Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Ja mam czym się zajmować. A i przy komputerze sobię posiedzę dla relaksu... Lubię czasem obejrzeć jakieś filmiki w necie, posłuchać muzyki. No i na kafe posiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie będzie problem ze słyszeniem tego co oni mówią w tym skeczu :( Nie mam chwilowo głosu w komputerze 😭 Właśnie natrafiłam ta ten topik z gwiazdami :D spotkałaś tam naszego Grafa :D To ja już wiem gdzie On na ten chyt chodzi :P Po prostu na inne topiki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwile człowiek zajmie sie czymś innym a już go o niewiadomo co posądzają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj my tylko tak przypuszczałyśmy, że poszedłeś na chyt :P Ale i tak pewnie nam nie powiesz co robiłeś jak Cię nie było :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj naprawde mnie długo nie było... aż całe pół godziny... jak ja śmiałem :P leciałem w pręta cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano z Grafem sie już spotkaliśmy. Jakoś wcześniej wpadliście, nie tak jak wczoraj... Ja już spałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już ten skecz widziałam ale ja mam krótką pamięć do takich filmików i do zwykłych filmów zresztą też :O A o co chodzi z tym prętem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabijaczko studiujesz , a tego nie wiesz :P lecenie w pręta= obijanie sie (musze to opatentować bo dobrze mi to idzie :P ) Wcześnie? Ja dopiero zaczynam żyć przy komputerku ;) znowu zapowiada sie posiedzenie do 24 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie się takich określeń nie używa :P :P :P Nigdy bym się nuie domyśliła o co Ci chodzi :P Jak to do 24 ??? :( Tylko ??? 😭 Oj tak już wiem, że Graf leci na co najmniej dwa fronty :P i że jakieś aniołki ratuje od samotności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie czegoś takiego nie znałam ... ;) A co tam studiujecie, jeśli można spytać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że dodałaś: co najmniej :P w końcu na tym forum są same anielice :) no chyba tylko do 24, no chociaż może pół godzinki jeszcze posiedze dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja na to kolejnym skróten odpowiem ;) EiT na samogłoskach na polibudzie w Gliwicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe gdyby nie to "i" pomiędzy "E" i "T" to wyszłoby ET :P Przynajmniej byśmy wiedziały o co chodzi :P Ale tak to nie wiem co to jest EiT :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat jest kierunek :P samogłoski to wydział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myślcie drogie Panie :) gógl to wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×