Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Tajny...
P.S. Najogólniej chodzi o to, że na sklepach jest za mało obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yryryryyr
a bedzie jeszcze mniej --teraz potrzebne murzyny bo swieta ida a pozniej bay bay maszkaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Co do ostatniej wypowiedzi : -czy mozna uciąć coś czego nie ma? W rzeczywistym świecie nie ,ale w swiecie "biznesu" jak najbardziej! (a zwłaszcza biznesu wg "jysk" - skandynawska kultura pracy...) A może zacznie sie dobieranie do pup "kierowników"? Sporo jest tam do ugrania. U mnie na sklepie juz kierowników wiecej niz sprzedawców,a i etatami miazdżą nas...Więc pewie i na nich przyjdzie pora niedługo (pewnie tak jak niektórzy piszą ,że po świętach - skoro wszem i wokół trąbi sie o kryzysie to nawet i firmy co go nie za bardzo czują bedą tak kombinować ,aby powiększyc zyski z tego tytułu..).Na razie tego kryzysu nie widac na sklepie,ale myślę,że na pomysły takich redukcji niejeden bydlak (biznsmen) juz wpadł - to nic .Odczują to na swojej skórze - skoro mam zarabiać na oplaty i jedzenie (mąż na kredyt) to ich sprawa!Mi nowa kołdra niepotrzebna tudzierz materac .I dla tysięcy takich jak ja TEŻ NIE!!!!!Wiec prosze bardzo bando złodziei i kanciarzy -sami śpijcie na rewelacyjnych stripe poduszkach , przykrywajcie się cudownymi monte corno leżąc na basic s40 !Życzę miłego wypoczynku w magazynach wypełnionych po brzegi ! Na KIEDY UMAWIAMY SIĘ NA URLOP NA ŻĄDANIE??? - PROPONUJĘ REKLAMĘ TV ze 2-3 tygodnie przed ŚWIĘTAMI - niech na jednym sklepie stracą chociarz po 300 złotych od pracownika na urlopie to w skali kraju to duza suma!O premie się nie martwcie - jej juz nie ma (bodajże artykuły bozonarodzeniowe się do premii nie wliczają) .JADYMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juskol
Dzisiaj Święto jyska :( Ta firma i normalni ludzie już w Polsce umarli !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kierownik to niewolnik; trudno mi go opierdalać za to co się dzieje, ale na pewno to on jest winien, dobra chodzi brudny i spocony, reklamacje, zostaje po godzinach, słucha dyrektyw z "góry" , motywuje nas .....lekko, bo widzi w naszych oczach....nie chce widzieć zostało mu coś z sumienia i przestaje, robi coś za kogoś bo go nie ma...telefon od żony..dziecko chore bądź w domu, o Boże nie może,korporacja zjadła mu duszę i wybiera ....sami wiecie co, a żona, dzieci....tego nie ma w procedurach, lecą wysoko kartony na magazynie ,buty ma mocne, tak długo je kopie, to dobrze nie będzie robił awantur żonie....winnej bo przeszkadza, tak więcej katonów i już przeszło, uśmiech i przycina ceratę..jeden dzień później od rozwodu...sam chciał to ma...za załogę, za impulsy, przygotowanie, audyt , jest cel osiąga go,dobrze dobrze głaszczą bogowie...w domu już nikogo nie ma....wybrał.... dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerata do łobcięcia
U mnie to samo - kierownik stał się niewolnikiem. Ma wolne a przychodzi do pracy (gratis) Zapierdziela non stop. Co mu powiedzą to robi. Sorry ale to przez was kierownicy wchodzą nam te hieny na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regionalny 2 ;)
Sprzedawcy i opiekunowie biura - już po waszych całych etatach - dziś po rozmowie z związkowcami znowu zaczną się redukcje :/ - a reszta kierowników będzie zap......ać na sklepach wraz z nowymi półetatowymi kolegami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucca 2
Ale dno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu jest w błędzie rozmowy naszych związkowców "S" odbędą się 03.11.2011 r. w siedzibie pracodawcy. Jeśli ktoś podpisuje się jako regionalny to chyba pracodawca nie zamierza więc dojść do porozumienia. W konsekwencji brak porozumienia to STRAJK więc tu brać JYSKOWA to od was teraz zależeć będzie czy przytakniemy pracodawcy na jego poczynania. Trzymamy za was kciuki związkowcy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowmagnus
uciekajcie z tego bagna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻYSKOWIEC
W jysku będzie tak jak w Tesco i Ikei czyli na sklepie kasy samoobsługowe tylko jeden pracownik będzie stal i pomagał zacofanym klientom a magazyn jak w Ikei brać i do kasy... Coś się kroi bo do Nas często przyjeżdżał RM a jeszcze częściej DM ale od ponad 2 tygodni ani widu ani słychu... Na pewno wyskoczą za niedługo jak Filip z konopii z nowymi umowami na 1/2 lub 3/4... Jak dla mnie to w tej firmie już lepiej nigdy nie będzie chyba ze zmienia wszystkie ekipy na ludzi którzy będą zmuszeni przez życie pracować w Jysku i nasi kochani Dyrektorzy będą im mówić jak to jest pięknie jak się robi obroty a ukrywać przed nimi że im większe utargi tym lepsze maja( mówię o górze) wakacje i więcej szkoleń na których nawpier dalają się jak świnie w korycie i nawet nie podziękują. Ja jestem za strajkiem jak najbardziej i to jeszcze przed świętami. Niech się zdziwią bo już na pewno zacierają rączki na duże obroty... Zróbmy w końcu tak ze im te rączki opadną !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat: ,,Obroty firmy w przyszłym roku mają być wyższe od obecnych. Z corocznych raportów publikowanych na stronie internetowej sieci wynika, że zarówno obroty, jak i zyski duńskiego koncernu w Polsce rosną nieprzerwanie od lat. I tak obroty duńskiego koncernu w roku budżetowym 2009/2010 wzrosły rok do roku o przeszło 14 proc. i wyniosły 968,8 mln zł. w porównaniu do 849,4 mln zł rok wcześniej. Z kolei zysk operacyjny firmy w tym okresie wzrósł aż o 32,48 proc. i wyniósł 77,5 mln zł w porównaniu do 58,5 mln w roku budżetowym 2008/2009,, Bravo, kryzys !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ciecia no i wzrost obrotu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukiet naya
Panie i Panowie! Niech każdy z tych , którzy czuja ,że firma go oszukała spróbuje wobec klienta być uczciwym i zniechęci go do zakupu chciarz na 100 zlotych dziennie.W przeliczeniu na wszystkie sklepy to OGROMNE PIENIADZE! Niech ma firma spodziewany zysk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymtyrymty
proponuje rozpowszechnic ten link na wszystkich glownych stronach internetowych i forach, niech klienci widza jak firma w ktorej od lat robia zakupy, traktuje pracownikow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymtyrymty
...w poniedzialek mi sie nudzilo i ...pewna gazeta lubiaca takie zagrywki jak naszego pracodawcy, dowiedziala sie o naszej sytuacji... mam nadzieje ze to cos pomoze...bo gorzej byc nie moze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETW
Nudziło ci sie? Jak to? Przecież wyzysk jest taki, ze po robocie wracacie do domow i walicie sie nieprzytomni do wyra, bo nie macie juz na nic sily. przynajmniej kilka razy czytalem na tym forum ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka prawda a zwłaszcza po dostawie do domu i do wyra nawet nie ma siły by isc sie umyc a nie powiem o kolacji i wyjsciu z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczyć minę dyrektora po przeczytaniu artykułu w gazecie BEZCENNE...fajnie ze ktoś podjął pierwszy krok i napisał do gazety... ONI mają nas za idiotów zresztą ostatnie cięcia etatów pokazały naszą niewiedzę z zakresu kodeksu pracy....robią z nami co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 03112011
a moze nudziło mu się w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Produktywność
A ciekawe,jak tam dzisiejsze negocjacje zwiazkow z kierownictwem??Ponoc panowie ze ZZ twardo mieli dyskutowac.Ciekaw jestem na jaki temat.Panowie zwiazkowcy!!!Moze by ktory napisal,co wynegocjowali.....haha:) i co rada starszych po wnikliwych i burzliwych dyskusjach ustalila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat nie konczy sie na JYSKU
te czasy ktore byly dlugo nie wroca, a to ze sobie ponarzekamy nic nie zmieni , firma jest prywatna wlasnoscia i moga robic co chca. Nikt kto podpisywał z wami umowy niepowiedzial ze bedzie to praca na wiecznosc. zreszta wyobrazcie sobie prace w jysk za 15 lat bedziecie po czterdziestce lub nawet piecdziesiatce i w tym wieku ciezko wam bedzie znalesc cos innego na rynku pracy, teraz puki jestescie jeszcze "młodzi" macie naprawde perspektywy na cos lepszego, nie mowie ze firma jest zla ale jest naprawde duzo lepszych firm, nie jeden(na) znajdzie cos lepszego i wtedy niebedzie juz zlych mysli o jysku tylko radosc z awansu o jeden a moze dwa poziomy wyzej, rozumiem przywiazanie do osob , miejsca i takie tam, kurcze ludzie ogarnijcie sie, to nie jest koniec swiata... moze tam gdzies trafi sie cos lepszego... a jak temu pomozecie to napewno... powiem tak ciezko jest oderwac sie od mleka matki ale jak sie uda to pozniej zaczyna sie naprawde ciekawe zycie priv chej wiesz ze zapalilem tego papierosa, niemoglem wytrzymac, jakies takie dziwne napiecie tym wszyskim co sie ostatnio dzieje, mam nadzieje ze jutro do mnie zadzwonisz i pogadamy sobie o wszystkim. tylko wlacz rano ten komputer, przeczytaj ,zadzwon a ja moze uwieze ze moje poczucie chumoru nie jest takie zle, zadzwon pierwsza i powiedz mi cos milego<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Polska
Związkowcvy nic nie piszą bo najwidoczniej nie ma o czym>Gdyby były jakieś konrety napewno by o tym napisali.Zresztą co się dziwic gdyby było więcej członków może FIRMA potraktowałaby te rozmowy poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETW
Do 03112011: czytaj ze zrozumieniem. Do Mała Polska: pewnie tak. Gdyby było ich więcej, to firma od rzu zgodziłaby sie na podwyzke płac o 40% dla wszystkich. Ludzie, w jakim świecie wy żyjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻYSKOWIEC
bukiet naya Panie i Panowie! Niech każdy z tych , którzy czuja ,że firma go oszukała spróbuje wobec klienta być uczciwym i zniechęci go do zakupu chciarz na 100 zlotych dziennie.W przeliczeniu na wszystkie sklepy to OGROMNE PIENIADZE! Niech ma firma spodziewany zysk ! JESTEM ZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
i jak zadowoleni państwo z pieniążków premiowych ? buhaahhahah japierdole dno i 10 metrów mułu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mogę wam powiedzieć to nas pewno Pan Piotr P. powiedział że firma kuleje od 2 lat, nie mam zysków. :) Nowe inwestycje to jak strzał we własne kolano skoro wcześniejsze nie wypaliły to dlaczego przyszłe mają wypalić. Tak czytając wypowiedzi mogę jedynie jedno stwierdzić i chyba wy też : JEST ŹLE W TEJ FIRMIE teraz pytanie do WAS czy chcecie coś z tym zrobić. Jeśli tak to myślę że trzeba się zwrócić do ZZ aby się zapytać jak chociaż by strajk legalnie zorganizować aby WAS nie wyrzucili z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze już nie będzie!!!
zajeb***** mamy całe 0 zł do podziału a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikokiko
Czy nikt z Was nie zauważył ze większość sklepów ma więcej niż "0" do podziału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkoguto
kikokiko Czy nikt z Was nie zauważył ze większość sklepów ma więcej niż "0" do podziału! Tak, ja bo np: Żary mają 14 zł do podziału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×