Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość tajny:)
A W wEST 3 ponoc jedna kierowniczka napozyczała kasy od swoich ludzi i im nie oddawła. Teraz załatwiła większości podwyżki żeby miała od kogo pozyczać błehehe. CO ZA SKANDAL ŻE JESZCZE JEJ NIE WYWALILI. Wiem to bo moja kuzynka tam pracuje i też jej pozyczyła 2 tys. Jak taka osoba może zarządzać ludźmi, przecież jest nieuczciwa. Gdzie te audyty, regionalny itp. A plotkara z nieJ nieziemska, dobrych ludzi wygryzła,żeby konkurencji się pozbyć. Wiem że nawet z innego sklepu zajefajna kierowniczka sie przez nią zwolniła bo ciągle na nią do regio paplała-ZAZDROSNICA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwrfewbfgbgr
Ale za to jakie ładne przypinki jysk 2000 dostalismy:) hurra hurrra ! Niech nam zyje pierwszy sekretazr hurrra , niech nam zyje rzeczpospolita valuesowa hurrraaaaa a teraz "ściery uśmiech" i napierfdalamy , machamy tymi flagami jysk i wesoło wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
do tego wszystkiego brakuje mi dezodorantu i czapeczek klaunów. Ciekawe czy magazyn wydoli bo w gazetce bedzie wszystko a czy u nas na magazynach ? aha pani od jakosci towarów sie zwolniła pewnie juz nie wydalała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjukilili
no właśnie z hitów "transferowych" - pani od jakości poszukała jakosi i zmienila pracodawcę. Machajcie , machajcie chorągiewkami może wam zdjecie pierdykna do go jyska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiecieRecie
obsługą a nie obsugom jak już !!! Coś ostatnio zauważyłam że na www.jysk.fora.pl można czytać i komentować bez rejestracji ani logowania i nie ma mowy o kasowaniu postów no chyba że ktoś będzie wypisywał brednie o kierowniku z Tarnobrzega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KońPociągowy
Okey, poczekajmy. Wiesz, temat mobbingu, wyzysku w sieciach handlowych to był temat ale parę lat temu, kiedy o Biedronce było głośno. Teraz to dla nich żaden temat. A co jeśli dalej będą kasowane posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość main
dzis wielka impreza kierowniczka, kierownikow i regionalnych, bede sie bawic za nasze pieniadze, pogadaja cos troche , pomarudza, pokaza indeksy, oczywiscie wszystko zle, a potek imopra na calego w hotelu 5-cio gwiazdkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
niech sie bawią tyle ich, nie bądzcie zazdrośni OK ! najwieksze pretensje trzeba miec do menadżerów i dyrektorów sprzedaży bo co kierownicy winni tej sytuacji ze w 2 osoby robi sie za 4 ? Juz nie moge sie doczekac kampani 2000 czyli wielkie NIC ! ceny te same jak w normalnych kampaniach nakład masakryczny ile to kasiory pochlonelo a efekt jaki bedzie ? mizerny nie oszukujmy sie. Ciekawe czy ktoś za to beknie. Moze ten nowy menadżerek z norwegi czy skad on tam jest. Obsluga klienta podczas tej kampani bedzie adekwatna do wyniku tajnego czyli 3/4 sklepów zaliczy 0 PROCENT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqtas
" Najważniejsza jest u nas obsługa klienta. Nie ma u nas ważniejszych zadań. Niezależnie co robimy, klienta ma zawsze pierwszeństwo. Każdemu klientowi trzeba zaproponować pomoc. Obsłużony klient to 2 razy wyższa sprzedaż niż w przypadku klienta samoobsługowego.Każdy z nas robiąc zakupy docenia jeśli sprzedawca odkłada porządkowanie sklepu na rzecz obsługi. Kiedy na przykład niesiesz karton z towarem i zobaczysz klienta odłóż go podejdź do klienta, pomóż mu w zakupach a zarobisz pieniądze dla siebie i firmy. Sprzedaż zawsze przede wszystkim" to cytat tekstu PP zamieszczonego w GOJYSK tylko ja sie pytam 1. Kto ma obsługiwać tych klientów ?? Jan na sklepach praktycznie nie ma obsługi kasjer + 1 sprzedawca i ponad 300 paragonów dziennie a nie każdy klient obsłużony idzie do kasy ? 2. Jeżeli aby obsłużyć klienta mamy zostawić wszystkie inne czynności do dlaczego zostaję rozliczany na SISie i podczas wizyty regionalnego z tego że na sklepie jest bałagan nie podkurzane półki niedotowarowane i ceny nie dorobione meble nie poskręcane nie sądzę aby wytłumaczenie że cały dzień zajmowałem się obsługa klientów oddaliło widmo niskiej oceny SISa lub kary przełożonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KońPociągowy
I coLars Larsen(Guru Dobra Oferta)? Olali Cię jak PP premię dla pracowników. Dalej kasują. To kto jest za przejściem na inne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa kasjerka :)
Witam wszystkich pracuje krotko i juz wiem ze to co tu było pisane jest prawda.. niestety mam do was goraca prosbe ! pracuje na 1/2 etatu lecz w sierpniu zrobiłam cały etat czy jest takie cos jak nadgodziny lepiej płatne w naszym kochanym jysku?? i jaka mam stawke godzinowa bo wypłata wypadła strasznie blado.. Pozdrawiam was i 3majcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joł Jeł Joł
qqqutas ja Ci odpowiem na to pytanie : masz je..ć je..ć i jeszcze raz je..ć !!! niestety Ty jako sprzedawczyk jesteś na samym końcu tej piramidy :( ... a banda i hołota siedzi u góry i drapie sie po d...ie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ththth
ah ta felerna strona 125 , chyba do 126 nie doczłapiemy. Ktoś tu proponuje przeniesienie sie na inne forum - szczerze cos ci gosciu nie ufam. Kafeteria słynie z tego ,że nie trzeba sie logowac , można przybierac rozne pseuda co jest nam na reke. Może na facebooku załuzcie to nowe forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godziny dopracowane
do nowej kasjerki jeżeli masz umowę na pół etatu i robisz więcej godzin niż wynika z umowy to są to godziny DOPRACOWANE a nie nadgodziny jak by się wydawało, godziny dopracowane są o wiele tańsze dla firmy niż nadgodziny, natomiast dla pracownika nie są zbytnio opłacalne owszem zarobisz troszeczkę więcej bo muszą ci zapłacić za te godziny ale nie ma do nich żadnych dodatków tak jak jest w przypadku nadgodzin. Właśnie dlatego firma poucinała etaty, mieli świadomość tego że ludzie będą i tak dopracowywać godzinami do pełnego etatu a oni w ten sposób zaoszczędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asan
Tą firmą powinni zarządzać duńczycy,przecież nie od dziś wiadomo jak polak polaka traktuje.A wszyscy polscy menadzerowie na sklep,niech się wtedy popiszą pomysłami ktore sami wdrażali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadłem gąskę
Asan - dostałeś płytę na urodziny jiska to się ciesz i cicho sza. Values!!! Poczytajce stronę 17 - wyje ze śmiechu:) To sie nadaje do teleexpresu:) Socjotechniki , przekaz podprogowy , propaganda i samouwielbienie w jednym:) Za co wam HR-owcy płacą - mój Boże żenła ,żenła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z polakami...
"z Polakami nie należy walczyć, Polaków trzeba dopuścić do władzy a oni sami się wyniszczą..." to odnośnie wpisu asana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p jysk...
A co myślicie o kampanii 2000?ja mam nadzieję że kupę kasy zarobimy:) w końcu firma straszne nakłady na te akcję położyła.Życzę wytrwałości wszystkim którzy muszą pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wady wady
i janwazniejszy produkt jyskowej oferty - INTEX. Ilosc reklamacji nieskłame ze ponad 50%. Pękają wewnetrzne komory , materace nie trzymaja powietrza , są niewygodne tandetne - a przy tym słono kosztuja (materace łókża z pompami) Pościel z poliestru za 200 zł - tak w jysk to możliwe. Jonas - stół i krzesła z chinskiej rachitycznej sosny - dramat , nie do siedzenia nie do uzytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy55
Witam Mam niedługo romowę kwalifikacyjną na zastępce kierownika/lider sprzedaży.Zapeewne będzie pytanie ile chce-jakie zarobki sa w jysk(zastępcy) jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna,jakie pytania i czy trzeba znać asortyment? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
strona 125 pojawia sie i znika ;) nie wiem jak tam po spotkaniu kierownikow ale mojemu zryło beret ;) kampania mimo wszystko ale...co to za kampania jak ceny te same...towar no moze OO przyciagnie klientów ale juz zaczyna brakowac towarów na centralnym bo 3/4 pod statusem 6. Szanowna firmo jak chcesz robic biznes ? na samych gazetkach ? Kanapa iza od 3 miesiecy w gazetkach a towaru jak nie bylo tak nie ma ;) i tak mozna by pisac księge. Nie idzie ruszyc tego tematu, tak jak tematu impulsu megagównianych gumek ktorych skutecznosc wyniosla 2% buahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 001
A mój post też znika!!!!! No to do skutku: bardzo proszę o info kiedy i w jakiej cenie będzie na promocji kanapa Nevada ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny:)
i ja też już tu nie tyram, koniec:) nie dam się dymać, mam lepszą robotę za lepszą kasę Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Mój zmęczony kręgosłup, już ze zmianami zwyrodnieniowymi, też sobie nie chwali. Ale forum znów zamarło. Zauważyłem własnie takie okresy. Widocznie po tzw "podwyżkach" wszystkim jest tak dobrze, że już nie pozwalają sobie na racjonalną ocenę rzeczywistości, wychodząc z założenia "dobrze że chociaż tyle dali" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn nieznany z nazwiska
no to w jysk takiego nie znajdzie - tu laminat wyciera się koszulą podczas normalnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iejie
o ile ten laminat nie przyklei sie do wewnetrzej strony kartonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esek
A ile zarabiacie miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 'jkh
2000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloo90
ale 2000 jako sprzedawca czy z-ca kierownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×