane widzi mi sie. niech stanie i proponuje zobaczymy jak sie poczuje jak beda patrzeć na niego jak na debila.wtedy poczuje sie jak my sie czujemy.pozdrawiam i 3majmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.hiperwyzysk.pl
Zapraszam wszystkich jyskowiczów do dzielenia się swoimi doświadczeniem w swojej pracy. www.hiperwyzysk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×