Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Zygmunt B.
Hej, Tzw. produktywnosć wdrażano juz dobre 5 lat temu. Pamiętam jak przyjeżdżala do sklepu MSIE i pieprzyła te swoje głupoty... "Produktywnosć" to słowo- zasłona dymna, bo przecież wiadomo, że chodzi tylko i wyłącznie o proste cięcie kosztów personalnych (nie trzeba się intelektualnie wysilać!!!), żeby na paręnascie miesięcy zabezpieczyć swoje dupska na dyrektorskich stołkach. Dzięki takiemu posunięciu można wykazać przed duńska centralą, że swoją błyskotliwoscią zaoszczędzili co nieco. I znowu będzie można prężyć muskuły i pochwalić się, że w Europie szaleje kryzys a Polaczki zrobiły indeksy że ho ho!!!! Szkoda tylko, że w tak żałosny, urągający godnosci ludzkiej sposób. Polskie kierownictwo nie zostanie bynajmniej zapamiętane jako Ci, którzy osiągnęli sukces, lecz jako ci, którzy w zarządzaniu zasobami ludzkimi cofnęli się do XIX w. sprowadzając doswiadczonych pracowników do roli narzędzi. Na tym forum już kilka razy ktos (miedzy innymi ja) wskazywał, że są to metody znamienne do systemów totalitarnych a te, jak wiadomo z historii, za każdym razem poprzez swój anty-ludzki wydźwięk, dążą do samozagłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Produktywność
myslalem,ze wypowiedz na ten temat bedzie bardziej obszerna.Zadnej dyskusji,analiz tylko suche fakty w kilkanascie sekund.Malo,ale przynajmniej cos juz sie dzieje i to mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Produktywność
zaden przedstawiciel firmy nic nie powiedzial,bo tak naprawde nie maja nic na swoja obrone.Tylko do nas fikaja za posrednictwem regionalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkp
ponizej link dla tych którzy maja wyrzutu sumienia piszac na swój sklep do PIP http://www.ozzip.pl/serwis-informacyjny/ogolnopolskie/1260-lublin-pozna-protest-pod-qinnymi-meblamiq u nas narzekanie na zdrowie za poprzedniego DM konczyło sie grożbą ze pracownik będzie wysłąny na powtórne badanie lekarskie , i co jak by lekarz stwierdził niezdolność powstałą czy też nabytą w wyniku pracy w takich warunkach jakie panuja na magazynach sklepowych jyska np sciaganie materacy 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadszyszkownik
Chyba nadszedł czas zapisania się do ZZ, trzeba coś zrobić, zanim oni coś zrobią nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troy
brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zwiazki trzymam kciuki zeby sie Nam udało!!!!!!a Wy cała reszta nie zastanawiać sie nie wiadomo nad czym tylko zapisywac sie do zwiazków!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3/4
WITAM ŻEBY BYŁO JASNE TZW GNIDY Z GDAŃSKA JAK NIE KTÓRZY MÓWIĄ O NAS RÓWNIEŻ MAJĄ UMOWY NA 3/4 CHODZI MI TU OCZYWIŚCIE O SKLEPY, ADMINISTRACJA SWOIM TYŁECZKOM NIE POZWOLI ZMIENIĆ STOPY ŻYCIOWEJ, A MY MUSIMY ZAP... ZA TE PRZYSŁOWIOWE GROSIKI, A W POLSCE BEZROBOCIE, O PRACĘ CIĘŻKO WIĘC ZWOLNIĆ SIĘ NIE DA A RACZEJ NIE MOŻNA... POZDRAWIAM PRACOWNIK Z GDAŃSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie jest totalna bryndza. Myślę, że bardzo by nam pomogły media. Gazety, programy typu Uwaga itp. Gdybyśmy nagłośnili sprawę, to musieliby coś zmienić. Już widzę nasz zarząd i regionalnych dukających przed kamerą hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były Jyskowiec
Obserwacja sklepu Jysk w Legnicy na Jakośćobsługi.pl Ocena autora: -4 Data dodania: 06/11/2011 Lokalizacja: Schumana, Legnica, woj. dolnośląskie Wybrałam się na zakupy do Jysk gdyż szukałam poduszek. Sklep zazwyczaj zachęca dużą ilością obniżek więc pomyślałam, że na mój produkt również będzie w tym momencie jakaś obniżka. Już od samego wejścia przytłoczył mnie brak miejsca i brudna podłoga (na sklepowym dywanie rozsypany był jakiś styropian). Towar z działu meble był tak ustawiony, że wyglądało to tak jakby trwała tam właśnie jakaś inwentaryzacja. Nie było żadnego podziału na kategorie, ceny itp. po prostu wszystko stało koło siebie tworząc jakby coś w rodzaju ekspozycji jednak moim zdaniem trochę nieudolnej. Towar w koszach nie był ułożony estetycznie, klienci odkładali go gdzie popadło, nie było też nikogo z pracowników, który zajmowałby się porządkami (i to chyba od dłuższego już czasu). Nie zważając już na to poszłam w stronę regałów z poduszkami. Faktycznie były spore obniżki (do 50-70zł) a ich jakość była całkiem przyzwoita. Po chwili analizy poszczególnego składu i wypełnień poduszek byłam nieco zagubiona, jednak nie zauważyłam żadnego pracownika, który mógłby mi doradzić. Wybrałam zatem poduszkę według kryterium cenowego. I udałam się do kasy. Przede mną znajdowała się jedna osoba. Pani w kasie, młoda dziewczyna ok 25 lat, włosy blond spięte, wzrost ok 170cm przywitała się ze mną i zaczęła kasować poduszki. Gdy usłyszałam kwotę do zapłaty okazało się, że jest wyższa niż się spodziewałam. Zapytałam dlaczego cena się różni od tej, którą widziałam na półce. Pani zaczęła coś sprawdzać w systemie i podeszła ze mną do regału, po chwili usłyszałam "to klienci przekładają towar a my nie jesteśmy w stanie tego upilnować, mi cena w systemie się zgadza". Odpowiedziała, że w takim razie mają kłopot bo w całym sklepie panuje nieład, Pani wzruszyła jedynie ramionami. Zgodziłam się ostatecznie na zakup poduszek (cena różniła się o 10zł na sztuce) tylko dlatego że ich potrzebowałam, ale z pewnością był to mój ostatni zakup w tej sieci. A szkoda bo jeśli pracownicy zaczęliby traktować klienta z większym szacunkiem, dbaliby o porządek i lepszą atmosferę to z pewnością przywiązaliby do siebie więcej klientów. Pozdrawiam i życzę więcej takich obserwacji. Ciekawe tylko co wtedy Gdańsk zrobi jak nie będzie miał komu tego chińskiego badziewia wciskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek i Adam ze ZZ byli wczoraj i dzisiaj u nas Lublinie. Co innego siedzieć przed komputerem i czytaniem bzdur na ich temat i ZZ, a co innego pogadać bezpośredni z nimi. Wszystkie osoby które były na spotkaniu zapisało się do ZZ, w tym i ja:-) Parę rzeczy się dowiedzieliśmy o których się nie mówi oficjalnie, ale powiem tyle, że mocno nas ta rozmowa pobudowała. Po dzisiejszym dniu i ich spotkaniach na 3 lubelskich sklepach, chyba nie spodziewali się takiego syfu. Wszystkich tych którzy się wahają, maja dość obłudy i brak szacunku dla naszej pracy, zachęcam do wypełnienia deklaracji. http://www.jysksolidarnosc.pl/images/pliki_do_pobrania/deklaracja.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są nasze wypłaty się pytam? Zawsze na 8-go już były. Może i tutaj zrobili cięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Za dużo cięć zrobili i nie mogą się połapać w tym pierdolniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymtyrymty
Widze ze zaj...sty problem tam u góry mają zeby przelać gołe podstawy bez premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomalujmy trawe na zielono :)
Dowcip dnia: -Ile osób potrzebne jest do wypowiedzenia umowy półetatowcowi?? -Nie wiem,ale na pewno 2 regionalnych to za mało. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_jyskowiec
Witam Tylko szkoda że te informacje nie są na portalach ogólnych typu onet interia no i w mediach:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ETW
Bo ogólne portale czy taka Uwaga nie zaintersuje się takim tematem. Jak im rzucisz newsa w rodzaju "u nas tną etaty" to ci odpowiedzą: u nas też. Nie tylko Jysk to robi, wszyscy dookola robią to samo. Takie newsy to są dla lokalnych, niewiele znaczacych portali i gazetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Powiem krótko jak się zatrudniłem 4 lata temu było wiecznie źle teraz jest jeszcze gorzej. Jyskowi tak sie spodobało ruch.. nas w d..e na wszystkim ze wprowadzili do lireko zamawianie wazeliny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3960000
Oj słabo, myślałem, że jest nas więcej...Odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3960000
W 3 osoby Firmy nie zmienimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3960000
Głowa do góry!! powiem Ci tak.. w tej sytuacji coś niedługo pier****ie , dojdzie do tragedii ( w naszej sytuacji przyczyn moze być 1000) i pojawimy się jako koncern w szerszych mediach , warunki sie znacznie polepszą lub Lars zamknie tą polską szopkę.. Kwestia czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że firma ma jakieś problemy finansowe albo przeinwestowali się i teraz leżą i kwiczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubel :)
jakie problemy finansowe przeciez wymieniaja auta i kompy. Pewnie szykuja sie premie swiateczne dla swity no to trzeba uj...c jak nie premie to jakiś etacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×