Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lemonthree

Każdy facet to ch** tylko w innym opakowaniu.

Polecane posty

Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️widzę że ktoś podniósł topik. Graf----co u Ciebie?Dużo jeszcze \"schodków\" do pokonania?;) Meteeusz----miło Cię widzieć po długiej przerwie. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nadal posucha ... :( a schodków ile było tyle pozostało, niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Graf...ech,ja myślę,że nie jest aż tak źle jak Ty to przedstawiasz;).....a może po prostu potrzeba jeszcze więcej czasu niż na początku się wydawało. I jeszcze jedno....zmień \":(\" na taką \":)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dawna wiadomo
że będąc ch** ma się większe powodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie przeważać będzie :( zwłaszcza po tym jak przez ostatni tydzień 4 razy tamta mi sie przyśniła :( ale powoli zaczynam sie przełamywać na tą " :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze myslalam ze faceci to kurwy i glupie chuje, ale mylilam sie. Poznalam kogos kto mi bardzo zawrocil w glowie.Po prostu jest idealny. Slyszalam o nim same dobre rzeczy,poznalam go i sama sie przekonalam. Jest jak Anioł, kocham go nad zycie. JEST IDEALEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa juz lece
andzia nie pierdol twoj koles sieci w kiciu za jazde po pijaku to przestepca a nie ideal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto podniosł topik
?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeo39
Zdrażnił mnie nieco Pani temat. To tak ,jakby stwierdzić:każde auto jest do dupy... Warto przemyśleć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto podniosł topik
:P.....To Graf albo Meteeusz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde i znowu wszystko na nas :/ Dajcie se siana !!! Czy wszystko co złe to my ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Panowie, muszę bronić damskiej części forum, możecie to nazwać solidarnością jajników :) lecz zakładając ten temat kobieta miała rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMO złoOOOO
FACET TEŻ MA SERCE I NIE ZGADZAM SIĘ Z TEMATEM TOPIKU GRAF------>A TY SIE NIE PRZEJMUJ JAĄS LASKĄ:P same glupoty piszesz autorko tego topiku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujeMUJE
Chuje muje jeden chuj - tak w skrocie !! A ze lubie chuje w tych lepszych opakowanach to pod nimi jeszcze lepsze chuje i skurwiele ! Pod brzydkimi opakowaniami sa moze chuje idealne i te o złotym sercu ale jak na razie ciezko mi jest sie zmusic aby to potwierdzic. Chuj chuja chujem pogania :-) i tak od lat !!!! :))) ps. i feministka ani lesbijka nie jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o... to jest straszne jak kobiety postrzegaja swiat, az sie nie chce zyc :/... przykro mi ale cos nie dzieje sie z niczego... prawda BOLI i jest PO ŚRODKU!!! Moze na poczatek zadajcie sobie drogie panie pytanie \"czy ja nie bylam dla kogos :chujem:?\", jesli jestescie takie swiete to bardzo ciekawe dlaczego jest podobna ilosc tematow o kobietach w tym samym kontekscie co ten... Patrzcie na siebie a pozniej osadzajcie innych SWIETOSZKI!!!!!!!! Facet nie zaczyna bawic sie uczuciami kobiety tak o z kaprysu, cos na niego musialo wplynac, wyuczony bledami przeszlosci robi tak aby nie dopuscic do kolejnych bledow.... To samo oczywiscie dotyczy kobiet.. i tak kolo sie zamyka... Innymi slowy jak sie trafi zle to ma sie pecha, ale prosze mnie do jednego worka z jelopami nie wrzucac!! Dziekuje za uwage. Dobranoc. P.S. prosze mi tez nie wmawiac w nastepnych postach ze faceci to tylko tym drugim mozgiem mysla (tym nizej polozonym)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głosuj na opakowanie
platforma będzie ci bardzo wdzięczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszaka
wiele za mną i wliele przed....oświadczam że faceci to piz******dy a babki to hu*****je.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja na 100
każdy dosłownie każdy jest taki sam.... to natura ich tak stworzyła.... też kiedyś myślałam, ze to tyko takie powiedzienie jak w stylu, że wszytskie blondynki są głupie..... ale niestety.....taka jest prawda.... ostatnio mój wujek, pożądny niby facet.... został nakryty jak przez pięc lat sie zabawiał z jakąś cizią 27 lat młądszą!!! a jego żona to taka wspaniała kobieta że powinien ją po stopach całować.... i co najlepsze - załatwił tej cizi mieszkanie w tej samej miejscowośći to teraz w kapciach będzie do niej przychodził... to tylko jeden przykład o reszcie nawet ie piszę bo szkoda gadać.... nie chcę ich obrażać, znęcać sie nad nimi, denerwować, dlatego kazdego potencjalnego adoratora odprawiam z kwitkiem, bo to i tak strata czasu - niech mi na początku szpoki nie odstawiaja żeby potem ukazać prawdziwą twarz.... wyszcy to chuje bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz🖐️ Nie będę tu bronić kobiet,mimo,że sama nią jestem....masz 100% racji w tym co napisałeś.Przykre ale prawdziwe. I te uogólnienia,wpychanie wszystkich do jednego worka....nigdy tego nie lubiłam,ponieważ takimi osądami można wiele osób zranić. A to,że ktoś się zraził,nie znaczy,żeby natychmiast oceniać wszystkich innych przez pryzmat swojej krzywdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerbera
a ja sie zgadzam z tematem w 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze czemu nie dacie sobie powiedzieć że nie wszyscy faceci są źli i wogóle ... :o czemu wszystkich wrzucacie do jednego wora i o wszystkich mówicie chuje, świnie itp. , a nia patrzycei jakie wy tak naprawde jesteście... ile jest kobiet, które będąc w długotrwałych związkach szukają se młodego jurnego do skoku w bok... tego nie widzicie, że wy też krzywdzicie facetów no bo jak to może być, przecież wy niby takie dobre i słodkie jesteście... a tak naprawde kobiety zachowują się dokłądnie tak samo jak faceci ale ja nie generalizuje i nie wrzucam wszystkich kobiet do jednego wora, lecz staram sie szukac tych najcenniejszych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Graf:) Własnie rano napisałam co sądzę o uogólnianiu i że zgadzam się z Meteeuszem..... Wszystko zależy od danego człowieka (obojętnie czy to kobieta czy mężczyzna),od mentalności,wrażliwości itp.Takie powielanie powiedzenia że wszyscy faceci to ch... nigdy do niczego nie doprowadzi.Kobiety nie są lepsze i też dużo facetów przez nie cierpi.... Graf-----a co ja widzę za stopkę u Ciebie?\"....i znów mnie serce boli..\" Hej,co to ma być?Aż tak źle?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ ta stopka z wczoraj została... bo naprawde serducho mnie bolało... nie w przenośni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak coś się musiało stać...... Wrazie czego to wiesz.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak stało sie... pierwszy raz od 2 tygodni byłem na rowerku ale to raczej nie powód... a tak poza tym to nic... bolało samo z siebie, sypie sie już poprostu ;) wiem wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sypie się.....a mówią ,że nigdy nie jest aż tak źle,żeby nie mogło być gorzej....marna to pociecha,prawda? Chyba jednak cały czas Cię trzyma to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno nie zgodzic sie z postawiona teza :D pomijajac przypadki impotencji moze chociaz... to tez chuje w innym opakowaniu mniej atrakcyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×