Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lemonthree

Każdy facet to ch** tylko w innym opakowaniu.

Polecane posty

Ja też pamiętam ;) A ile starszej.....no,tak troszke starszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin-------do Andrzeja żadne argumenty nie trafiają :O 42 lata.....młody chłopak jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
to jest ta wizja ktora rysuje sie przede mna ... nie bede mial zony conajmniej jak Myrevin ... kiedy ja chce miec zone i dizeci :/ ... ot niefart :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawidłowo Andrzejku:) masz rację...to nic wstydliwego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne.. :P Andrzej w czerwcu minie 5 lat jak jestem sam.. więc... nie przejmuj się. Na pociesznie opowiem cos. W soboty bywam na takim jednym osiedlu we wawie. Siedzimy sobie pijemy piwko.. Tadek (gość na emeryturze) pytam sie go -Tadziu a czemu ty się ponownie nie ożeniłeś.. Tak jakos dziwnie się na mnie spojrzał.. -mam zwyczaj tylko raz popełniać błędy. 🖐️ Zajrzę za dłuższą chwilę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz----------marudzisz!Może poczekaj a miłośc przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrzebuje miłości:) chcę ją rózwniez dac kobiecie wydaje mi się że we mnie jest jej tyle że wystarczy:) zawsze mówię otwarcie o swoich pozytywnych uczuciach starm się być szczery a jednak sprowadziło to na mnie same kłopoty a moze doprowadzi do smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
a ty bys nie marudzila?? postaw sie w mojej sytuacji... 3 lata ot tak ... wykresl z zycia a nie powiem byly plany i to powaznena na za niedlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej-------daj sobie już spokój z tą śmiercią bo przestanę Cię lubić😠.......albo pogadam z qwertz i zaraz zmienisz tok myślenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz-------ja to rozumiem ale nie możesz teraz przez ten pryzmat patrzec na wszystko ;) Przecież nie masz 50 lat i jeszcze najpiekniejsze przed Tobą...wystarczy się na szczęście otworzyć i trochę mu pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie ale nia na chwile
moja d.upa a straszna a woreczki moze jeszcze jutro bedą ale i tak trzeba cos zrobic bo nie moze byc takie emo, dobrze juz ze tam nic nie lezy w sumie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mnie sie czytac calosci i w zasadzie nei mam potrzeby robienia tego, albowiem w stu procentach zgadzam sie ze stweirdzeniem zawartym w temacie :DDziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
jak powszechnie wiadomo jak sie na cos nie zapracuje to sie tego nie ma (niestety) (wyjatkiem sa tylko ci co w totka wygrali - oczywiscie potwierdzaja regole :P) prawda jest taka ze samo to nie przyjdzie pomagam mu od kiedy pamietam spotkalo mnie raz 3 lata temu... i teraz po tym czasie musze niestety z wielka przykroscia przyznac ze szczescie boli :/ ... oczywiscie ze dalej jestem wierny swoim idealom ale takei rzeczy niestety zmieniaja czlowieka raz na zawsze... jak pozniej ufac? jak nie bac sie tego ze znow bedzie bolec? nie da sie :). czyt. juz nigdy nie bedzie tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meteeusz-----a ja Ci mówię..więcej wiary i optymizmu,choć może teraz być Tobie ciężko.... Andrzej-----kojarzy mi sie z Tobą ;) a poważnie nigdy nie byłam w Twoich stronach.....podobno Biłgoraj jest ładny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej-------ja Ci dam wyjście awaryjne 😠 pamietaj co pisałam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
Andrzej ja tobie gratuluje samozaparcia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej-----dużo terenów leśnych:) a ja uwielbiam spacery po lesie.Zresztą w Poznaniu też jest dużo takich miejsc. Miłych snów życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteeusz
no nic ludzie czas na mnie... bo nie wstane na uczelnie :P dziekuje za dyskusje :)... ukladajcie sobie zycia i dozoba. na kafee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×