Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lemonthree

Każdy facet to ch** tylko w innym opakowaniu.

Polecane posty

tamto troszke jeszcze mnie trzyma... a ten ból to nie był spowodowany psychiką tylko fizycznością niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf----w takim razie życzę,żeby ten ból szybciutko minął:) Daj potem znać co z tym drugim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogusiaa
gadacie bzdety a ty ukulele najbardziej graf to jakis narzekalski:O Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asmodeusz
Tak, tak lemonthree, JP2 zwany Karolem W. wedlog twojej logiki jest nim rowniez. Brawo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami na kafe mam wrazenie ze obracam sie w kregach \"dzieci neostrady\" niestety :/ mamusia czy tam tatus kupili komputerek, a synek / coreczka siedza i pisza brednie gdzie popadnie .... Dziewczyny musicie wiedziec jedno... wrzucajac wszystkich facetow do jednego worka to nie nam robicie krzywde tylko SOBIE!!! Juz nawet wam nie wspolczuje bo... po co? Moze kiedys przypomnicie sobie moje slowa (ale raczej nie)... zaluje ze nie znam was osobicie bo za pare lat bym wam przypomnial co to za brednie zescie wygadywali... Co do zdrady, nie bede przytaczal przykladow nie ma sensu, zdrada istnieje PO OBU STRONACH... tylko z jednej jest bardziej widoczna (no coz przyznam to lepiej sie z tym chowacie widocznie)... cos czuje ze zaraz coniektorzy beda zaprzeczac temu ze ziemia kreci sie do okola slonca :P oj widze cofamy sie w czasie i to ostro do wczesnego sredniowiecza :/ Ciesze sie jednak ze przedstawicielka plci pieknej zgodzila sie z moim zdaniem (tak tak chodzi o Ciebie ukulele :P pivo postawie pozniej ;P ) No wiec jak sa jeszcze osoby chetne do dyskusji (kreatywnej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz🖐️:) No cóż....takie jest moje zdanie.A jak widzę takie uogólnienia to dostaje alergii na głupotę ludzką. Wredni są NIEKTÓRZY faceci i wredne są NIEKTÓRE kobiety....NIEKTÓRZY a nie WSZYSCY..... :D:D Meteeusz zamiast piwka wolę kawkę;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele jak narazie jestes jedna z niewielu osob ktora wie o co mi chodzi :P i dopuszcza do siebie mysl ze jednak w zachowaniu kobiet tez moga byc bledy chamstwa itp. ... P.S. niech i bedzie kawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie tak na pewno nie jest. Nigdy nie skrzywdziłem kobiety, bo żadna jak narazie nie dała mi szansy ;( Wiem co to znaczy być samotnym więc gdy tylko karta się odwróci nie pozwolę bym skrzywdził moją lady. Nie nie i jeszcze raz nie. Po prostu miałaś pecha co do facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz,ja po prostu tak myśle i tyle...a wylewać wszystkie pomyje na facetów w imię jakieś chorej babskiej solidarności jest bez sensu. Dobrej nocki życzę:) P.s.kawa to mój jedyny nałóg więc trzymam za słowo ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metee zapewniam Cie że jest troche takich kobiet, które nie wrzucają wszystkich facetów do jednego wora... tylko niestety poza ukulele nie ma w tym temacie żadnej, która by nie generalizowała i na podstawie jednej osoby oceniała całego otoczenia... nic ja spadam PaPa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak nikogo nie ma dzis (oby sie znalazk ktos jutro) do dalszej syskusji... wiec dobranoc wszystkim :) (nawet tym ktorzy tak jada po ogole facetow). P.S. hehehe nalog :P nie ladnie :P a to jakas specjalna ta kawa czy taka zwykla pazocha/rozpuszczalna ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz------:D:D...najbardziej lubię taką zwykłą parzoną ale od czasu do czasu rozpuszczalną też piję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metee jak co to ja sie na herbate pisze ;) bo po kawie zasypiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do re mi fa
temat z topiku trafiony w 10-kę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do re mi fa
chodzi o to ze autorka topiku ma racje i wiekszośc mądrych babeczek tak mśli.Jedyna ukulele jest świrnięta i ma inne zdanie ale ona nie wie co pieprzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfcejkbv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. Czekam aż w odwecie powstanie jakiś topik ... w stylu facet to tylko mobilny penis. :D🖐️ Dekle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×