Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Co za gość
Co zrobiłem? To co zawsze, powiedziałem PRAWDĘ :-) A korpoludki nie lubią gości co mówią im jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział prawdę , czyli wygarnął prosto z mostu to co miał wygarnac :)? valuesy są wszędzie - uważaj bo cię nurkiem poszczuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie jak w takich sklepach są wypłacane premie. Od czego to jest liczone, od obrotu sklepu? Czy jak ktoś wyrobi dużo nadgodzin to dają mu jakiś dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowany3145
Gdzie jest moja wypłata?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa może być nawet w piątek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku wypłate mas zdostać do 10 każdego misiąca.Więc nie rób paniki pisząc na forum "gdzie moja wypłata" Pytanie w ogole bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu to jest ten cały Józek... ,,kochajmy się....szanujmy...pomagajmy sobie''.....sranie w banie... pic na wodę fotomontaż! jak zwykle korporacje piorą co niektórym mózgi! to nic że zapierda*a się po 12 godzin... to nic że nie ma pomocy od NIKOGO! to przecież nic że 2 osoby na zmianie! i weź tu wszystko człowieku zrób!!!! pamiętajcie korpoludki! CUSTOMER FIRST! alleluja i do przodu z uśmiechem od ucha do ucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czlowieku ktoś Cie tam na sile trzyma?Czemu nie znajdziesz sobie innej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki mają być? Jakby przyszło zmniejszyć etat to już by wszystko było załatwione ale jak mają podwyżki być to się to przeciąga ile wlezie :/. Ja słyszałem, że od września mają być wyrównania i co wy na to :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest już kasa na kontach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwyżki mają być - natomiast mają być wypłacane dopiero w .....listopadzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiegowa z Meteorytowej
kasa poszla wieczorem, rano bedzie na kontach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale gość
widzę mentalność rodem z PRLu, rzucili już mięso? kiedy będzie cukier? ja wam powiem, chujwamw***eikamienikupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej co do podwyżek to zapytajcie swoich kierowników, oni wszystko wiedzą. Kto i czy dostanie . Niech Wam nie robią nadziei. U nas kieras po rocznym wszystko nam powiedział. Na podwyżki nie liczymy bo ich nie dostaniemy. Tylko wyrownanie do 2200. Jeżeli jakiś pracownik na cały etat ma niższą pensje to dostanie. Jeżeli taka podwyżka ma być to po PDP. Pytajcie kierasów oni wszystko wiedzą i niech Wam oczu nie mydlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rozmowy PDP to kiedy będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam region West 2 się ma albo jego dowódca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyzki powinny byc dla wszystkich tak jak to jest w innych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrównanie do 2200 zł. Jak zarabiasz wiecej to figa z makiem. (dotyczy sprzedawców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo szczęśliwa zrobiłam to w końcu i się zwolniłam.Pracowałam 8 lat.Namówiła mnie do tego rodzina w której mam wsparcie robie to co lubię i jestem szczęśliwa .Nie ma zapytań czy i kiedy masz wolne a jak mam to i tak muszę iść do pracy mogę coś zaplanować .Naprawdę z całego serca wam współczuje bo czasami ktoś nie ma wyjścia.Jędyną rzeczą którą wyniosłam z JYSKA to przyjaźń z pracownikami z którymi mam kontakt do dziś i wiem że mogę na nich liczyć. I jeszcze jedno rzecz najważniejsza nigdy nie wchodzę do sklepu za pięć minut przed zamknięciem uczulam wszystkich których znam ogromnym szacunkiem darzę ludzi pracujących w tym kołchozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po dpd i ch..j z tego niestet podwyżki bedą mieli sprzedawcy natomiast ob i om niestety nie są sprzedawcami i nie dostaną więc płaca miedzy sprzedawcą a osobą funkcyjną nie bedzie miała wiekszej rozbieżności tak wiec po ch.j ta kariera rozwijanie się, jak dostajesz wieksze obowiązki a zarobisz tyle co zwykły sprzedawca przychodzi robi co mu każesz i ma w d***e a ty musisz odpowiadac za wszystko nawet nieudolnego kierownika co nawet nie wie jak sprawdzić art.wycofane i usunięte bo o przecenie usunietych nie mam mowy dobre co, zastanawiam sie po co był mi ten awans po to zeby odejść w spokoju i zapomniec o castomer first i jysk values,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DPD to możesz wysłać dokumenty tygodniowe lub miesięczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dajesz robić w ch ... to Cie robią. W tej firmie jest tak że im więcej z siebie dajesz tym mniej dostajesz :] dlatego proponuję taką "myśl przewodnią" jak zarobić a się nienarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 7 latach pracy w tej firmie,wyznaję tą samą zasadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest maksyma którą i ja się kieruję. Wylewać siódme poty i tracić zdrowie dla g*******ego koncernu to jakaś niezdrowa bajka. A ja takich bajek nie czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PITAGORAS
VALUES + JYSK = BEZ SENSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem kiedy łaskawie nasza regionalna zawita z podwyżkami? Połowa października za nami a tu ani widu ani słuchu. Wcale sie nie zdziwię jak przyzna nam wielkie zero. Kierowniczkę oczywiście suto wynagrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki podwyżkami a po sklepach jeździ.... Kenneth!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) polacy to wygladaja jak wiesniaki swiata to pewnie post komunistyczne na zawsze 555 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy to wygladaja jak wiesniacy na ogol 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×