Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkk

moja córka nie raczkowała, a teraz ma 1 rok i raczkuje do tyłu, stoi sama ale je

Polecane posty

Gość mkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
jeszcze nie chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkk moja zrobila wczoraj 5 kroczkow i sie poplakala z przerazenia. ma 11 miesiecy i mysle ze jeszcze jej zejdzie zanim bedzie chodzić bo sie strasznie boi. Napewno przed roczkiem tuptać nie bedzie. Kazde dziecko sie rozwija po swojemu i nie ma co sie zamartwiać. skoro lądnie sama stoi i raczkuje ( nawet jesli tylko do tylu) to i tak juz dobrze :) a jak stoi staraj sie ja wziasc za jedna raczke zeby zrobila kilka kroczków. Jak jej idzie? Moja jak sie trzyma ( wystarczy ze sie trzyma kromki chleba nawet!!!! albo butelki) to juz sobie stoi spokojnie. a jak ma puste raczki to ma przerazenie na twarzy. Za rączke bardzo lądnie mi chodzi. A twoja jak chodzi za rączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest napisane, ze dziecko majac rok musi chodzic?? Moje ma prawie 13 miesiecy i jakos sie nie rwie do chodzenia. Nic na sile... Sorry mkk, ale czesto czytam zakladane przez ciebie tematy i mam wrazenie, ze na sile wymyslasz sobie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
nie wymyslam sobie problemów tylko sie stresuję i przejmuje moim dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci często raczkują do tyłu i nie ejst to nic dziwnego czy coś czym trzeba się martwić :) Muśisz dać czas swojemu dziecku.Mój synek sam poszedł na nogi jak miał 13 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie często spotykam z tym że dzieci raczkują do tyłu-widocznie tak im łatwiej. Mój syn wogóle nie raczkował. Ale zaczął chodzić w 10 miesięcy. Raczkować nauczył sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×