Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Ale ja miałam na myśli, że będziesz chciał wolniej to składać, żeby na Nią patrzeć :P A nie możesz sobie zostawić jakichś Jej ujęć ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym musiał z fotografem pogadać żeby mi zdjęcia podrzucił ;) wiem o co ci chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas sie zastanawiam... ale chyba spróbuje... ale nie wiem jeszcze kiedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że gdyby Ci się aż tak nie podobała to byś nawet nie myślał o tym, żeby się z Nią skontaktować :P Chyba Jej zazdroszczę takiego wielbiciela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to akurat dobrze, że myślisz o jakiejś dziewczynie ;) Zawsze to jakieś pozytywne sprawy :D a nie zamartwianie się, że będziesz sam jest odpowiedź koleżanki o wazeliniarzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałem... ;) czy ja wiem czy to dobrze że myśle... to też ma swoje negatywne strony ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nachodzą myśli, że jest fajna ale raczej nic z tego nie będzie i takie tam ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie zaryzykujesz i nie sprobujesz to się nie dowiesz czy coś z tego będzie czy nie. Więc jeśli czujesz, że chciałbyś być z tą dziewczyną to do dzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bym chciał z nią być ... po takim czymś nie można mówić o takich rzeczach raczej ... to są za duże słowa... jak narazie moge powiedzieć, że mi sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×