Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lemonthree

Każdy facet to ch** tylko w innym opakowaniu.

Polecane posty

No to wszystko ok :) A pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gremlinek
Myślicie, że nieśmiałość można wyleczyć albo zwalczyć w sobie... /tak w ogóle to witam wszystkich/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam witam :) Chyba można, ja przynajmniej staram sie to przełamywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Gremlinek Są sytuacje w życiu w których duża nieśmiałość bardzo przeszkadza a wręcz paraliżuje.......wtedy trzeba z nią walczyć. Ale tak jak już pisałam - za to odrobina niesmiałości może stać się nawet zaletą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gremlinek
U mnie z nieśmiałością było różnie /jakiś dłuższy czas temu/, ale teraz raczej już jej nie ma... Pierwszy raz, drugi, trzeci... Potem n-ty raz i jakoś odchodzi sama... :) Bez nieśmiałości jest o wiele łatwiej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gremlinek
Oczywiście zgadzam się... Odrobina nieśmiałości może być zaletą, tylko, że musi to być odrobina... Jednak dużej nieśmiałości, tej paraliżującej, nie polecam... Ale dla wszystkich nieśmiałych... Nieśmiałość można zmniejszyć... Uwierzcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dowód na to,że jednak można sie jej pozbyć :).......metodą małych kroczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko pogratulować :) Napewno bez niej jest dużo łatwiej. Ja jestem chyba narazie pomiędzy 5, a 7 krokiem, czyli jeszcze troche mi brakuje, chociaż powoli zacznam widzieć rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,jeśli chodzi o zaletę to miałam na myśli własnie tę "odrobinkę";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf-----licząc w skali do 10 to jesteś całkiem blisko zwalczenia jej na dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi sie wydaje że ta skala ma troche więcej stopni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf-----bo ja brałam wersję bardziej optymistyczną!!!!!Ta dla pesymistów ma 100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla mnie będzie miała może pomiędzy 15 a 20 szczebelkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty taki dokładny jesteś?:D Ale ok....jutro już dobrniesz gdzieś do 16 szczebelka a pojutrze pokonasz wszystkie ;)Czego Ci serdecznie życzę :) Mykam spać bo mimo urlopu moje akumulatory się wyczerpały. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gremlinek
Jeśli o nieśmiałość chodzi... Nie polecam też nic na siłę... Należy zwalczać ją krokowo... Tzn. takimi kroczkami, jakie można zrobić w danej sytuacji... :) Umiar jest ważny... Szybciej w tym przypadku nie znaczy lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może do końca tygodnia do 10-11 dociągne ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś to pokonywanie nieśmiałości staneło w mijescu :( jakoś nie było okazji do wyjścia :( jakiś dziwnie nostalgiczny nastrój mnie ogrania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Graf :) A co to za mina? \":( \"?????? Teraz jak zostało Ci do pokonania ostatnich parę "stopni" ;) to Ty o nostalgicznym nastroju piszesz? A tak na serio to każdy ma prawo do gorszych dni i do nostalgicznego nastroju.......ale pomyśl sobie,że to tylko chwilowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) a ten smutny nastrój spowodowany jest tym, że cały czas myśle o kobiecie, z którą definitywnie (oby nie) zakończyłem znajomość niecały tydzień temu :( Dzisiaj miałem zrobić kolejne pare kroczków, a tu nic z tego :( nie ma z kim wyjść wieczorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf-------to dlatego,że jest to jeszcze bardzo świeże......musi minąc jakiś czas abyś mógł spojrzeć na to z dystansem i być może inaczej ocenić to co się Tobie przytrafiło... Mam nadzieję,że ten smutny nastrój szybko minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie sie to czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede czytala ale potwierdzam 98% to ...................dupki :o przynajmniej ja na takich trafiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZÓÓÓZIA----> w końcu jakaś osoba, która nie generalizuje :) i nie wrzuca wszystkich facetów do jednego wspólnego wora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no popatrz
przed chwilą taki właśnie wniosek wysłałam na gg do koleżanki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZÓÓÓZIA----> 2% to i tak dużo :) powodzenia w poszukiwaniach życze :) ja też nadal szukem tej jednej , jedynej osoby czyt. kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×