Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rafcio

Trądzik pokonany !- głodówka oczyszczająca

Polecane posty

ja robilem wode z cytryna po poworocie do noromalnego zyciwenia jest wszystko ok ale zmienilem sposob odrzywiania bo wczesniej jadlem fast foody i duzo nie zdrowych rzeczy :) teraz odzywiam sie zdrowo i wiem co jesc a czego nie moge i tego sie trzymam, puki co jest mi dobrze z tym :D kilka pryszczkow wyskoczylo ale cera jest super o niebo lepsza, nie swieci sie nie natluszcza , no taka normalna :) planuje jeszcze jedna glodowke i mysle ze wtedy bedzie juz idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagi
Olga,ja straciłam dóżo na wadze,a nie chciałam.startowałam przy wadze 54.W okresie przygotowawczym do głodówki,na warzywach schudłam 2 kg.Na samej głodówce 6kg .Wczoraj ważyłam 46,ale dalej chudne,bo wiadomo,na sokach i ważywach trudno zacząć przybierać. Lewatywy robiłam ze świerzego moczu,zbierałam 1 litr i codziennie rano robiłam.Maseczki z glinki co drugi dzień robiłam,bo za bardzo mi wysuszały skóre. Hania,ja też narazie bende pewnie używać fluidu.Ciężko tak z niego zrezygnować z dnia na dzień:)Jeszcze nie jest na tyle idealnie,żebym mogła bez niego,a może to moje uzależnienie w głowie:) Narazie jeszcze nie wychodze,jestem słaba,najgorzej było wczoraj,nawet naczynia na siedząco myłam.10 dni na pierwszy raz to bardzo dóżo,jeszcze 2 dni na sokach-to już tak jaby 12 dni.Dziś już na obiad ugotowałam sobie buraczka,pietruszke i marchewke w skurkach i zrobiłam szpinak z czosnkiem na parze zamiast sosu-pycha!Najadłam sie już połową porcji:)Hania,już jutro wieczorem soczek!Czytałam,że właściwe wychodzenie z głodówki jest równie ważne a nawet ważniejsze niż sama głodówka.Także nie zmarnujmy naszych wysiłków. Pathetic ja też obserwuje,że skóra jest dóżo zdrowsza,nie przetłuszcza sie już i nie świeci.Trzymam w szawce mocz taki już dwudniowy mały pojemniczek,to w razie coś wyskoczy to żeby na noc posmarować.Też planuje jeszcze jedną głodówke,ale musze najpierw do niej przytyć. Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagi
Hania,co taka cisza?!Mam nadzieje,że wszystko OK! Ja popijam właśnie bratka i myśle nad kolacją-pomysły mi sie skończyły.Zrobiłam niby sałatke jarzynową dziś,tylko bez soli,przypraw i majonezu(dałam łyżke oliwy i troche soku z cytryny)-pychotka!Cera poprawia mi sie w dalszym ciągu i nic nowego nie wyskakuje.Codziennie na czczo wypijam szklanke świeżo wyciśniętego soku z grejfruta.Wracam do sił i do życia:)umyłam dziś nawet jedno okno. Pytanko do lusil:tym moczem ,to tylko raz na dobe(na noc) smarować czy wiencej.Braciszek twierdzi,że już widzi poprawe,uwierze jak go zobacze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim! Jagi, komp mi zamulal wczesniej i nie mialam do niego cierpliwosci dlatego nie pisalam. Wszystko ok u mnie. Wlasnie sie delektuje soczkiem. Pyszota :) :) :) Nawet to rzucie chleba potartego czosnkiem bylo po tych 10 dniach doswiadczeniem jedynym w swoim rodzaju. Taka glodowka pozwala na nowo delektowc sie smakami. Ogromnie sie ciesze ze wytrwalam te 10 dni! A bywalo ciezko. Ciagle mi zimno, jestem slaba, ale ten soczek dodaje mi nieco energii. Jak bede mogla juz jesc, raczej nie bede miec problemu z menu, krazy mi po glowie wiele pomyslow na male zdrowe co nieco. Twoje danie z buraczka, pietruszki, marchewki i szpinaku z czosnkiem tez brzmi niezle. Tez chcialabym przeprowadzic glodowke ponownie, ale jeszcze nie zastanawialam sie kiedy dokladnie. Chyba w miedzy czasie oczyszcze watrobe, bo wlasnie jej zanieczyszczenie ma duzy wplyw na cere. Ogolnie powoli odzywam, wracam do siebie. Gdzies czytalam ze mdzy jedna a druga glodowka dobrze byloby zrezygnowac z bialka. (Nie ma sie co martwic ze bedzie w organizmie niedobor, w koncu bialko jest tez w kaszach itp.) Ponoc bialko nie wplywa dobrze na problemy skorne. Co o tym sadzisz? Ja chyba jednak nie powstrzymam sie od jajka czy twarogu, nie dajmy sie zwariowac rezygnujac ze wszystkiego. A wiesz moze od ktorego dnia po glodowce mozna wlaczyc do menu cebule i czosnek? Trzymaj sie cieplutko! Ciesze sie ze razem przez to przechodzimy:) Buzka! Pathetic, dzieki za odpowiedz. PIszesz, ze teraz odzywiasz sie zdrowo - czy to znaczy ze nie laczysz bialek i weglowodanow jak zaleca Tombak? Lusil, rowniez dzieki za odpowiedz. Nie czytalam Urynoterapii Malachowa, tylko Glodowke oczyszczajaca. Z urynoterapii czytalam tylko pare artykulow na necie. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Cieszę się z Wami. Jagi, moczem można się smarować ile razy zechcesz i gdy masz jak. Ja przeważnie na noc i rano. Gdy gdzieś wychodzę, to zmywam.Można przygotować mocz odparowany do 1/2-1/4, i przykładać punktowo na pryszcze.Tak przykładałam na tłuszczak jakiś tydzień-dwa, i dziś już tego tłuszczaka nie było, znikł.Dlatego mówię Wam, warto kupić,,Urynoterapię"Małachowa(ja na allegro),przyda się na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no az tak to chyba nie zeby nie laczyc weglowodanow i bialek , bo jem to i to od czasu do czasu , chodzilo mi zdrowo ze nie jem jedznia przetwarzanego , jem duzo owocow , warzyw , ryb,pieczywo ciemne i takie tam :) a czemu on pisze zeby nie laczyc weglowodanow z bialkiem ? Jesli chodzi o moja cere to teraz sie pogorszyła troche ;/i nie jestem z tego powodu zadowolony bo widze ze powraca stara cera a mialo byc tak pieknie !! ale wyczytalem w książce Bernarda Jensena "Dieta i odtruwanie organizmu wedlug metody doktora jenesa" ze po odtruwaniu nastepuje proces odwrotny a przesilenie zdrowotne, czyli nie wiem czy dobrze to zdrozumialem czytajac calosc , ale jest to tak : najpierw jest odtruwanie czyli te 10 dni , potem przesilenie zdrowotne (jak zaczynamy jesc) a potym nastepuje proces odwrotny (chorba ktora chcieli leczyc powraca i znika), czyli czysta krew z organizu walczy z starymi komórkami i zamienia je na nowe czyste :) wiec ciagne to dalej i zobacze czy tak wlasnie bedzie :) oj przesrane sprawy z tym są , juz sam sie gubię :) a wy dziewczyny w tych swoich ksiazkach wyczytalyscie cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagi
Cześć wszystkim! Ja narazie odpukać-jestem bardzo zadowolona ze swojej cery!Widze dóżą poprawe.Dodatkowo mam siuśki zawsze 3 lub 4 dniowe i wieczorem tak profilaktycznie przemywam twarz.Narazie nic nowego nie ma.Muj brat,też twierdzi że mu pomaga to przemywanie moczem.Myśle,że tak jak pisała lusil,gdyby coś sie budowało,to odparowanym moczem punktowo kilka razy dziennie spróbuje.Narazie nie ma takiej potrzeby,ale aż sie boje,że ten sen potrwa zbyt krótko!:) Hania,nie doczytałam nigdzie od którego dnia można czosnek i cebule,ja zaczełam w 4 dobie,wogóle dóżo czosnku teraz jem,bardzo mi smakuje,na warzywach gotowanych.Czytałam ,że przy skłonnościach do trądziku nie powinno sie nabiału.Można tylko kozie mleko-to ma ponoć wpływ na równowage hormonalną i jest ważne. No ale ,ile poradników,tyle różnych sposobów-ja sprubuje to kozie kupywać ,bo od nie jednej osoby pozytywną opinie słyszałam. Żadko teraz siadam na kompa,wiencej przebywam na polu,u rodzinki,zabieram na spacer jabłko i pomarańcze:) Pathetic,ja myśle,że jeśli ta głodówka nie odniesie spodziewanych rezultatów,to mam jeszcze jeden recept:) Napisze składniki,jak ktoś zainteresowany,które sie miesza,do kupienia w aptece,dziś nie pamiętam ale wiem,że olejek pichtowy do picia,nafta do picia-jeszcze coś tam było i wszystko sie miesza. Ale po przyjmowaniu tego najpierw wysypuje,dopiero potem ,po jakimś miesiącu sie goi,kuracja ok. 3 m-ce trwa.To ja bym na jesień próbowała.Do następnej głodówki jeśli nie przytyje,to dopiero w przyszłą wiosne startuje,bo widze poprawe w wielu aspektach i wiem,że warto tak oczyścić organizm. Pozdrawiam wszystkich! Hania,pisz też jak Twoja cera,bo też o to chodzi,żeby opisać jakie u kogo efekty głodówka dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesli masz recepte to czemu jej nie stosujesz ? :D szczerze to nie wieze w lekarstwa na tradzik ;| tyle tego bylo , po tej glodowce czułem sie przez 2 tygodnie super i taka cere jaka mialem chciałbym miec zawsze , myslalem ze tak zostanie ale sie mylilem , bo teraz powraca stara cera :( kurde noooooo ! ale poczekam moze to minie... tak jak wyczytalem oby to byl ten proces odwrotny :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagi
Pathetic,ale straszysz...brrr....!!! Ja też boje sie,że stara cera wróci,że znów mnie wysypie.Jeszcze jak piszesz,że dwa tygodnie było OK,to u mnie jeszcze dwa tygodnie nie mineło.Zobaczymy!W każdym razie,to tylko dowód,że te 10 dni nie dla każdego wystarcza,żeby pozbyć sie trądziku i trzeba byłoby przedłużyć oczyszczanie albo za jakiś czas powtórzyć. Ten sposób który mam,to nie na trądzik,ale ogólnie na grzyba (Candida albicans) w organiżmie który między innymi wywołuje trądzik. Ale jak pisałam,ja jeszcze tego nie sprawdziłam,przepis dostałam z angli od znajomej,no i 3 m-ce leczenia,to troche długo,tym bardziej,ze jak organizm walczy z chorobą to najpierw wysypuje! Kurcze gdzies mi sie zapodziały te notatki ze składnikami i proporcjami. Hania ajak Tobie idzie wychodzenie z głodówki i jak cera?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2010
A ja jestem już 5 dzień na głodówce i nie jest tak super jak piszą. Bardzo ciężko mi sie chodzi , nogi mnie bolą . Czas tak sie dłuży a jak skończe swoją głodówke to za żadne skarby jej nie powtórze. co jakiś czas myśle o zjedzeniu jabłka lub innego owoca, wypiciu herbaty z miodem i cytryną . no i coli i sprite ale to odpada. Mój cel głodówki to ponad 40 dni. Mam 162 cm i ważyłam 68 a teraz nie wiem bo nie mam wagi w domu. Musze to przetrwać , w nocy nie moge zasnąc ciągle się obracam z boku na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2010
Własnie przegledałam internet i dowiedziałam sie że nie należy podczas głodówki myć zęby pastą do zębów tylko samą szczoteczkę zwilżyć w wodzie. O kurcze, a ja prze 4 i ten dzisiejszy myła zęby pastą do zębów, czy to znaczy że te dni były na marne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagi
Można myć pastą do zębów,ale bez fluoru,np.ziaja,czy innej firmy.Nie przejmuj sie Twoje 5 dni nie poszło na marne!Kontynuj bez pasty albo kup bez fluoru.Ale 40 dni to za dóżo sobie wyznaczyłaś jak na pierwszy raz!Może jakiś bardziej realny cel,sama wiem,że było trudno te 10 dni i brak sił,a ostatnimi dniami non stop słabo. W jakim celu stosujesz tę głodówke,też masz problemy z trądzikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam, komp mi kompletnie siadl, normalnie do wyrzutu jest. Teraz korzystam z kompa sasiada dlatego jestem tu rzadko. Od pierwszego dnia na sokach czuje sie juz swietnie, dzis pojadlam troche pomaranczki, mam energii jakbym zjadla konia z kopytami, juz jest dobrze pod tym wzgledem. Cera? Hmmm, idealna nie jest. Pryszcze ktore mialam, wsiakly ale nadal sa ciemnoczerwone slady po nich. Wyskakuja male nowe pryszcze czasem. Mimo wszystko wierze, ze sie poprawi. Tez czytalam ze nabial jest niewskazany. Postaram sie go jesc rzadko. No i absolutnie mam zamiar nie laczyc weglowodanow i bialek. Pathetic, nic nie czytalam o tym, ze po odtruwaniu nastepuje proces odwrotny. Z tym nielaczeniem natomiast chodzi o to ze gdy nie laczysz bialek i weglowodanow, sa one dobrze trawione przez organizm. Gdy je laczysz, jesz np. mieso i ziemniaki to organizm traci duzo wiecej energii na ich strawienie i nie jest w stanie wszystkiego dobrze przetrawic. Dlatego wlasnie te niestrawione resztki pokarmowe osiadaja w jelitach tworzac ponownie zlogi, kamienie kalowe, ktore beda powodowac choroby. Nie dziwne jest wiec ze tradzik powraca. Najpierw oczysciles organizm, a teraz ponownie go zanieczyszczasz. Rownie wazne jak nielaczenie bialek i weglowodanow jest nie picie podczas posilkow. Picie w czasie gdy jesz, rowniez zakloca trawienie i to co zjadles niestrawione trafi do jelit tworzac zlogi. Pic nalezy 15-20min przed posilkiem lub godzine po. Tak wlasnie pisze Tombak. (Zdaje sie ze Malachow rowniez pisal o nielaczeniu?!) Oczywiscie wydaje sie to skomplikowane i nienaturalne bo ludzie tak nie robia, tzn. wiekszosc ludzi. Ale ja wierze, ze to prawda i bede sie tak odzywiac. Nie ma bata na wygode i stare zle przyzwyczajenia, trzeba powiedziec sobie dosc. pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie strasze jagi :D tylko mowie moje relacje :D ja to bylem w szoku jak ty w ciąg glodowki przechodzilas :D tez postraszylas ale czytelnikow . hania robie regularnie lewatywe mniej wiecej co tydzien zeby utrzymac czystosc jelita :) wiec mysle ze nie grozi mi odkladanie , a jesli juz to wypada gdy ją robie. ale zeby tego nie laczyc to jest jakas masakra :O to bylo by trudne. Dobra zobaczymy jak u ciebie hania bedzie te nie laczenie jak zadzaiala i tradzik ci nie wroci to jest zastosuje bardzo konsekwetnie jak narazie jem duzo owocow i warzyw wiec za duzo nie mam co laczyc :) Karola ale ty chcesz schudnąć czy wyleczyc tradzik ? czemu az 40 dni ? oczytana jestes w tym temacie glodowek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagi
Cześc wszystkim! Minoł tydzień jak zakończyłam głodówke.Narazie cera jest Ok!:) Nie jem jeszcze mięsa ani wędlin,nabiału też,wypiłam wczoraj mały kefir.Na noc przecieram twarz 3 dniowym moczem,troche fujć,ale dmucham na zimo!:) Pozatym,mam ogromny apetyt na czosnek i teraz to już rano i wieczorem kanapke pełnoziarnistego chlebka z masełkiem i posiekanym czosnkiem jem(czyli ok 6 dóżych ząbków dziennie).Wczoraj aż szukałam w necie,czy czosnek można przedawkować i jakie to ma skutki-ale dogrzebałam sie,że moja norma jest ok,a czosnek ma bardzo korzystny wpływ na leczenie trądziku,bo zawiera siarke,więc może to dodatkowo pozytywnie wpływa na moją cere! Pije bratka dwa razy dziennie i też nie zamierzam,tak jak piszesz Hania łączyć białka z węglowodanami.Posiłków nie popijam od dawna,pije godzine przed -szklanke świeżo wyciśniętego soku,albo właśnie bratka. Boje sie zacząć pić kawe,zjeść cokolwiek słodkiego czy wprowadzać mięso,że zaraz wszystko sie zmieni i bende rozczarowana. Kupiłam nawet krówki na mleku sojowym,takie niby zdrowsze i trzymam ukryte na wielkiego bóla:) Karola napisz jak Ci idzie! I z kąd taki cel-40 dni?! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gural
sam równiez zabieram sie zagłodówke osobiscie planuje tak 7 dni wybrane warzywka 10 dni głodu 7 dni wybrane warzywka 2 tygodnie powolnego powrotu w miare normalnego jedzonka z tym ze teraz zdrowego Mój problem jest znacznie poważniejszy niz tylko trądzik , niestety mam ostre zatrucie i zatoksynowanie całego organizmu :( Ciągły biały osad na języku i co za tym idzie nieświeży oddech, chore zatoki , silny trądzik na twarzy i plecach , i smierdzący pot ;( od dzisiaj startuje , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagi
Góral,będziemy Cie wpierać!!! Dobrze byłoby,żebys przeczytał choćby jakiś krócony materiał o głodówce oczyzczającej.Ja korzystałam z tego: www.glodowka.pl Kliknij tam na tematy,jak ie przygotować i odpowiednio wyjć z głodówki,tzn,co wolno jeć,czego abolutnie nie,bo po 10 dniach,muiz pić najpierw 2 dni oki dopiero potem warzywa i owoce! Trzymam kciuki!!!:) Do moich stałych bywalców topiku:wiecie co wczoraj znalazłam ciekawą żecz na temat głodówki przeprowadzanej raz w tygodniu 24 godziny,że powtarzana w takich samych odtępach,regóralnie,daje lepsze efekty niż długotrwała i wode detylowaną sie tylko pije.Ja myśle spróbować np.w każdy wtorek głodówka w połączeniu z lewatywą.Co o tym mylicie?! Podaje link do tronki: http://www.eioba.pl/a84417/glodowka_moze_uratowac_zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to jest dobry pomysl :) ja puki co trzymam sie diety i czytam i czytam ...coraz wiecej o dietach na choroby skóry i wiem co wlaczyc do swojejgo żywienia np cos takiego : POKARMY: nalezy jesc jak najwiecej siwezych owocow i warzyw , unikajac jednoczescie pokarmow tłustych. Szczegolnie zbawienne dla skory są nastepujace pokarmy : mleko kozie , mieso okoni , żyto , awokado, warzywa morskie , serwatki, jablka, ogórki , proso,otreby ryżowe i syrop z takich otrebow oraz wszelkiego rodzaju kiełki. NAPOJE : W choroba skory najbardziej pomocne sa soki mieszane : z marchwu,selera i cytryny oraz ogorkow,endywii (cykorii) i ananasa. WITAMINY : kwas pantotenowy, Paba (kwas p-aminobenzoesowy) witaminy C,A,B-complex,B1,B2,B6,B12,E,F,K, biotyna,cholina, kwas foliowy,niacyna,bioflawonoidy. MINERAŁY : krzem ,wapn,fluor,zelazo,fosfor,potas,sod,siarka,jod,miedz,mangan,cynk,magnez ZIOŁA: słoma owsiana,skrzyp,żywokost,aloes,łopian. To taki fragment z ksiazki ale dosłowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gural
a czy ktos z was ma takie białe grudki podskurne na twarzy ? jest w nich taka biała " kasza " ale nie ropieją i są w kolorze skóry , z tym że po pewnym czasie zmieniają się w bolące pryszcze ja mam ich pełno i szczególnie je widac pod swiatlo mam je na żuchwie i czole :( a i odziwo w miejscach gdzie mój zarost jest najmocniejszy tj. baki i wąsy nie mam pryszczy , dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagi
Cześć Wam! :) Fajnie jest móc wymienić sie doświadczeniami!Pathetic,ciesze sie,że też zaglądasz,mimo,że głodówka skończona. Mi wyskoczyło kilka nowości przed wczoraj w nocy(zaczełam kawe rozpuszczalną,smażoną rybe i zaraz sie pokazało) :) Też kope w necie i książkach z leczeniem ziołami,bo postanowiłam,że musze sie pozbyć tego paskudztwa!!! I tak będzie!!! Tak więc podziele si z Wami tym,czego sie wczoraj dokopałam i jak najbardzij serio WYPRUBUJE NA SOBIE! Moczu już ni stosuje,bo stwierdziłam,że nie działa na mnie.Z tą głodówką raz w tygodniu też narazie poczekam-choć uważam,że to dobry pomysł i warto tak oczyszczać organizm. Narazie jestem zachwycona innym sposobem,zaczynam od czwartku! :) może zadziała.... Podaje Wam adres stronki,niektórym w stu procentach pomogło innym nie-zobaczymy!: http://www.niszczpryszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=10769 Tam jest wszystko w tej pierwszej wypowiedzi dawida,spotkałam sie tez na innym forum,że ten sposób pomugł.Kupiłam olejek rycynowy w aptece,dziś kombinuje żeby kupić 6 kg nie pryskanych czerwonych jabłek.Jabłka je sie obowiązkowo bez skurki,przez 3 dni.Tylko nie wiem skąd zdobyć szklanke świeżego soku z winogron w 3-ci dzień.Te w sklepach są drogie,twarde,naładowane chemią,że aż cierpkie.Ale pewnie bende musiała z takich wycisnąć. Jeszcze jedna żecz którą wylukałam w poradach lekarza dermatologa na forum.Nie wiem,czy ktoś z Was stosował,ale ja nie-maść Brevoxyl.Zakupiłam wczoraj rano w aptece 19 zł posmarowałam przed południem i na noc i dziś już tylko dwa strupki po moich wypryskach zostały a te stare zaczerwienienia znikły!!!:) Pierwszy raz sie spotkałam,że coś tak skutecznie zadziałało,tym bardziej,że na ulotce pisze,że leczenie trwa 4-6 tygodni. To tyle o moich wynalazkach! Od czwartku startuje z nowym sposobem,pełna nadzieii. Gural,jak wejdziesz na to stronke co podałam,to tam na stronie głównej są zdjęcia i opisy trądziku,niektórzy mają właśnie takie zaskórniki o których piszesz,gdy torebka pęknie rozlewa sie pod skórą i robi sie taki bolący pryszcz. Napisz czy startujesz z głodówką.Mi pomogła w tym sensi,że ni świece sie już,skóra jest matowa i wygląda dóżo zdrowiej.Pozatym zawsze powiększone bolące węzły chłonne pod pachą są teraz normalne i pierwszy raz od 10 lat nie bolą.Także napewno nie żałuje! Szkoda Hania,że ten komp nawalił Ci akurat teraz,napisz czasem jak masz możliwość od kogoś,co u Ciebie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Jagi, a jak się zapatrujesz na picie uryny? bo ty chyba tylko smarowałaś? To,że miałaś powiększone węzły chłonne, to mogło być ich przyczyną zanieczyszczenie organizmu, tak mi się wydaje.Wyrzut pryszczy na twarz, to też może być od tego samego+zakwaszenie.Teraz dużo ludzi leczy się piciem uryny, z powodzeniem.Przed piciem trzeba trochę oczyścić organizm, a Ty to zrobiłaś głodówką.Teraz tylko machnąć setkę porannego, hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagi
Lusil,nie wiem-nigdy nie piłam,troche mnie otrzepuje na samą myśl! Ale jeśli ten sposóp z trzema dniami na jabłkach nie pomoże,to jestem gotowa spróbować wszystkiego,żeby sie wyleczyć! Dalej odzywiam sie zdrowo,z nabiału tylko mleko kozie kupuje,nie łącze białek i węglowodanów,dóżo warzyw,pełnoziarniste pieczywo-także nie zamierzam zaśmiecać organizmu.Myśle,że jeszcze jedna 10 dniowa głodówka mogła by uleczyć i trądzik,bo jak widze po sobie,muj organizm zaczął od innych schorzeń-ale na to jestem narazie za chuda,więc próbuje 3 dni na jabłkach i wodzie+lewatywy.Tą kuracje robi sie 3 razy( raz w miesiącu 3 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! czytam od niedawna wasz topik i bardzo zainteresowałam się głodówką, chciałabym niedługo ją zastosowac, mam tylko prośbę czy mógłby mi ktos przesłać na maila książkę małachowa.? z góry dziękuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagi no pomysl moze spoko ale chyba za wczesnie go robic :) pojedz sobie narazie zdrowych rzeczy :) nie smaz i nie pij kawki hehe ! hehe, a ten brovexyl kiedys stosowalem i dalej sie musze leczyc innymi drogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.jagi ten pomysl z jablkami to tez odtruwanie orgaznizmu a my juz to zrobilismy tylko ze o wiele lepsze i trwalo 10 dni !! wiec poco tak szybko znow odtruwać ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! Kompa ciagle nie mam niestety. Do tego zajelam sie innym tematem ostatio - szukam pracy bo kasa z ostatniej roboty sie konczy i musze cos znalezc szybciutko. Oczywiscie nadal dbam o diete i lewatywy. Powiem Wam, ze wczesniej nie wyproznialam sie regularnie, raczej gdzies co 2 lub 3 dni, choc nie przejmowalam sie tym zbytnio. Teraz zaczelam sie wyprozniac codziennie z czego sie bardzo ciesze. Zamierzam kontynuowac diete nielaczenia oraz lewatywe raz w tygodniu. I zero fast foodow, serniczek do ktorego mam slabosc, raz na jakis czas, a reszta slodyczy sajonara. Cera jest ok. Robie co prawda makeup jak wychodze, ale jest duzo lepiej niz przedtem. Raczej sie nie pogarsza. Bede pisac co jakis czas. Jagi powodzenia z kuracja jablkowa! Ja mam zamiar zastosowac, choc jeszcze nie planowalam kiedy, oczyszczanie watroby. Jestem pewna, ze jak usune stamtad brudy, twarz rowniez sie oczysci. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o jedna rzecz chcialam sie zapytac. Na serniczek dopiero za jakis czas sobie pozwole, bo bialek jeszcze nie jem (a slodyczy tym bardziej). To samo sie tyczy samego twarogu. Jednak rowniez twarog jest jednym z moich ulubionych "dan". Czytalam gdzies na kafeterii o takiej pascie jakiejs pani doktor - miesza sie twarog i oliwe jakastam - i ta pasta ma dobroczynny wplyw na skore i w ogole na funkcjonowanie organizmu. Czy ktos z Was wie jak sie ta pasta dokladnie nazywa i jak sie ja robi? Bede wdzieczna za odpowiedzi! Buzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagi
Edi wysyłam Ci Małachowa na poczte! Przygotuj sie fizycznie i psychicznie i jak masz ochote to dołanczaj:) Ja też korzystałam ze strony www.glodowka.pl Pathetic,nie wiem,czy to wogule coś da,ale chce spróbować,teraz jak siedze w temacie i szukam skutecznej drogi,to aż żal byłoby bezczynnie siedzieć skoro odkryło sie sposób,który niejednemu pomógł w stu procentach :) Tym bardziej,że u mnie organizm podczas głodówki zajął sie innymi chorymi żeczami a do tradziku jeszcze nie doszedł.Małachow też pisze,że ok 20 dni potrzeba byłoby na wyleczenie trądziku.To jak teraz w miare odtruta dołoże 3 dni na jabłkach,to może tym bardziej efekty bendą. Bende zaglądać i pisać Wam bez ściemy,jakie są efekty. A bez kawy i tak całkiem ciagle na warzywkach bez mięska jakiegokolwiek,to też nie umiem. Hania,fajnie,że poprawa też uCiebie jest:)No i że zaglądasz do nas. Napisz coś wiencej o tym odtrówaniu wątroby albo wyślij mi Tombaka na meil,bo chyba z niego korzystasz?! O tym twarożku z oliwą to nie zetknełam sie,więc Ci nic nie podpowiem.Myśle,że jak raz na jakiś czas zjesz,to też nie będzie nic wielkiego!Nie dajmy sie zwariować:) Podaje Ci muj meil,jak byś miała Tombaka: kjmagnieszka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Jagi zostaw te experymenty z głodówkami, i tak niewiele ważysz.Trzy dni na jabłkach nie załatwi sprawy. Możesz popijać sok jabłkowy z sokiem z buraka surowego w proporcjach 4:1, jest to przygotowanie oczyszczania wątroby sposobem tombakowskim. Najlepsze dni na takie oczyszczanie to koniec marca, zdążysz poczytać na ten temat(lektura to konieczność).Pamiętaj tylko,że organizm nie może być wycieńczony.To co wspominasz, to ,,Pasta dr Budwig", przepis w necie.Do tego wypisuje się np. z allegro olej lniany,,budwigowy'', tak pisze na butelce.Oni ten olej specjalnie robią na zamówienie, bo szybko jełczeje i wówczas jest szkodliwy dla organizmu.Taka pasta dobrze Ci zrobi, troszkę przytyjesz może.Zapoznawaj się z różnymi poglądami na urynoterapię, staje się ona coraz bardziej popularna, bo zapobiega procesom gnilnym organizmu.Ciekawa publikacja jest na ,,Chomiku"-pt.,,Nova oka", ściągnij sobie.W kwietniu zaatakujemy pryszcze od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×