Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość bubel :)
Moi drodzy zapomniałem o pięknym kur...dołku który teraz buduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubel :)
niema co ,wypłat jak nie było wiec na targ przydało by sie iśc sprzedac jakies pantofle by zarobic na kawałek chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam chleb na kreske
Spotykają się dwaj dyrektorzy: - Słuchaj, ty swoim pracownikom jeszcze wypłacasz pensję? - Nie. - I ja też nie. - A oni i tak przychodzą do pracy? - No przychodzą. - U mnie też. - Słuchaj, a może by tak pobierać opłaty za wejście? ... Jysk system premiowania 2012-13...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiu Pasiu Zbysiu
Pamiętajcie o zalogowaniu na kase 2 pracowników ! bedziemy to sprawdzać !! pzdr. 3 wpsaniałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audyt
spotkanie zwiazkow z dyrekcja jysk odbylo sie 04 listopada tak?. to ja sie pytam! jakim cudem notatka z tego spotkania została sporzadzona juz 03 listopada jak wynika z informacji umieszczonej na stroni jysk solidarnosc? o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowmagnus
zasiłki dla pracujących zostały przelane na wskazane konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymtyrymty
dzieki lowmagnus juz wybralem :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowmagnus
mi już się ostał ogonek z zasiłku :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxMagnus
Zalogowanie dwoch pracownikow? - ba! - my korzystając z rady jakiej udzielono dziewczynom , które mialy same rozladowac dostawę (wyslano je do pobliskiego Auchana,aby znalazły kogoś ,kto im pomoże tira rozładować - jak to opisano powyżej)zalogowalismy pracownika pobliskiego butkiu(sklep zoologiczny) ! - bo co będzie jeśli kolejka się zrobi na 15 osób??? - tego procedura "pani od kotków" nie uwzględnia więc wyszlismy naprzeciw szerokim wymaganiom stawianym nam przez firmę oraz ogół klientów ,cale społeczeństwo czy wręcz całą ludzką populację , która wszak osiągneła poziom 7 mld!!!( to siedmiomilardowe niemowlę na pewno zostalo poczęte na materacu sprzedawanym w dzysku,a jesli nie to na pewno pod koldrą z dzyska - wszak jestesmy ekspertem w dziedzinie sexu , tfu przepraszam snu...). Proponuję stworzyc nowa procedurę (np numer 94.028.2018), która będzie nakazywać autorom procedur ,których sie nie da wcielić w życie,aby staneli okolo 20 metrów przed scianą sklepu,zatrzymali się na krawędzi niebieskiej wykladziny i z całym impetem ruszyli na wyzej wspomniana ścianę .Po wyrżnięciu w nią (można bez kasku - wszak i tak nie spelniaja atestu), jeżeli będą w stanie niech jeszcze raz przeanalizują swoje debilne dyrektywy .Jeśli sprawa się nie wyjasni procedurę należy powtórzyc(najlepiej w ścianę pobliskiego kościola- te są budowane solidniej niz jyski...) lub zadzwonic na 50/50 - tam tez są sami fachowcy wiec udziela owocnej i rzetelnej odpowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JYskszwic
Tak na 5050 pracuja ludzie przekroju mojego kuzyna 6 letniego jak sie komp zawiesi tez resetuje jak wyżej wymienieni podpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o procedury. inwentaryzacje tygodniowe procedura mówi iż pierwsze liczenie wszakże możemy zrobić podczas otwarcia sklepu lecz drugie już niestety po zamknięciu. Tak się zastanawiając przy założeniu nowego grafiku gdzie zaczynamy i kończymy 15 minut przed otwarciem i zamknięciem to kto na ochotnika podejmie się drugiego liczenia np w tym tygodniu pościeli. Jest jeszcze parę innych sprzecznych rzeczy z tym co firma nam wdraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam z nową procedurą odnośnie palet wysyłki do DCR szkoda że kokardki nie musimy wiązać na górze palet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?1?1?1
[zgłoś do usunięcia]WYZWOLONY Jak tam z nową procedurą odnośnie palet wysyłki do DCR szkoda że kokardki nie musimy wiązać na górze palet I to pewnie Cię najbardziej boli w obecnej sytuacji... Nawet się nie wypowiadaj jeśli taka pierdoła jest dla Ciebie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JYskszwic
?1 itd luźna pałka koleś polewke sobie robi z procedur a ty się tu spinasz . Dorze że ktoś ma poczucie humoru w tym smutnym jak piz....da jysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETW
Dużą czesc wypowiadajacych sie na tym forum boli wszystko. Nawet SC - bo ktos kazal im zresetowac kompa. Ciekawe co on by zrobil przez telefon w takiej sytuacji? Przyjechalby i sam to zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkur....y
Coś przleali mi na konto ... sądząc że dzisiaj jest 10 to chyba jakis zasiłek z obozu pracy :/ to ja zapier....m cały miesiąc , kręgosłup mnie napier...a , z klienterią się użeram , z tępymi ch...mi u góry , proponuje jakies gówno na kasie , robie inwenture , a ten obóz pracy przelewa mi jakieś ochłapy ? PIER...E NIE ROBIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max Magnus
IAm - kochaniutki weż jeszcze raz wrzuc linka do artykulu o jysk w "Dzienniku zachodnim" - jeden z wrzuconych twierdzi,że podana strona nie isnieje ,a na drugim po otwarciu pokazuje mi tylko naglówek,a chciałbym zapoznać sie z pozostałą częścia artykulu. Procedura zwrotu palet? - nic newralgicznego ,ale po takiej dawce ilości debilnych procedur na każda nową procedurę reagujemy bardzo nerwowo!- palety ,na których towar do nas wjeżdża w 80% nie spełniaja norm europalet więc jeżeli podmienia nam gów..o na sraćż..ę to różnicy nie ma...Długi weekend przed nami - na dzysknecie spokój dzis od godz 14 - wszak nasze elity mają wolne (a dla nas zaczyna się jazda ), piersze pasożyty odezwą się na szczęście dopiero w poniedziałek .Po analizie danych albo mailowo zostaniemy poglaskani po główce albo dowiemy się,że sytuacja jest nie do pomyślenia i że LS maja przedstawić plan naprawy .... Kukiz ma taką jedną piosenkę - "jak ja was kur..y nienawidzę" - niby w domyśle o politykach ,ale my wstawmy sobie wizerunki pewnych osób z FIRMY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość main+-
W przyszły czwartek mam rozmowę w sprawie nowej pracy ! - trzymajcie kciuki ! - nowego opiekuna magazynu szukac bedą . Mam nadzieję,że dziesiątki innych osób tez będą mialy okazję znależć inna pracę i jysk zacznie się walić .Może wtedy się ktoś obudzi ....A jak nie to życzę koszmarów zarządcom folwarku (i ich urzeczywistnienia w pracy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxMagnus
Dzięki .Trochę się zawstydzilem. Ale caly dzien walczyłem z przewczorajszą jeszcze dostawą .A bylo nas az 2 ! (do rozladunku i rozwalenia 1/4 była jedna osoba).Redukcje , 1 osoba na urlopie, 1 chora i sklep gotow na 100 % do reklamy w weekend !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻYSKOWIEC
tak szczerze powiedziawszy mnie w tej firmie już nic nie zdziwi. A z JyskNetu to już się strona z dowcipami zrobiła. Po wczorajszej wypłacie mam na to wszystko WYJEB.ANE NA MAXA. Człowiek zapierdala.la jak głupi spuszcza się zeby jakiemuś moherowi wcisnąć ekstra super łał flowerke i przy okzaji robi z siebie debila bo obok stoi klient ktory właśnie czeka na zwrot kasy bo już trzeci raz reklamował flowerke, nosi kanapy samemu na dostawie a tu 10 zerka na konto i co ???? ZONK !! !! 1500 zł za 4 lata pracy ???? Oszukali Nas banda decydentów kur.wa... Śmiech na sali po prostu. Ciekawe który sklep ma na czas porobione spacesy ???? Chyba mało jest takich sklepów. U mnie nie ma szans na zrobienie w terminie. A czemu?? Proste... Projekt PRODUKTYWNOŚĆ niestety nam na to nie pozwala... I jak tu ma być człowiek produktywny jak nawet spacesa nie ma ułożonego?? Moim zdaniem teraz na święta cała Gdańska elita śmietanka czy nie wiem jak oni się tam czują powinni ubrać nasze zajebis.te poliestrowe koszule i ZAPIERDAL.C tak jak my. Niech zobaczą jakie sa realia sklepowe a My usiądziemy sobie w cieplutkim cichutkim pomieszczeniu i będziemy oglądali jak oni robią utargi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻYSKOWIEC
Jaka Hanka ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
Hanka z MjakMiłość ;) wyjebała autem w kartony JYSKOWE i zabiliście cie ją Wy....wy chamy, buraki, itd, itp i żeby któregoś dnia zmartwychwstała i wam do dupy nakopała ;) a teraz ide na swoje konto bankowe pocieszyc sie swoja jałmużną ;) alleluja bracia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukiet naya
1500 dostales? - chlopie ,ja taka wyplate w jysku dostalem tylko kilka razy !zazwyczaj oscylowalo to 1300 z groszami -1400 z groszami.A nastepna jalmuzna bedzie juz pewnie kolo 1000 zl...Ale mam nadzieje ,ze mnie tam bardzo szybko nie bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się najbardziej podoba ten artykuł : http://www.strefabiznesu.dziennikwschodni.pl/artykul/jysk-zwiazkowcy-walcza-o-lepsze-place-72065.html wypowiedział się w nim Piotr Padalak w którym stwierdza on że "Zarobki w JYSK Polska nie odbiegają od średniej płacy w sektorze handlowym" no tu musimy się zgodzić u mnie w bloku jest sklepik spożywczy o powierzchni jakieś 12 m2 moja koleżanka zarabia tam 1200 na rękę + jakaś premia do ręki od szefowej gdy biznes się kręci. Z drugiej strony cichłabym zobaczyć wyniki badań przeprowadzonych dla naszej firmy które pokazują tą średnią płac. I jakie aspekty były brane pod uwagę porównując sieci ? Wszyscy przecież wiemy jak wygląda praca sprzedawcy na Leroy, Castorama, Obi, Praktiker i ich obowiązki tam obchodzi ich tylko ich alejka nie kasują na kasach od tego jest kasjerka są ochroniarze są sprzątaczki, magazynierzy. Nawet gdyby mieli zarabiać 100 - 200 zł mniej to i tak mają lepsze warunki niż my? I pomyślcie sobie że Polacy przedstawiają takie gołe badani w Dani no i Duńczycy widzą że Dżysku w Polsce nie jest tak źle pracownicy zarabiają dobrze, więc pula na podwyżki pójdzie do innego kraju lub premie dla Zarządu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napli
Niech pokażą dane dotyczące zadowolenia z pracy ? Czy ktoś to widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×