Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

mamy utargi lepsze w regionie a impulsy kiepsko ale cos za cos gratulacje dla p335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliczko Wladimir
W przedzień gali miesiaca ze studia Kafeterii nadaje wasz Wladimir. Drodzy czytelnicy! Juz jutro o godzinie 12 bedziemy mieli pierwsza odsłone pojedynku o wszystko mówiącej nazwie "Dobra oferta"! Naprzeciw siebie staną zredukowane cieniasy występujące pod wiele obiecującą ksywką Nowy Koncept,a zwolennikami słusznej polityki firmy na czas pojedynku zwanymi krótko Elias (z dwoma prawymi podłokietnikami,co symbolizowac ma ich podwójną prawość) .Podczas piatkowego ważenia zawodnikow Elias prowokacyjnie zaczepił Nowy Koncept twierdząc na oficjalnym kanale jysknetu,że ta walka to tylko "pikieta".Już sama ta nazwa ma zbagatelizowac range przeciwnika kojarzac go nie z akcja,nie z walką o 40% kasy,a z pikietą.Ba,poMroczność jasna taka zapanowała po odezwie,że podpisano sie jako "Dyrekcja Jysk".Kto się konkretnie za owa dyrekcja kryje dokładnie niewiadomo,wiadomo zas z odezwy ,że zredukowane złamasy wciąż zarabiaja nieżle.Reakcji Nowego Konceptu doczekalismy się na konkurencyjnym wobec jysknetu kanale solidarności,gdzie zawodnik krótko komunikuje ,że tak przyładuje Eliasowi iz najpierw z obawy o jego los upuści sobie krwi!I może się nie mylić,bo do akcji mają wkroczyć również solidarnościowi zabijacy z górniczej braci! Co to oznacza dla naszych widzów?Na pewno zwiekszona ilość sprzedanych spinaczy - impulsów - wszak solidarnościowi twardziele słyną z przykówania się do np kaloryferów.Dobrze poinformowane zródło zdradziło nam jednak ,że Mały Magnus zamierza przypinac sie spinaczami do skrzyni ogrodowej Coventry,grila Party xl oraz taboretu Paula.Akcja oznacza również ,że w dniu walki oszczędzone będzie nam ,odbiorcom jysknetu czytanie nowych dyrdymałów wszelkiej maści,bo cała uwaga skupi sie na Radomsku i nikomu nic nowego pisac sie nie bedzie chciało.Trzeci plus jest taki ,ze mamy w końcu wiosne i ona nam poprawi humor. Oddaje głos do studia. Wiadomość z ostatniej chwili - do Eliasa ma przyjechac ponoc z samej Danii Ummu oraz Azam - strongmeni , których poznaliśćie w ostatnim GoJysk na stronach 18-18.To juz nie przelewki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie chca poczytac o sprawach zwiazanych z pracą w JYSK a tu pajac kliczko głupoty wypisuje walnij sie w łeb krety..e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Nie przesadzaj - dobrze się pośmiać dla odmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
hehehhe Kliczko jesteś zajebisty !!! czekam na jutrzejsza ripostę po pikiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliczko Wladimir
Ostatnia wiadomość dnia przed wielką galą:ekipa Konceptu postanowila nie przykuwać się do taboretu Paula i ograniczyc się tylko do asortymentu ogrodowego,aby nie narażać pracownikow na szykany i zarazem zwiększyć sprzedaz z tej grupy towarowej.Wg naszego zródła rozważano przykuwanie sie do któregoś zartykułów z grupy "wycofane" np półek do szafy Texas czy wręcz nawet przyrządu do masażu.Z pomysłu jednak zrezygnowano gdyż statusy towarów w Jysk zmieniaja sie tak często i nie wiadomo kiedy ,że błędne oznaczenie przeciwnik z ekipy Elaisa mógłby odczytać jako niezrozumienie konceptu ,a na to pozwolic sobie nie można! PS.Ummu z Danii przyjechac nie może - do 23 III ma rozstawic planogram i nie wyrabia.Ale ponoć i sam dyrektor generalny z Chin może zasilić szeregi zwolenników słusznej linii polityki firmy.Ba , wygraża,że jeżeli go w miedzyczasie nie rozstrzelają za słaby indeks to po drodze zabierze franczyzobiorcę z Kazachstanu!- wobec takich słów pozostaje nam tylko życzyc słabszej stronie,aby spinacze za 2,5 zl dobrze trzymały! Tacoma2 uważaj bo jakem Kliczko przypier..ę tak prawym prosym ,że w powietrzu zdechniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Dla mnie bomba. Zwłaszcza odpowiedź dla Tacomy. Ludzie cóż nam pozostało jak nie śmiech przez łzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Dla mnie bomba. Zwłaszcza odpowiedź dla Tacomy. Ludzie cóż nam pozostało jak nie śmiech przez łzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Dla mnie bomba. Bardzo podobała mi się odpowiedź dla Tacomy. Ludzie co nam pozostało oprócz śmiechu przez łzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 156154153
Pytanie do "związkowców" - prośba o wyjaśnienie: w dniu 06.03 na stronie internetowej Solidarność w Jysk znalazło się stwierdzenie: "Od kilkunastu dni pracodawca podsuwa pracownikom do podpisania oświadczenia, w których mają się zobowiązać, że nie będą udostępniać swoich danych osobowych (nazwisk i numerów pracowniczych) Zakładowej Organizacji Związkowej Solidarności. Bez tych danych przeprowadzenie referendum strajkowego staje się niemożliwe. Zastraszanie pracowników oraz wymuszanie na nich tego typu oświadczeń, a także utrudnianie prowadzenia legalnego referendum strajkowego stanowi poważne naruszenie polskiego prawa. Sprawę skierowaliśmy do odpowiednich organów ścigania." Z kolei 16.03 w tym samym miejscu pojawia się informacja: "I tu chcę podkreślić że czekam z niecierpliwością na pozew do sądu ze strony pracodawcy gdyż będę miał okazję przedstawić sądownie powyższe dokumenty." Pytanie: Czy sprawa faktycznie trafiła do "organów ścigania", czy mamy tu do czynienia z przepychankami i groźbami rodem z osiedlowej piaskownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignac
No daliście czadu, tłumy nieprzebyte były. :-D Większość ta na czerwono to górnicy solidarni z wami. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23132135+65+
Hahahaaaaa wzięlibyście się do roboty lepiej. Manifestanci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manto12788
oj boli kogoś strasznie ten protest ,i to cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może teraz na gdańsk ?! tam może by lepiej poszło.Gratuluje pomysłu pozdrawiam mam tylko nadzieje że na l4 nikt z was nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Grunt ,że coś ten nasz Związek robi. A robi tyle na ile ma możliwości. Krytykanci się zawsze znajdą - wam to nikt nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tv information
Proszę spojrzeć jakich strasznych nadużyć dokonał koncern w Czechach, bezprawnie wprowadzając klientów w błąd, że na towary przysługuje tylko roczna gwarancja. Wszystko zostało nagrane przez telewizję Prima. To był chyba pomysł najlepszego dyrektora z Polski: Grzesia:) http://www.youtube.com/watch?v=2yEKhH8sHyI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 153154156
Na większość produktów jest tylko 1 rok gwarancji, a to zupełnie coś innego niż niezgodność towaru z umową - nasza odpowiedzialność z tego tytułu obowiązuje 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 552658966633255
L-4 jest możliwe w końcu jeszcze jest chłodno, bidulki, nie pomyśleli by protestować latem by na jakieś straszne zaziębienie się nie narażać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie bongo
do koleżki/koleżanki wyżej Pomyśleli, tylko latem będziemy protestować w sklepach gdzie jest klima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutssi
To macie swoich ulubionych związkowców! Kasy na święta przez nich nie będzie! Gamonie cholerne! Oczywiście zaraz się odezwa głosy ze to wina firmy. Odpowiadam wiec od razu, przez 11 lat istnienia Jysk w Polsce kasa na święta, zapomogi i pożyczki ZAWSZE!!!!!! BYŁA!!!!! Zresztą pan przewodniczący dobrze o tym wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KońPociągowy
tutssi weź ty się pierdolnij w łeb. Masz tu wyjaśnienie i czytaj ze zrozumieniem lemingu jebany. http://www.jysksolidarnosc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutssi111111111
To wy jesteście idiotami! A co jak ktoś więcej zarabia, za pracę bardziej odpowiedzialna, inna od naszej, to co ma nic nie dostać... Nidy dlaczego. Jesteście chorymi frustratami! Którzy kierują się maksyma: sam nie zeżre drugiemu nie dam! Żal wam ze macie za małe głowy by pokończyć studia i wykonywać odpowiedzialna a co za ty idzie lepszą prace? Potraficie tylko jątrzyć. Tylko jątrzyć bo przecież w waszych chorych głowach tkwi przekonanie: "nikt nie może zarabiać więcej niż ja"!" To ja jestem ten mądry i wszech wiedzący to mnie sie należy" I to jest całe sedno waszej działalności, zawiść i małość! Bo tylko ludzie mali nie sa w stanie zaakceptować że ktoś może być od nich mądrzejszy, wykonywać inną prace i zarabiać za nią większe pieniądze! Zal mi was małe ludki! I dodam że pracuje w sklepie, daleko mi do górnego progu zarobków ale rozumiem i szanuje ze ktoś zarabia lepiej, bo robi inne rzeczy, bo po prostu jest mądrzejszy niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 313165656
Masz Tutsi w 100% racje! Niby dlaczego ludzie zarabiający trochę więcej mają nie dostać pieniędzy na święta. To szkodliwe dla funkcjonowania firmy, budzi tylko rozgoryczenie i zniechęcenie. Wasz postulat i wasze wyliczenia widełek dla tego świadczenia pokazuje tylko waszą niewiedze i nieumiejętność zarządzania ludźmi a co za tym idzie firmą. Zresztą obecna solidarność jest z tego znana, zrzesza teraz nieudaczników i frustratów i stąd takie a nie inne ich zachowania. Najgorszym błędem było pozwolenie obecnemu ruchowi nieudaczników zostawić, przywłaszczyć sobie nazwę ruchu który w ubiegłym stuleciu tak pięknie zapisał się na kartach naszej historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezły numer
Te baranynie nie rozumieją, że obniżając ostatni próg daja szansę lepiej zarabiającym na dostanie jakiejkolwiek kasy. Czyżby pan szef nie przemyślał swojego stanowczego protestu?; a może zarabia tak dużo, że musiał walczyć o obniżenie progu? Oj nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pacanów
A nie pomyśleliście cholerne pacany ze sa w Polsce sklepy gdzie nie siedzi się na L4 tylko zapiernicza i dostaje premie! I to czasem całkiem dużą. I co Ci pracujący ciężko na sklepach nie mają dostać nawet tych marnych 380 zł. Bo ich wynagrodzenie brutto wyniosło 4001złotego. Patrzycie na wszystko przez pryzmat własnego leserstwa. lenistwa i zazdrości ze ktos może zarabiać w tej firmie a wy za swoje lenistwo jakoś premii nie dostajecie! Wszyscy tylko przez was tracimy. Nagroda dla tego kto rozwiąże te cholerne związki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
Kolego (Koleżanko) podpasujący się śmiesznymi cyferkami 313.... WARA od Solidarności, mój ojciec za komuny był szykanowany za to, że działał w Solidarności i nie walczył o taką Polskę w, której bogaty mający wszystko wykorzystuje tego, który ma nie wiele. Z Twoich słów wynika, że nie wiesz na czym polega idea Solidarności, idea ta polega na tym, że ten który ma więcej dzieli się z tym który ma mniej. Jak można porównywać zarobki rzędu 1500PLN z tymi rzędu 6000PLN; chyba nie można lub czyni to osoba pazerna która nigdy nie ma dość. Dodatkowo chyba nie masz absolutnie pojęcia jaka jest idea ZFŚS, idea jest taka żeby pomagać tym, którzy mają najmniej, bo ten który zarabia 6000PLN to gwarantuje, że sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manto12788
To wy jesteście idiotami! A co jak ktoś więcej zarabia, za pracę bardziej odpowiedzialna, inna od naszej, to co ma nic nie dostać... Nidy dlaczego. Cóż za elokwencja...Ale wracając do tematu niby dlaczego ktoś kto zarabia gigantyczne pieniądze jak na Polskie warunki ma jeszcze otrzymywać dodatkowe pieniądze ,czy te pieniądze pomogą mu lepiej spędzić święta,myślę że premia świąteczna lepiej będzie spożytkowana u ludzi którzy zarabiają 1300 zł na rękę niż 3000 < Jesteście chorymi frustratami! Którzy kierują się maksyma: sam nie zeżre drugiemu nie dam! nie jestem żadnym frustratem,nie zamierzam nikomu nic zabierać ,uważam że premie świątecznego PRZEDE WSZYSTKIM powinny wspomagać tych którzy zarabiają najmniej... Żal wam ze macie za małe głowy by pokończyć studia i wykonywać odpowiedzialna a co za ty idzie lepszą prace? Domyślam się że nikt z walczących o lepsze pieniądze nie ma za małej głowy, ale wyłożenie co pół roku na studia 2400 zł< z wypłat 1300 miesięcznych przy rodzinie,utrzymaniu mieszkania itd jest trudne albo niewykonalne Potraficie tylko jątrzyć. Tylko jątrzyć bo przecież w waszych chorych głowach tkwi przekonanie: "nikt nie może zarabiać więcej niż ja"!" To ja jestem ten mądry i wszech wiedzący to mnie sie należy" I to jest całe sedno waszej działalności, zawiść i małość! Bo tylko ludzie mali nie sa w stanie zaakceptować że ktoś może być od nich mądrzejszy, wykonywać inną prace i zarabiać za nią większe pieniądze! Zal mi was małe ludki! Bla bla bla, szkoda komentować,ciekaw jestem ile z tych słów odważyłabyś się mi powiedzieć w twarz ,strzelam że nie wiele... I dodam że pracuje w sklepie, daleko mi do górnego progu zarobków ale rozumiem i szanuje ze ktoś zarabia lepiej, bo robi inne rzeczy, bo po prostu jest mądrzejszy niż ja. Pomijając że nie wierze że pracujesz w sklepie... to jesteś strasznie prostym człowiekiem zadowalającym się byle jałmużną ,i pisanie że ci wyżej są mądrzejsi proszę cie... większość z nich to zwykłe barany i prostaki,mieli szczęście że dostali się trochę wyżej albo wiedzieli komu zrobić dobrze.Oczywiście nie neguje że są i tacy którzy naprawdę umieją dużo i powinni zarabiać dużo ale są w mniejszości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadaaaaa
Dokładnie my pracujący i chcący pracować w spokoju zrobimy pikiety by ROZWIĄZAĆ ZWIĄZKI!!!!!!!!! Biedny pan kowalski, straci swoją cieplutka posadkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×