Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Taira
http://jysk.com/arsberetning0910_en.pdf Zerknijcie sobie, ja tam średnio się znam na ekonomii, ale z tego co zauważyłam, zyski przynosimy. Więc albo ktoś tu oszukuje twierdząc, że Polska jako kraj jest pod kreską, albo fałszują raporty finansowe, co jest zdaje się karalne. A może ja się nie znam? Nie wiem, nie wiem. Proszę o wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrrrrrrrrry
Ale dlaczego wy się teraz dziwicie ,ze redukują etaty? A ilu z was zapierdalało przed sisem jak dzikie osły , zostając nie raz po godzinach pracy? Ilu z kierowników poza godzinami pracy przychodzi by grafiki układac , zamowienia robic itp? Sklep lśnił , lizodupstwo częsci kierwników teraz zbiera pokłosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel Hirma
My zaczęlismy akcję "100 zł mniej" juz więcej niz tydziń temu .Myślę,że sklep dzięki temu ,że jesteśmy wobec klienta uczciwi (no . może "uczciwsi" - sprzedając taki syf nie można być "uczciwym") ma jakies mniej 1/15 utargu mniej .Ale psychicznie czuję się lepiej - nie sprzedaję rzeczy w "orginalnych " cenach (ceny wzięte z kosmosu);odradzam badziew wybitny itp .Obrotu i tak nie wyrobimy , etaty ucięte więc może chociarz udowodnimy ,że 3/4 znaczy 3/4 ...A przy najbliższej okazji spływam z Jyska - powodzenia piewco kultury skandynawskich wartości w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto Ci kazał zostawać po godzinach pier.. jyskmenie sam sie " z frajerowałeś to się nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Dziś pierwsza rzecz,jaka mi się w oczy w biurze rzuciła po wejściu do pracy to karteczka z info o SIS na dniach(tak jak w przeszłości było tez) .Na pewno będę sprawdzal ceny , wycierał kurz i robił "wachlarz powinności uczciwego członka partii" .Guzik mnie obchodzi wizyta bałwana,co ostatnie dwa tygodnie od wręczenia wypowiedzń wsadzil łeb w piasek ,a teraz się obudził i rząda wyjasnień "co się dzieje z impulsem" (nasza odpowiedz :"Gów..o" - przyjedż za firmowe pieniądze i sprzedawaj gno..ku").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede09
Czy ktoś pracował w Jysku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towar z gazetki
"http://jysk.com/arsberetning0910_en.pdf Zerknijcie sobie, ja tam średnio się znam na ekonomii, ale z tego co zauważyłam, zyski przynosimy. Więc albo ktoś tu oszukuje twierdząc, że Polska jako kraj jest pod kreską, albo fałszują raporty finansowe, co jest zdaje się karalne. A może ja się nie znam? Nie wiem, nie wiem. Proszę o wyjaśnienie." jest to raport z 09/10 a nie 10/11 , najnowszego nie ma jeszcze. Z tego co wiem osiągnęliśmy zysk na poziomie 08/09, czyli mniej niż w 09/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
z tego co widze to Lars w tym roku nie zagościl w zadnym kraju ani nie dostał zadnej nagrody od krolowej czy krola a wiec chyba sie chlop cofa w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troy
bardzo prosze o szybki kontakt P253.sprawa bardzo PILNA!!!!!!daj jakiś namiar na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania 51
Ale są i sklepy co maja superrrrrrrrrrr premie!!! czyli można jak się chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania 51
A tak wogóle to co WY macie za kierowników nasz ma tak grafik dopasowany,że nie musdimy zostawać po godzinach i rypać i sisy mamy powyżej 94%. Wszystko zalezy od kierownika jak macie go do bani to już Wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania 61
U nas jak u Frani 51 zero nadgodzin sis powyżej 94% no i premie mamy. :D a z kierownikiem i regionalnym da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
uuuu hania frania , numerki podobne , czyżby ta sama osoba poczyniła te wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ploty
wysokoobrotowe sklepy marna wyplate i tak nadrobia premia. Sory ale sila klientow do sklepu nie zaciagniesz ani nie zmusisz ich do zakupu zeby obroty byly wieksze. Zreszta, po co to robic skoro mimo staran obcieli etaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania 51
I tu się mylicie jestem ze sklepu niskoobrotowego ale my się nie użalamy nad sobą i robimy swoje. Wszystko zależy od kierownika i od załogi. "MUC TO CHCIEĆ< CHCIEĆ TO MUC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania 51
HANIA I FRANIA TO NIE TE SAME OSOBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ploty
nawet jak z niskoobrotowego to lepiej, wystarczy ze zrobicie troszke wiecej kasy i juz premie za to macie. A widac ciebie niewiele satysfakcjonuje i dobrze sie pracuje za psie pieniadze. Nie ma z toba co dyskutowac. Sprobuj sobie wyobrazic ze ludzie na lepszych sklepach pracuja za tyle samo co ty, ciekawe czy bys byla/byl zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też nie robimy nadgodzin ale sisy już nie tak pięknie chociaż 86-89% tez zadowala przy takim zatrudnieniu i zaangażowaniu ;) A co te nasze związki tak ucichły???? Ciekawe co nam zaserwuje firma od nowego roku.....aż boję się myśleć.Póki co pracujemy-jakoś-chociaż klienci już się burzą że nie ma obsługi na sklepie ...a my na to jak na lato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ploty
niewiem jaki reprezentujesz poziom ale "muc" pisze sie przez Ó, zapamietaj bo razi po oczach jak swiateczne lapmki z naszego asortymentu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MUC TO CHCIEĆ< CHCIEĆ TO MUC" Kierowniczek albo regionalny co ty myślisz że ludzi będziesz nabijał. Zachwalanie warunków pracy w tej nieodpowiedniej sytuacji może pisać tylko osoba z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bania 101
MUC??? Bez Sensu...Ale gratuluje kierownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania 51
Wiecie co raz pieszecie, że obroty spady a za chwile,że kolejka przy kasie i klienici się denerwują. Jedno wyklucza drugie. Zachwile,że dwie osoby na zmiane - ludzie jaki kierownik godzi się na taki grafik my mamy 6 etatów a ani razu nie zdarzły się aby była tylko 2 osobowa obasada tym samymy macie do bani kierowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bania 101
A Ile godzin macie sklep czynny 7 dni po 12H?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troy
P253!!!!!!!!!proszę o kontakt!!!!!!!!!!!szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!daj namiar na siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania 51
10-20 poniedziałek-piątek 10-18 sobota i niedziela 10-16 czyli jak większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bania 101
Wiekszosc??? To chyba Wy jestescie mniejszoscią. to zanim powiesz o kierownikach do bani pomysl ze sa sklepy czynne o wiele godzin w ciągu tygodnia dłuzej i kierownik chocby sie zesrac miał to nie wymysli innego grafiku i wiecej osob na zmianie przy 6i 1/4 etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ploty
kolejka przy kasie nie oznacza wysokich obrotow! zreszta zdarzaja sie dni kiedy ludzie pierdoly kupuja za 10zl, tym na premie nie zapracujemy ani tym bardziej zadowalajacego firme zysku. Frania, skoncz sie udzielac bo jestem tu ewenementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania 51
mówisz o sobie? mi wytykasz błędy a sam-sama je robisz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ploty
skonczylas? to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×