Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Premia około 1000zł jest możliwa, ale trzeba się trochę nabiegać, nadźwigać i dobrze zorganizować. I to cała kadra sklepu - równo, a nie tylko jednostki. I niestety nie na każdym sklepie. Niskoobrotowe nie mają szans. Niestety. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 zl mozliwa premia? Na podzial na 7 osob i to w duzym skllepie chyba. Co do premii- czyli 70 tys premii dla jednego sklepu w kwartale (np. Olkusz w zeszlym)na 6-7os zalogi to wg dyr sprawiedliwy podzial? Bo wg mnie nie bardzo. Taki sprzedawca w olkuszu zarobil w jednej premii 8 tys!!!! zł, wiele sklepow 0 zł. Sprawiedliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg. Piotrusia system się sprawdzil - bo mu srednia dobra wychodzi. Zupelnie jak ze srednia płaca w Polsce... Za przeproszeniem ja to pierdolę - w sklepie wysokoobrotowym to dopiero ciezko premie zdobyc! My mamy wyniki wyżyłowane. To wlasnie mniejsze sklepy maja duze szanse na gigantyczne premie - duzo zalezy od przypadku. Popatrzcie na wyniki premii (jak juz beda). Srednie miasta i male osrodki , głownie tam są astronomiczne premie. Doprowadzi to do sporego w****ienia załog sklepów ktore robia konkretna kasę ,i nieadekwatna do utargow premie (lub jej nie biora). Czy warto sie starac? Nie , odj***c swoje -bo w moim sklepie staranie sie nie poplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak weżmieta listę z premiami za poprzedni kwartał i zresztą za jaki kolwiek inny to latwo zauwyazyc ze ogroooomne premie to sią dzieła nie pracy załogi i jakiegoś cudu, ale reotwarcia, przenosiny, otwarcie nowej drogi itd. Jak można uwazac system premiowania za sprawideliwy jesli załoga nie ma wielkiego włpywu na premie, a inny sklep (olkusz, szczecin w poprzednim kwartale) zgarniają po 50 tys + kasa dla kierowników, Rozumiem ze firme stac na rzucenie 120 tys zł na 2 sklepy, ale w kraju jest ich jeszcze ponad 200...i pracują równie cięzko, maja te same problemy, taki sam brak załogi itd. Panowie pomyslcie nad tym. Bo podwyżki o 200 zl brutto nie załatwią problemu. Wolałbym nie dostac podwyżki o 200zł, czyli 2400 brutto w skali roku, a chętnie przyjąłbym premie sprzedawcy jedno z dwóch pierwszych sklepów z listy premii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System preniowy nie zmieniony więc magazynier i opiekun biura znowu będą zap.....ac za wszystkich ja się pytam po co jesteśmy osobami funkcyjnymi zajmujemy się tym wszystkim co kiero i lider po co prowadzimy zmian i zajmujemy sie ta reszta gowna skoro nikt nas nie docenia czym roznimy sie w pracy oprócz nagłówka od kierownika i lidera czas uciekać..... po tylu latach pracy aż żal się robi szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie kwartalne. Odpowiem z perspektywy osoby funkcyjnej,ale nie SM. Ze sklepu ,który zgarnie premie.Konkretną. Zapierd..y. Tak jak wszyscy.PO 2 osoby na zmianę.Nie było u nas reotwarcia.Nie ma nowej drogi.Nie ma obok zoologika w którym jarek kupuje piasek dla kota.BOR też tamtędy nie jeżdzi... Ale jest: Zgrana na maksa ekipa,która jedzie razem.Żadnych rotacji od 3 lat.Dwóch alkoholików stwierdzonych i trzech domniemanych.Jest łączne prawie 50 lat doświadczenia w Jysk i żadne gadki regionalnego,żadne pierwsza/ostatnia strona gazetki, żadne akceptowalność SAO nas nie rusza. Jak trzeba się dopasujemy ,a potem robimy to ,co uważamy za słuszne.Wiemy co sie u nas sprzedaje,żadnego durnego dawania rabatów na BED. Customer Service i ich obietnice walą mnie.Reklamacje robione z głową ,żadne oddawanie kasy bez powodu.Opiekunowie działów wiedzą czego brakuje i co się super sprzedaje i zawsze osoba robiąca SAO ma liste co brac/co wywalić z zamowienia.Chodliwy towar 41 zawsze na stanie w ilości min 1 (gold t65140/160 na zamówienie?hahaha zawsze mamy!). I na koniec - realna ocena szans wygranych w konkursach/w premii .BEDa zawsze olewamy ,bo TOP 10 zazwyczaj ściema kupiona rabatami /regulacjami. Jeśli widzimy ,że po 1,5 miesiaca nie ma szans na kwartał odpuszczamy i myslimy o roku następnym.Tak zrobiliśmy i teraz kokosy zbieramy. Pełne zgranie i super ekipa. I dlatego zgarniamy w tym roku bonusa.Konkretnego. Pozdrawiam i życzę pracy z taką załoga jaką ja mam. Tylko się nią publicznie nie chwalcie ,bo was Jysk rozjeb..e! My na zewnątrz się absolutnie niczym nie wybijamy. Nigdy pierwsi !- to taka nasza zasada. Jak w KGB ticho jediejsz dalsze budjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe "Jeśli widzimy ,że po 1,5 miesiaca nie ma szans na kwartał odpuszczamy i myslimy o roku następnym.Tak zrobiliśmy i teraz kokosy zbieramy." hehehe czyli widzisz co napisałem wczesniej sie zgadza system premiowania jest kompletnie do d**y, nie nagradza rzeczywistej pracy. Uwierz mi że gdybyście pracowali na 100% caly zeszly rok , to w tym byście zbierali jakies drobne z podłogi a nie konkretne premiee. Ciekawe co zrobicie za rok. Piszesz mi o waleniu akcpetowalnosci, zamawiania 41 itd? A kto sie tego trzyma? Zawsze zamawiamy 41 bo to musi byc, na akceptowalnosc w ogole nie patrzymy, sklep zatowarowany na fulla ale co z tego skoro ledwo dajemy rade osiagac 100% indexu? System jest zły, zupełnie przypadkowy. Sklepy z obrotami miesiecznymi po 400tys dostaja kilka razy wieksze premie niż sklepy po 1mln. Opłacalnosc? Żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację.Zgadzam się z tobą w 100 % .Wiemy ,ze za rok premii nie będzie.Teraz więc zgarniamy ile wlezie. Za rok jeśli ekipa ta sama będzie,firma nie rozwali nas to popuszczamy pasa i czekamy na 2019.Tylko co wtedy będzie?Na pewno 06/08 2017 u nas wypasiony nie będzie chyba ,że po czerwcu 2017 uznamy,że warto walczyć i wtedy zawalczymy. I wiem ,ze z ta samą ekipą i z tym podjściem znowu coś zgarniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zróbcie olewkę ,miejcie jakieś 90 % tego co rok temu , a za rok rozbijcie bank.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh na fejsbókowym juzku już Dyrektor musiał zainterweniować bo lud się wzburzył że pracujemy po 2 osoby na zmianie. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógł by ktoś przekopiować co napisał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to chore - sklep 1500 m2 i dwie osoby.Mozna wynieść wszystko. Kasjer uwiązany do kasy ,bo musi ,a jeden zasuwa wszędzie .W budzie z kebebami3x4 są dwie osoby . Skandynawskie wartości w pracy! My chyba naginamy właśnie po to ,aby w Skandynawii mogli mieć ten swój etos pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi sie kopiowac. Jakis pracownik pochwalil sie wynikiem na koniec dnia i napisal ze to w 2,5 osoby i ze super zabawa sprzedaza(swoja droga czego tacy ludzie oczekuja? Podwyzek?) I w kometarzu ktos napisal ze to zwykly zap*****l a nie zabawa i oczywiscie nasz dyro odpisal ze.w gratuluje wyniku i premii i ze u nas w jysku srednia illsc.osob na h pracy to 3,6 osob. Nie odjal chyba urlopow, delegacji i ewentualnuch l4 i nagle robi sie 2,6.na godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskSralues
3,6 os na godzine to chyba przez godzine lub dwie jak się zmiany nachodzą ( i to na początku kwartału bo później już zmiany są na styk) parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ktoś Ci napisze że dobra produktywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ktoś Ci napisze że dobra produktywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ode mnie ze sklepu klienci po tym weekendzie będą skargi zgłaszać w nasza obronę bo byli w szoku co się dzieje ... wszystko na ziemi, pełno ludzi ,2 osoby na kasie A jedna lata na magazyn i obsługuje . Jeden klient powiedział że nam współczuję i to zgłosi haha tylko szkoda że to nic nie da haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To my mamy od dłuuuuższego czasu. 4, 5 etatu cały czas. Taki nasz dreamteam czyli 2 os. na zmianie to standard(chyba nie tylko u nas). Brak chętnych do pracy, brak słów. Się zwalniają jak szaleni. Ciekawe z jakiego powodu? Przecież to firma z wartościami... ... ... ... ... (była)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie wszędzie już jest po 2 osoby... A jeszcze jest fajnie jak są same dziewczynki, wtedy jest zabawa sprzedażą... tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dyro napisal ze normą jest 3,9 osob na godzine to tak jest! Poszukajcie w szafach, może tam sie ukrywa reszta pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo w socjalu piją kawę i jedzą ciastka albo ciasta zielone za NPS hahaha tam się ukryli na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy poszly już wypłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha hurtowe zwolnienia są.. w cale nie dziwię się że ludzie uciekają z tej bardzo pro rodzinnej firemki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wiecie dlaczego t r a dostał "kopniaka" i jego region dali nowemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srysk
Co taka cisza? Wszyscy na maratonach z klubem biegacza? HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszly wypłaty.Na rachunki.I 1/3 na 500 plus dla przyszłego elektoratu i 270 na fundusz zdrowia kiedy do lekarza nie chodzę ,a jak chcę pójść to kolejki przez moherów takie ,że idę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×