Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
czy już były wysłane przelewy wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani widu ani słychu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może banki przetrzymują naszą kasę... bo premie były podane już 4 do wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Magazynu
W centrum dystrybucji pensje dzisiaj wplynely Nie wiem jak na sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok;) to pewnie mój bank przetrzymuje gdzieś w czelusciach pieniądze.... Ale jutro pójdę i pewnie na koncie będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest juz kasa na kontach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie prosciej jest po prostu sprawdzic to?Niz pisac po sto razy na forum czy kasa jest na kontach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak dostał ktoś z pracowników wyrównanie? Za wrzesień i pazdziernik? U mnie sama pensja plus do tego premia... I nic poza tym. Żadnego wyrównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneks podpisałam z data 1go października wiec jedynie za październik dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ HAHAHAHAH czyżby nie było pieniążków na wyrównanie za wrzesień? zielone indeksy zjadły króliczki w Gdańsku? Ale wiocha jesli to prawda. Zagranie poniżej o***tu gąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie przysłali wyrównania za wrzesień...jestem ciekaw co się stało z pieniędzmi za wrzesień? czyżby ulotniły się z naszych ,,wirtualnych'' kont a zasiliły konta w Gdańsku? i/lub kiero sklepów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jakies aneksy za wrzesien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjjjj
A o co chodzi z tym aneksem za wrzesień chyba nigdy nie było napisane że będzie wyrównanie za wrzesień podwyżki owszem były ale od października i nigdy nie było tematu że będą jakieś wyrównania za wrzesień chyba że przeoczyłam taką informacje na jysknet ale nie przypominam sobie ktoś coś pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informacji oficjalnej nie było, ja tez nie widziałam nigdzie. Po prostu ktoś puścił plotkę i sie roznioslo o niby wyrownaniach, a teraz wszyscy zawiedzeni niewiem czym. Dobrze ze wogole coś sie dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sami sobie zamęt w głowach robicie. Jeżeli ktoś dostał podwyżkę to musiał podpisać aneks do umowy. Tam jest napisane z jaką datą jest nowa pensja. Jakie wyrównanie? Czasami mi się wydaję, że nie macie pojęcia o czym mówicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dostałem i mam wyj....ane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z ca Opiekuna Magazynu
Ja tam wolę "rozporządzać magazynem" niż się prosić o podwyżkę. Premii dać nie potrafią a co dopiero podwyżki buhahaha... trza myśleć a nie marzyć ludzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tempaszczała
Na wynikach kontroli najbardziej zaważył nieudany – jak na to wygląda – projekt firmy Jysk. Co tu się stało? Firma Jysk otrzymała z POIG dotację na realizację przedsięwzięcia „Europejskie centrum usług wspólnych – inteligentne systemy logistyczne”. Jest to bardzo duży projekt w rozumieniu przepisów unijnych. W przypadku tego projektu nie stwierdzono nieprawidłowości związanych z jego finansową stroną. Komisja Europejska, która zatwierdza wszystkie duże projekty, uznała, że projekt ten nie wykazał tzw. „efektu zachęty” wymaganego zgodnie z przepisami w sprawie udzielania przedsiębiorcom pomocy publicznej. Dodatkowo Komisja Europejska uznała tę inwestycję za nieinnowacyjną, a to oznacza konieczność zwrotu udzielonego dofinansowania. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Ministerstwo Gospodarki, z którym firma Jysk zawarła umowę o dofinansowanie, podjęły w tej sprawie rozmowy z Komisja Europejską mające na celu wyjaśnienie zgłoszonych uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tempaszczała
Teraz już wiecie, skąd to wszystko? Dlaczego 10 lat temu, kiedy na sklepie o obrocie 200 tys. miesięcznie mogło pracować 10 pełnych etatów, teraz przy obrocie 300 tys. jest 6,75 etatu, a obowiązków jakby więcej? A osoba odpowiedzialna za "łyknięcie" pieniędzy z UE gdzie jest..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolesiostwo
Jak to gdzie ? w biurze na meteorytowej ! ma ciepłą posadkę niedaleko "Wielkiego P".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na wynikach kontroli najbardziej zaważył nieudany – jak na to wygląda – projekt firmy Jysk. Co tu się stało? Firma Jysk otrzymała z POIG dotację na realizację przedsięwzięcia „Europejskie centrum usług wspólnych – inteligentne systemy logistyczne”..." Bardzo dobrze! Skandal ,żeby pieniedzmi z Unii wspomagac wielkie koncerny. No jakie to "bidoki" - towar kupowany od chinczykow za marny grosz sprzedawany z przebitką ,że ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wynikach kontroli najbardziej zaważył nieudany – jak na to wygląda – projekt firmy Jysk. Co tu się stało? Firma Jysk otrzymała z POIG dotację na realizację przedsięwzięcia „Europejskie centrum usług wspólnych – inteligentne systemy logistyczne”. Jest to bardzo duży projekt w rozumieniu przepisów unijnych. W przypadku tego projektu nie stwierdzono nieprawidłowości związanych z jego finansową stroną. Komisja Europejska, która zatwierdza wszystkie duże projekty, uznała, że projekt ten nie wykazał tzw. „efektu zachęty” wymaganego zgodnie z przepisami w sprawie udzielania przedsiębiorcom pomocy publicznej. Dodatkowo Komisja Europejska uznała tę inwestycję za nieinnowacyjną, a to oznacza konieczność zwrotu udzielonego dofinansowania. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Ministerstwo Gospodarki, z którym firma Jysk zawarła umowę o dofinansowanie, podjęły w tej sprawie rozmowy z Komisja Europejską mające na celu wyjaśnienie zgłoszonych uwag. Jak to możliwe, że projekt wart 94 mln złotych, realizowany przez trzy lata jako innowacyjny nagle okazał się nieinnowacyjny? Beneficjent był od początku o takiej możliwości uprzedzony. Każdy inwestor, realizujący tzw. projekt duży ma w umowie wpisaną klauzulę, zgodnie z którą ostateczną decyzję o przyznaniu dofinansowania podejmuje Komisja Europejska. Jeżeli Komisja podtrzyma swoje zastrzeżenia, beneficjent musi zwrócić dotację. Od momentu, kiedy zapadła ta decyzja, prowadzimy z Komisją intensywne rozmowy. Sprawa ma dla nas znacznie szerszy aspekt, ponieważ rozstrzygnięcia dotyczące tego projektu mogą mieć znaczenie dla innych projektów działania 4.5 POIG, obejmującego wsparcie dla dużych przedsiębiorstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie coś w temacie świadczeń świątecznych? Chodzi mi o to, ze w wiadomości na jysknecie nie ma nic na temat tego, ze od kwoty z widełek odejmuje sie to co dostaliśmy na Wielkanoc i reszta na święta Bożego narodzenia. Uznali to za logiczne (bo przecież co roku trzeba było odjąć kwotę z Wielkanocy) czy zapomnieli? Zeby sie wszyscy nie napalili a dostaną dużo mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa który tak dzielnie opowiada o projekcie POIG - jak już siejesz zamęt to przynajmniej daj szansę przeczytać cały artykuł który nieudolnie cytujesz: https://www.obserwatorfinansowy.pl/forma/rotator/unii-trzeba-czasem-oddac-pieniadze-wiec-lepiej-pilnowac-procedur/ ... a ponadto nie rób zadymy z tematu który był już znany w 2012 roku. Dofinansowanie POIG dla JYSK nie jest tajemnicą - mówi o tym m. in. wpis na stronie POIG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za tępe mózgi
Te "mózgi" w JYSK myśleli że projekt jest innowacyjny a tak naprawdę okazał się tyle wart co ta śmieszna FIRMA :) brakuje tylko nowego hasła na tablicy KDK "pracuj w z zgodzie z WALUES i bierz udział w innowacyjnych projektach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech mi ktoś wytłumaczy jak mam wyliczyć ile dostanę na święta bo nie wiem w końcu ?? nie mam dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z magazynu
Projekt jest innowacyjny kolego/koleżanko o nicku"Tępe mógzki".Poczytaj sobie o transporcie intermodalnym (kombinowanym). "Transport intermodalny - z racji swego proekologicznego charakteru oraz wspomagania komodalności systemów transportowych - jest formą przewozów silnie promowaną w UE". Kontenery do Radomska jadą pociągiem przez pół Polski, a nie są przewożone transportem drogowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Transport kombinowany to nie są innowacje. Tak się robi na całym świecie. To tylko pokazuje jak nasz upodlony kraj jest daleko w tyle. Zamiast wykorzystywac kolej dzien w dzien tysiace , setki tysiecy tirów rozjezdzaja nasze drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad Wallenrod
Ja mam takie pytanie. Jak to jest, że na stronie internetowej kredens Holte widnieje w kategorii basic, a szafa i komody to seria gold. Czy taka jest mądrość etapu ? Czy ktoś kto bierze za to pieniądze nie mógłby tego dopilnować ? (sytuacja ta ma miejsce od sierpnia) !!! Customer first a tutaj wprowadzamy klientów w błąd. I jak to wygląda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×