Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lemonthree

Każdy facet to ch** tylko w innym opakowaniu.

Polecane posty

Andrzej----nie uciekam tylko na oczka już nie mogę:) Do miłego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) i jak tam poszukiwania drugiej połówki? ;) Mi po wczorajszym pobycie na kafe jakoś odeszły wszystkie myśli o obiekcie westchnieć, która potraktowała mnie jak śmiecia, dziwne ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Graf A nie mówiłam?:D....Tak trzymaj bo jeśli to nie było \"TO\"....po co sie zadręczać.Zobaczysz,szczęście Cię odnajdzie wcześniej niż myslisz:) Jak o mnie chodzi to odeszły mi dziś myśli o pracy bo mam dwa dni wolnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas gdzieś tam siedzie w podświadomości. Poczekam troche, moze mi przejdzie, a może cośsie wyjaśni i coś z tego jednak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf------w podświadomości to będzie siedziało.....zapomnieć się nie da ale dobrze,ze do tego podchodzisz w taki sposób :)....Poczekaj...może się jeszcze poukłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że sie poukłada :D a jak nie to trza będzie szukać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Życzę Ci tego. Masz rację...jak nie wyjdzie zawsze można szukać dalej:D Widzę,że od wczoraj zupełnie zmieniłeś tok myślenia.Dobrze,że na lepszy dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadało sie najpierw z kumpelą, a póxniej jeszcze z matką i od obu usłysząłem żeby dać se spokój na jakiś czas. Pożyjemy, zobaczymy ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf---nieraz rozmowa z kimś pozwala nam trochę inaczej spojrzeć na sprawę...a odrobina dystansu Tobie nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj88
wszyscy bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj88
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie musiałem długo czekać długo na rozwiązanie ;) Skończyło się i chyba to nawet lepiej, przynajmniej się męczyć nie będe. Nawet nie miała odwagi powiedzieć mi tego prosto w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf-----to rzeczywiście szybko poszło....ale masz rację - to lepiej dla Ciebie ;) Widocznie to nie bylo \"TO\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w ostatniej rozmowie dało się wyczuć, że jednak coś z jej strony było, tylko że ona za żadne skarby świata nie chciała dopuścić do siebie tej myśli. No ale cóż, może będzie tego żałować, a może i nie. Zobaczymy co przyniesie czas ;) No to znowu dołączyłem do grona miłych, sympatycznych, wolnych facetów, czyli wymierającego gatunku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu dołączyłeś??:D To do tej pory nie byłes miłym,sympatycznym facetem?:D I jeszcze jedno.....to wcale nie jest wymierający gatunek bo wbrew pozorom jest ich wielu tylko się ukrywają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że byłem :) chodziło mi że samotnych. ja sie staram nie ukrywać ale i tak na nic sie to nie zdaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli miły,sympatyczny to samotność długo Twoją towarzyszką nie będzie;) Na nic się nie zdaje,że się nie ukrywasz?:D....Nic nie przychodzi od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin🖐️ Wiem,że nie...ale jednak nasz charakter często nam może pomóc lub zaszkodzić w codziennym życiu.Chyba,że źle wyraziłam co mam na myśli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby zapatrzone tylko w siebie,zgryźliwe,złośliwe są częściej samotne ale oczywiście bywa i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie, że sie nie ukrywam ale nieśmiałość też robi swoje niestety i czasami jest mi trudno podejść do jakiejś dziewczyny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna doza nieśmiałości może też stać się zaletą ;) Oczywiście nie mówię tu o jakieś chorobliwej nieśmiałości.Niektóre dziewczyny wolą faceta z odrobiną nieśmiałości niż za bardzo pewnego siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to najgorzej jest wykonać ten pierwszy krok, później to już idzie w miare z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×