Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Jak tam ogrodówka? Już wyłożona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie dotarła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tingwestani1982vbjgf
W jysk wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Paczki na dd, bony na Mikołaja. Na kierowniczym stanowsku mozna sie duzo nauczyc. I wszyscy mówia sobie per ty. Zgrana załoga to połowa sukcesu. I dobry regionalny.Dobrze zarabia kierownik, zastepca i kier zmiany juz duzo mniej(ten same obowiazki i odpowiedzialnosc), sprzedawcy mało. To co powioedział hdjfj jest prawda-mało ludzi do pracy, pracy duuuzo, bałagan w sklepie nie do ogarniecia , bo klient rozrzuca na lewo i prawo.Do tego dorzuce dostawy i problem z rozłozeniem towaru, bo brakuje kogos do rozłozenia na sklepie. Odwieczny problem z rekrutacja mezczyzn, bo brak chetnych(zarobki), wiec dziewczyny niejednokrotnie musiały wydawac towar z magazynu. Praca po godzinach na przygotowanie kampanii, nadgodziny nie płatne, wiec czasami wpadł wolny dzien, ale i tak duzo godzn w czynie społecznym(u mnie pracowało kierownictwo, sprzedawcy ani mysleli zostawac po godzinach). Generalnie wychodziłam rano , wracałam wieczorem, i tak codziennie, bo sklep musiał jakos wygladac. Aha, podobały mi sie szkolenia. Stawiano na rozwój pracownika. Ciezko jednak było awanasowac poza sklep. Z czasem wpadało sie w rutyne, nie było czasu na estetyke sklepu, wazne były wytyczne. I wiecznie niezadowoleni krzyczacy klienci. Robote rzuciiłam, bo rodzina sie zbuntowała. Tesknie jednak za kilkoma osobami, bo fajnie sie z nimi pracowało. Jasne http://sza.bi/fTXN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że tego wszystkiego moja znajoma dobra nie może potwierdzić co piszesz wyżej. informacje podajesz wyssane z palca niestety. mało kto ci uwierzy a już na pewno nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernacarta1983pgvcq
mam pytanie do tych co pracują w jysku- czy można zwrócić towar i oddadzą kase? kupiłam coś, ale okazało się, że wymiary nie pasują Jasne http://isthat.info/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do zwrotów, ostatnio facet straszył mnie że do rzecznika praw konsumentów pójdzie bo nie chciałam mu zwrotu przyjąć, a przecież widać było że pościel wyprana i wyprasowana, jeszcze płynem pachniała, a inny zamiast zmierzyć wcześniej to rozwalił opakowanie i przyniósł pościel zawiniętą w jakiś worek i wielkie oburzenie, a po prostu czytać nie potrafią, że ma być w oryginalnym opakowaniu nieużywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zwrotów, to jest to tylko dobra wola sklepu. Ludziska naoglądali się debilnych amerykańskich filmów i im się wszystko myli. Niestety Jysk podtrzymuje zasadę Customers First (zamiast F**k) i później oddają połowę z zakupionych towarów albo przynoszą rzeczy dwa dni przed końcem gwarancji. Najlepsze są te fotele biurowe - uwalone jakby świnie na nich spały, a na tych połamanych podłokietnikach to się chyba pierd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam wprost jak przychodzą z reklamacją poduszek ,,bo wsad się zbił...poduszka kupiona 1.5 roku temu -nie prana, śmierdząca ,,,TO PODUSZKI SIE PIERZE??????? nie kuźwa,,,, ślinią się ,pocą ,,,,,zacznę pytac a MAJTKI PANI PIERZE???? A po co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, z częścią tego co napisała koleżanka tam wyżej się zgodzę. Załoga to połowa sukcesu, i regionalny który się nie wp*****la za bardzo. Wszyscy dobrze wiedzą co maja robić i jak pracować a czasem regionalny mysli że jest naszym pasterzem i zbawcą jednocześnie. Burdel na sklepie... Klasyk. Nie da się tego ogarnąć, kilka par rąk za mało. Duże dostawy, małe magazyny, skakanie po drabinach z paczkami 15-20kg żeby tylko upchać aby nie leżalo na podłodze to standard i codzienność. Zarobki sprzedawcy? W duzym mieście, w wysoko obrotowym sklepie 1600zł podstawy to lekka kpina. Wleci troche z premii ale te premie sa tak skonstruowane że w obecnym roku finansowym będa śmiesznie niskie, przy dużo wiekszych obrotach, przy większym nakładzie sił i pracy. Czyli dla nas lepiej byłoby sprzedawać w tym roku mniej, a zwiększyć obrót za rok :) jak widzicie czysta głupota ze strony menagierów. Zachęcenie godne największych specjalistów od motywacji i ekonomii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście info odnośnie różnic kasjerskich.......jak można podawać sklep , imię i nazwisko i jeszcze kwotę róznicy, bardzo to niefajne, każdemu może się zdarzyć a księgowość może poinformować na dany sklep.....ale wysłac do wszystkich szybciej:( obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynier
O co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo życie... co nie oznacza że księgowość robi fair... poza tym zmiana statusów nagle... jest 41 pod koniec dnia 42! no kur zapiał! widzę że w tej firmie nie można nic powiedzieć...ani nic zrobić bo wszystko jest źle... coraz częściej myślę o rzuceniu tego w jasną cholerę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej O co chodzi z tymi różnicami kasjerskimi bo u Nas nic nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chca cos kumus udowodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomas198820
Witam, Zaproponowano mi program stażowy STM w Jysk jako kierownik sklepu stażysta. Czy może ktoś udzielić więcej informacji w tym temacie? Jak wygląda praca? Czy warto się w to angażować?Jak wyglądają zarobki po takim stażu na stanowisku kierownika? Wszystko co wiecie, z góry dzięki za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj od początku STM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej SMT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek R
Odnośnie zarobków to nie piszcie bzdur, w każdym sklepie JYSk sprzedawca na pełny etat zarabia min 2200zł brutto, czyli 1750 minimum!!, odnośnie programu SMT, spróbuj, poznasz ciekawych ludzi, zdobędziesz doświadczenie, z czasem dostaniesz swój sklep, odnośnie zarobków- ile wynegocjujesz z DM tyle dostaniesz. Myślę że kwota powyżej średniej krajowej wchodzi w grę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie sprzedawca ma 2200 brutto na cały etat a funkcyjny z tego co wiem to 50 zł wiecej to jest polityka super firma opłaca sie teraz być sprzedawcą niż ob lub om,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" 2200zł brutto, czyli 1750 minimum" 22000 brutto to 1600zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynier
No i w tym momencie pojawia się polemika.Polacy są strasznie podzieleni.Na wszystko można spojrzeć w różny sposób.Można powiedzieć "Ciesz się gdzie indziej jest gorzej" lub spojrzeć inaczej Czy za 1600zł w obecnych czasach jestem w stanie utrzymać dom.mieszkanie,rodzine?Sami wiecie ile wam zostaje po opłaceniu rachunków,czynszu i innych niezbędnych wydatków.Najczęściej chyba spotykamy się z podejściem "Nikt Cie nie zmusza do pracy,nie podoba się to sobie zmień.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może kto będzie kierownikiem w Suwałkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już mija trzy lata jak zrezygnowałam z pracy w jysk na rzecz pracy w UE i wiecie co żałuje że nie zrobiłam tego wcześniej piszecie stale to samo te same płacze ale nikt nie chce tego zmienić dziś z ciekawości weszłam na to forum i jest to żałosne jeżeli wam to nie pasuje to zróbcie z tym coś a nie płaczcie na forum polscy pracownicy są bardzo cenieni w europie wystarczy tylko się zebrać i nie buczeć że zarabia się 1600 na rękę tylko 5000 po odciągnięciu wszystkich kosztów związanych z pbytem i pracą za granicą proszę Państwa halo trochę odwagi!!!!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynier
Zgadzam sie z kolezanka wyzej w 100% racja.Po prostu trzeba miec troche odwagi i checi.A wiekszosci latwiej napisac jak jest beznadziejnie niz sprobowac cos z tym zrobic.Firma teraz postawila na propogande rodem z PRL.Jak widze wpisy na JPT to wydaje mi się że tutaj pisza tylko pracownicy niezadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Suwałkach kierasem będzie Jacek po SMT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co? zaraz będziecie pisać ze wy lepsi,zdolniejsi,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ytanie czy mogę robic testy w domu?jak tak jak mam wejść dzięki z góry pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy można nosić nowe koszule czy była jakaś informacja na ten temat wie co ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość V
W niedziele, jak pójdziesz się modlić do gąski i będziesz dziękować że pracujesz w Jysk;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×