Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baska z wrocławia

Pas poporodowy na stracenie brzuszka - tak czy nie??

Polecane posty

Gość baska z wrocławia

Ten uciskający, prosze o opinie. Już miesiąc po orodzie jstem, jak zadbać o skórę, żeby nie obwisła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczyc kochana ja robiłam po 6 tygodniach od porodu brzuszki i pływalam tak 2 ray w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiiiii
Naprawdę brzuszki pomoga?? Ja na przykład nie ćwiczyłam przed porodem, wogóle zero ruchu takiego dla zdrowia, nie wiem czy wyćwiczy się tylko mieśnie a co ze skórą?/ Została taka kula skóry, z tłuszczykiem pod spodem i pewnie jeszcze macica się nie obkurczyła po 4 tyg. do końca ale boje się, że skóra mi obwiśnie, już wisi gruuby flak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam taki pas i po kilku dniach wyrzuciłam. Lepsze efekty dają ćwiczenia i smarowanie kremami. Brzucha już prawie nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pasa nie uzywalam bo polozne mi go odradzaly twierdzac ze rozleniwia miesnie kazaly po pologu samemu cwiczyc a nie liczyc na cudowny pas ale nie wiem ile z tego prawdy ja po porodzie nie cwiczylam szczegolnie, bo nie lubie i nie mialam czasu :) jedynie wieczorem rowerek i jakas dietka poza tym do zrzucenia mialam az 22 kg :-/ no ale najwazniejsze ze sie tego pozbylam wkoncu - jakims cudem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi położna poiweidział pas to zło bo miesnie sa leniwe a tak kazła smarowac brzuch krememi ujedrniajsacymi i cwiczyc brzuszki stopniowo i basen pozowlił tez na cwiczenia wciagac brzuch trzymac kika sekun dwypuszczac i brzuchola nie ma jestem płasciutka 6 miesiecy po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sama jeszcze doswiadczenia w tej kwestii nie mam, ale moje dwie kolezanki dzieki pasom zrzucily brzuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkax
pas to beznadziejna sprawa - kupiłam taki i było to bez sensu. Lepiej troche sie poruszać. Ja kupiłam sobie chodziarza i po 3 miesiącach ważyłam mniej niż przed porodem, a zaczełam na nim chodzić popołogu - czyli po 6 tygodniu. i duzo chodziłam z moim synkiem na spacery. Pas odradzam, ale jeżeli ktoś chce wydac 50 zł to proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×