Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

39 i pół :P a gdzie sie niebiańska podziała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak dobrze trafiłam z tym serialem na tvnie :P Niebiańska poszła już spać :( Ja też za chwilkę będę musiała znikać, bo muszę rano dość wcześnie wstać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie też za chwile biore... pół dnia na kompie.. ehhh ... jak ten czas mi ucieka między palcami ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz myslałam... Bo wpadłam na chwilkkę już miałam sobie iść... :P Co to mnie i zabijaczkę reklamujesz? :) :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz, przesadzasz... :* Swoją drogą oryginalne to jednak jesteśmy... :) Zabijaczke gdzieś wcięło, sobie nie pogadam z nią. Hmmmm... A ja pomyśleć za godzinę idę spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co to widzę, profile swoje widzieliśmy... A nie macie nic przeciwko jak sobie Was dodam do znajomych? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie mam nic przeciwko ;) witam zabijaczke 🖐️ niebiańska a tu już spać idziesz ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz o której muszę wstać... :P A nie chcę sobie przysnąć nad maszynką albo jakimś ostrzem... :P :P Jeszcze nie pójdę ale coś zjeść itp. Jeszcze wpadnę na neta ale tak na chwilkę po 20 :D planuję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda... Ale z pracy wrócę ;) W domku będę po 15 :D A na pewno sobie siądę na dłużej na necie. Po 8 h ciągłego stania... :P Wtedy sobie pogadamy... Mam nadzieję, że zrozumiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że zrozuzmimy ;) przynajmniej ja ;) kobieta pracująca żadnej pracy się nie lęka :P zabijaczko nawet nie wiem dlaczego sie o to pytasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×