Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Witam, byłem pracownikiem firmy 3 lata temu i widzę że nic się nie zmieniło jedna rada nie podoba to się zwolnić i szukać czegoś innego ja tam jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Eva
Nazwę Jysk należny odczytywać jako Jy/ebać Sk/urwy/syn/ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój Regionalny
GĄSKI !!! zapier..... bo na SiSa jade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjegomość
już zrobiłem pod siebie z wrażenia że jedziesz ;) uważaj zebys w to nie wdepnął/wdepnęła. bo wynik bedzie 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy czy będziesz taki kozak na SiSie, znając takich ja Ty to kozak przez internet a na sklepie wchodzisz w d..e bez wazeliny :] Więc nie pajacuj tylko bierz się za robotę jak VALUES każe a jak nie to się pakuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czemu pracujecie w tej firmie skoro wam tak zle?Sa inne firmy,na jysku swiat sie nei konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to sie martw o siebie drogi ktosiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazetka
A co z tymi podwyżkami bo temat upadł ktoś coś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akappagb
Podwyzek, niestety nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Info pewne że nie będzie? To troche nas wyrolowali ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą podwyżki we wrzesniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beda ale tylko wyrownujace dla nowych pracownikow do 2200 za caly etat . Dla innych nie sa przewidziane... tak nam kiero powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś z Was się orientuje ile taki Kierownik Regionu może zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko online
nieistotne ile zarabia.ważne są koszta życia.samochód, serwis,paliwo, czasem jedzenie i hotele.ja tak chce bedac sprzedawca i nie bede juz narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z art. 1519 w związku z art. 133 § 3 K.p. wynika zakaz pracy przez 7 dni w tygodniu bez przerwy, skoro niedziela jest dniem wolnym od pracy a przypada w każdym tygodniu, czyli w sposób cykliczny co 7 dni. pytanko, dlaczego w naszej firmie mamy w jednym ciągu 9 lub 7 dni?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda praca na stanowisku sprzedawca/opiekun magazynu? Dostałem telefon z ofertą na 3/4 etatu i zastanawiam się jak wygląda praca, jakie wymagania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj umowę, odpowiesz sobie na pytanie jaki mamy system pracy a później sprawdź kodeks pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda praca? Tak jak zwykły pracownik w jysku plus kilka innych obowiązków. Sprzątasz, wydajesz towar, kasujesz na kasie, przyjmujesz dostawy, wykładasz towar, obsługujesz klientów, robisz za infolinię itd. Wygląda na to że nie pracowałeś nigdy w jysku? Dziwne bardzo że opiekunem magazynu może zostać osoba nic nie wiedząca o towarze i obsłudze sklepu. Coś bardzo dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System pracy trzyzmianowy z tego co pamiętam a wolna niedziela jest co trzecia. Co do opiekuna magazynu to poprzednik zapomniał o space co pół roku na magazynie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko się robi.... niestety :( i wypłaty niezbyt....zapierdziel jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
czy ktoś mi może wytłumaczyć, czemu w sierpniu przyszłego roku nie możemy brać urlopu? kiedy mam go sobie zaplanować skoro w lipcu już dwie osoby mają je zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze się nie nauczyłeś że w tej firmie nie zadaje się pytań: gdzie, co ,po co, dlaczego ?? tylko się zapier.... !! To JYSK !! tu obowiązuje "skandynawska kultura pracy" a więc żebyś się narobił jak głupi, nie zadawał pytań, wmówić Ci jakieś valuesy, poklepać Cie po plecach i na koniec wypłacić Ci skandynawską jałmużnę OT TO TEN CAŁY JYSK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjegomość
dobrze gadasz polać mu !!! to co dostajemy to nawet nie jest skandynawski zasiłek dla bezrobotnych, nie wiem czy wiecie że w skandynawi nie oplaca sie pracować bo ma sie wiekszy zasilek niz najnizsza krajowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to w skandynawi a nie w polsce.Wyjedz tam i nie narzekaj.Ile zarabiacie na sklepie netto ?Chodzi mi o pelny etat sprzedawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile mają opiekunowie magazynu i opiekun biura np. w Warszawie kilka lat stażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydymawszy Jyska
Ciekawe ile ma opiekun Larsa albo opiekun meteorytowej ? Ten Jysk jest chory co to za stanowiska? Ładnie mają nasrane w garze. Ale widzę patologia się szerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjegomość
nie rozumiesz o co chodzi gościu ! porownuje zarobki ponieważ scigamy sie w obrotach z jyskiem skandynawskim i wygrywamy a zarobki ? kazdy jakie ma to ochłapy pensji skandynawskiej czy zachodniej. Wiesz o co kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe jak elita bawi sie na spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchają jak mają wyciskać ostatnie soki z pracowników bo przecież oni "z***biś..e" nam płacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziei
Podwyżki będą o 10 zł żeby nie mieć najniższej krajowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×