Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Gość zabijaczka nudy
hehe a mówią, że google wie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikipedia też go nie zna ;) a jak to mówi u nas jeden doktorek na uczelni: jak czegoś nie ma na wikipedi to to nie istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
To chyba jednak Twój "chyt" nie istnieje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
:( nie chcesz mi powiedzieć ile masz lat??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
hehe dla Ciebie istnieje, bo na niego chodzisz , ale dla innych chyba nie :( Ale teraz już my wiemy o co chodzi, więc będziemy wiedziały mniej więcej co porabiasz jak Cię nie ma na kafe, a jesteś na chycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytania o wiek niezuważyłem :P a mam o roczek więcej niż w temacie :P to że mnie nie ma na kafe nie oznacza że na chycie jestem :P mam też inne rzeczy do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
a rocznik 85 czy 86 ??? :P Ale ja nie miałam na myśli, że zawsze jak Cię nie będzie na kafe to będziesz na chycie :P Ja miałam na myśli to, że jak napiszesz, że jesteś na chycie to będziemy wiedziały o co mniej więcej chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... Rocznik Czarnobyla niestety ... A coś Ty taka ciekawska :P A Ty ile masz latek ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Bo ja mam 23 :P i rocznik 85 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
A taka ciekawska to zawsze jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeżeli patrząc po roczniku i dacie urodzi to do 22 jeszcze mi troche sporo brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Czyli urodziłeś się pod koniec roku :D A jaki miesiąc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzedzając kolejne pytanie odpowiem: strzelec :P a miesiąc sobie wybierz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Nie zapytałabym o znam zodiaku :P Listopad albo grudzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem żebyś mnie już więcej nie dręczyła :P listopad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie do klubu dziewic ale bynajmniej nie jestesm z tego dumna,w dzisiejszych czasach to nie jest zadna wartosc a wprost przeciewnie :) Ktos wczesniej napisal ze prawiczkowie to gatunek prawie wymarly...ja znam osobiscie kilku takich i jak zauwazam jest ich coraz wiecej... graf-->witaj w klubie tez jestem strzelcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Ale ja tylko ciekawska jestem nie dręczę Cię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Każdy ma na temat dziewictwa swoje zdanie. Ja akurat uważam, że to jest coś wyjątkowego :D i potrzeba dość dużo wytrwałości i samozaparcia, żeby w takim stanie wytrzymać w dzisiejszych czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli facet akceptuje nasz system wartości i osobowość (a dziewictwo, podobnie jak każde inne zachowanie, jest ich wyrazem) to zaakceptuje i dziewictwo. Jeśli nie - znaczy że nie akceptuje zachowań/systemu wartości/cech, które są z dziewictwem, a więc częścią nas, powiązane, czyl nie akceptuje jakiejś części nas. A skoro tak, może to nie ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za wade nie ale powodem do dumy tez nie :) Teraz mezczyzni wola doswiadczone ktore wiedza i seksie wszytsko tzn wiedza jak zrobic dobrze(sorka za okreslenie ) taka jest prawda ...aczkolwiek przyznam ze zdarzaja sie pojedyncze przypadki inngo myslenia ale jest ich niewielu . Chlopak z ktorym chodzilam rzucil mnie gdy dowiedzial sie ze jestem dziwica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> zabijaczka nudy E tam samozaparcia:) też mam 21 lat i jestem dziewicą i bynajmniej nie dlatego że tak sobie postanowiłam czy z innych powodów, tylko dlatego że nigdy nie miałam ochoty się go pozbyć ani osoby z którą chciałabym to zrobić, a że jestem bardzo wrażliwa i strasznie wszystko przeżywam, seks na imprezie nie dla mnie, chyba traumy bym dostała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
To naprawdę trafiłaś na faceta, który nie potrafił docenić Ciebie :O To przykre :O Ja jednak nigdy się nie spotkałam z stacją, żeby facet uciekł gdy dowiedział się, że jestem jeszcze niewinna, (uwielbiam to określenie) :P To raczej facetów jeszcze bardziej nakręca :D Ale to też zależy na jakich facetów się trafia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Ja mam 23 lata :P więc mnie to kosztowało trochę więcej :P Ale tak serio to jednak kwestia znalezienia odpowiedniego faceta :D A jeśli się go już ma a chce się być nadal dziewicą to jednak samozaparcie się przydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci wolą doświadczone... hahahah ... tom sie uśmiał... trzymajcie mnie bo z krzesła spadne... W głębi duszy każdy facet marzy żeby być tym pierwszym. Jeżeli rzucił Cie z tego powodu to nie powinien sie zaliczać do mężczyzn (pewnie kark w dresie jeżdżący Golfem, sory jeżeli uraziłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze przyciagam chamow ale mam nadziejej ze znajde takiego co to zaakcepotuje aczkolwiek z moim szczesciem bedzie to po 40 ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Może po to żeby mieć satysfakcję z tego, że jednak potrafi się zapanować nad sobą i nad instynktem :D W życiu przecież nie tylko seks się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×